Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Kova Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Ev kazaları yaşayabileceğiniz dönemdesiniz. Unutkanlık seviyeniz epey artmış olabilir. Yaşam alanınızın pürüze uğramaması için bazı önlemler almanız gerekebilir. Kendinize iyi gelen hobiler edinebilir ve canlılığınızı koruyabilirsiniz.Beklentinizi karşılamayan durumlar olsa da çözüm üretmelisiniz. Fikirlerini sevdiğiniz bir arkadaşınızdan düşünce almak iyi gelebilir. Kova burcu için yeni dönem beklenmedik gelişmeler barındırıyor.  Hayatınıza yakın dönemde biri girebilir. Kendinizi kaptırmamaya özen gösterin. Değerlerinizden vazgeçmeden kurulan ilişkiyle birlikte mutluluğunuz artacaktır. Bazı şeyleri biriktirmeden hızlıca tamamlamanız gerekebilir. Kararlar alırken kapsamlı bir düşünce benimsemelisiniz. Diğer insanları kırmadan çalışmalarınızı yürütmelisiniz.

Fazla sinirli yapınız olmamasın rağmen bazı kişi veya durumlar sizi çileden çıkarıyor. Sabırlı yapınızı sınayacak bir takım insanlarla karşılaşabilirsiniz. İstifinizi kesinlikle bozmamalısınız. Hayatı tam da akışına bırakacağınız bir gün. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini ve böylelikle çevrenizden insan kaybetmemeniz için doğru bir müdahale olacağını düşüneceksiniz ancak bırakın her şeyi kendi haline, gerçek dost zor ve dar zamanda belli olur. Ailenizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Burada yaşayacağınız hüznünüzü iş hayatına yansıtmayıp sabrınıza devam ederseniz iş hayatınızda başarıyı yakalayacaksınız. Her şeyden önce kendiniz için yaşadığınızın farkına varmalısınız. Maddi anlamda dara düşebilirsiniz, ancak maddi anlamda ihtiyaç olan müdahaleleri yerinde ve zamanında yapmalısınız.

Balık Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Balık burcu yeni haftaya gergin başlasa da insanlara şifa dağıtmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Günlük hayatınızda kendinize önem vererek bütünsel bir denge kazanabilirsiniz. Mesleğinizle alakalı gelişmelerde ideal bir sonuca doğru gidiyorsunuz. Hislerinize güvenin ve düşüncelerinizin doğru şekilde oluşması adına fikir almaktan çekinmeyin. Gün içinde bazı konularda aşırı alınganlık ediyorsunuz. Ailevi ilişkilerinizde çözmediğiniz sorunlarda birbirinizle iletişime geçmelisiniz. Bu iletişim sayesinde ferahlayan düşünceler elde edebilirsiniz. Maddi konularda bütçenize göre davranmamanız halinde üst üste zorluklar yaşayabilirsiniz. Hafta başında güzel haberler alabilir ve beklediğiniz seyahati planlayabilirsiniz. Güzel düşüncelerle beraber kendinizi motive etmelisiniz. 

Kafanız çorba olmuş durumda. Neye elinizi atsanız yüzünüze gözünüze bulaşıyor gibi hissedeceğiniz bir gün. Duygusal anlamda kendinizce değişmelere uğrayacaksınız. Arkadaş çevrenizde size yakın olan bu dostunuz bu hissettiklerinizden dolayı farkında ve sizin bu halinize dayanamıyor. Her ne kadar olgunlaştığınızı görseniz de aileniz sizi hala küçük bebekleriymişsiniz gibi seviyor ve sarıyorlar. Bu tavırlarından dolayı ailenizi kırmaya yatkın bir gündesiniz. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Aile içerisinde maddiyat açısından zorlanacağınızı ancak bir süre sonra elinize herhangi bir yerden geçecek olan parayla rahatlayacağınızı söyleyebilirim. Sevdiğinizi düşündüğünüz birinden tam olarak emin değilsiniz. Geleceğe yönelik daha kararlı ve açık planlarla adımlar atmak istiyorsunuz bugünlerde. Çevrenizde size karşı mutluluk saçacak insanları kırmamaya gayret gösterin, yapacağınız ufak bir ters hareketle kırılgan yapılı dostlarınıza kalıcı hasarlar verebilirsiniz. Şans ve mutluluk bugün sizden yana.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img