Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

31 EKİM CUMARTESİ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi gününden itibaren beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. İş ve özel hayatınızda yeni oluşumlar sizi mutlu edecek. Ani gelişmelerin rehavetine kapılmayın, fakat mutlu olmanın öneminin de bilincine varın. Hayatınızda küçük detaylardan da mutlu olabilirsiniz. Yeni bir sayfa açmak için kendi sevdiğiniz durumlara ve hobilere odaklanabilirsiniz. Burcunuzun getirdiği dikkatsizlik durumları için kendi önlemlerinizi almalısınız. Dikkatiniz hızlı dağılıyor ve bu durum bazen size zarar verebilir. Yenilikler gelirken kendinizi rahat bırakın. Huzuru ve mutluluğu içinize bulabilirsiniz. Hayata yeni bir şeyler katmak için sabırlı olmalısınız.

Sohbetlerinizin bol olduğu bir gündesiniz. Sevdikleriniz sizinle eğlenmeyi seviyor. Bugünlerde sevecen, samimi tarafınız ağır basmakta. Kendinizce bazı düşünceler içine giriyorsunuz ancak bu düşüncelerin sizi üzmesine izin vermeyin. Çevrenizde kendini çok beğenmiş, çokbilmiş insanlar var ama bu insanlar hiç sizlik değil. İş hayatınız baya aktif görünüyor. Ulaşamayacağınız hiçbir şey yok.Aşkta durgunluk var, belki de sizden bir adım bekliyordur ? Parasal konulara fazla takıldığınızı düşünüyorum bunlara fazla takılmayın, sizin kalbiniz zengin. Başınızdan geçecek bazı olaylarla ve şahit olacağınız durumların etkisiyle bakış açınız değişmesi muhtemel.

Boğa Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Boğa burcu bir süredir,  üst üste gelen sıkıntılar nedeniyle ruhunuzun daraldığını hissedebilirsiniz. Özellikle hafta içinde birlikte güzel zaman geçireceğiniz arkadaşlarınız, aileniz, sevdikleriniz hayata daha anlamlı bakmanıza fayda edecektir. Üzüldüğünüz konularda doğru kişilerle doğru şekilde paylaşımlar yapmalısınız. Açık konuşabileceğiniz insanlarla fikir alışverişinde bulunun. Bu size büyük bir fayda sağlayacaktır. Yalnız kalmayı tercih ediyorsanız, düşüncelerinizi bir kağıda yazabilir ve görüşlerinizi dışarıdan görerek avantaj elde edebilirsiniz. Bazen başka insanlarla fikir alışverişinden ziyade kendi düşüncelerinizi dinginleştirmek daha iyi bir durum olabilir.

Değişik bir yapınız var doğrusu. Gezmeyi,eğlenmeyi, farklı şeyler yapmayı seviyorsunuz. Sizi siz yapan da bu aslında, deli dolu birisiniz. Bu ara kaybedeceğiniz bir şey yok. Hayatı akışına bırakın. Aşk hiç ummadık anda umulmadık yerden kapınızı çalabilir, hayırlı demenizde fayda var. Aileye düşkünlüğünüz ön planda bu zamanlarda. Özlediğiniz birileri var ama ya o bunun farkında değil yada siz iletemiyorsunuz. Maddi anlamda kendinizi biraz sıkmalısınız, gelecek için. İçinizde bir huzursuzluk var gibi. Kafanıza her neyi takıyorsanız eğer, bu size hiç yakışmadığını söylesem yalan söylemiş olmam herhalde.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version