Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Yay Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Duygusal yoğunluk içerisinde olabileceğiniz bir süreçtesiniz. Yeni hisler keşfederken kendinize zarar gelmemesine önem verin. İşte üst üste yaşanan sorunlar sizi zorlasa da maneviyatkaynaklarınızı güçlendirmelisiniz. Günlük yapacaklarınızı listelemek beyninizi toparlamada etkili olacaktır. Burcunuzun esneklik özelliği her açıdan size avantaj sağlıyor. Fakat bir yerlerde başarılı olacağınızda sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz.Kısa seyahatlere çıkabilir, arkadaşlarınızla güzel bir şekildeetkinlik içerisine girebilirsiniz. Yay burcu erkekler ve kadınlar ayın şiş dönemine gerilim içinde girebilir. Görsel açıdan kendinize daha çok önem vermek isteyebilirsiniz. Zor dönemlerde kendinizden vazgeçmeyin.  Direncinizi artıran güzellikler ekleyebilirsiniz.

Bugün karamsarlıktan uzak, kendinizi iyi hissedeceğiniz işler yapmaya özen göstereceksiniz. Bunun üstüne çevrenizdekiler canınızı sıkacak tavırlar sergileyebilir, bunlardan birinin yakın arkadaşınız olduğunu düşünüyorum. Bu durumdan dolayı kendinizi sıkılmış, hayattan bıkmış gibi hissedeceksiniz. Elinizi sıkıca tuttuğunu düşündüğünüz kişiler elinizi bırakabilirler. İşte bu yüzden tozpembe gözlüklerinizi çıkarıp etrafınıza kendi gözlerinizle bakmanız gerekmektedir. Çocukça düşüncelerinizden uzaklaşacak, aileniz bu durumdan dolayı sizinle daha sıkı bir ilişki kurmak isteyebilir. Maddiyat ve aşk hayatınızda bugünlük bir hareketlilik olmayabilir.

Oğlak Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu haftalık burç yorumunda öne çıkan detaylar hayatınızı önemli şekilde etkileyecektir. Bir işle alakalı beklediğiniz gelişmeler sizi mutlu edecek. Hayatınıza iyilik ve güzellik katmanız adına küçük şeylerden mutlu olabilirsiniz.Faydalı olduğunuz konularda çözüm üretebilirsiniz. Kendi ilgilendiğiniz konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Sürekli etrafa karşı güven vermeye çalışmayın. Farklı yönlerden değerlendirme yaparak bir yere odaklanmalısınız. Tek odak noktası belirli bir konu olduğunda, sorunlar tam olarak çözülmez. Kendi doğrularınızdan da vazgeçmeden ilerlemelisiniz. Arkadaşlarınıza sürprizler yapmak isteyebilirsiniz.  Motivasyona ihtiyacınız var ve açık alanları seçmelisiniz.

Sakin bir yapınızla birlikte sinirli yapınız bir arada. Tam bir canlı bomba gibi bir durum. Fevri çıkışlarınızla kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz, daha dikkatli olmanızda fayda var. Tavırlarınızı gözden geçirip, kendinizi analiz etmenizde fayda var. Bu psikolojinizden dolayı dostlarınızı kırabilir, geçici küslüklerin olabileceği bir gün. Her bir olumsuzluğun üstüne hediye erbabında işleriniz tıkırında olacak. Aşk hayatınızda biraz temkinli davranmanız gerekecek. Sevdiğiniz kişiye karşı da fevri tavırlarınızdan dolayı üzüntü yaratabilirsiniz. Oğlak burcunun bugün tamamıyla dikkat etmesi gerektiği bir gün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img