Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Terazi Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Terazi burcu yeni bir döneme başlıyor ve huzurlu mutlu hislerinizin artması size büyük katkı sağlayacaktır. Kendi içsel yaşantınızın güçlenmesini istemelisiniz. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Ruh haliniz inişli çıkışlı olabilir. Bu durum beklentinizin üzerinde bir maneviyat hissi ihtiyacı oluşturacaktır. İçsel olarak isteklerinizi doğru şekilde belirlemelisiniz. Çünkü isteklerinize önem vermeli, kendinizi sevmelisiniz. İşlerinizin yoğunluğu nedeniyle bir süredir ilgilenemediğiniz olaylarda dikkatli davranmalısınız. Kendinizdeki değerleri bilmeli, en uygun çözümlere odaklanmalısınız.

Küçük ayrıntılarla boğuşuyorsunuz sanki ? Küçük şeylere fazla takılmayın, sonuç itibariyle küçük. Daha öncelerde kendisine/kendilerine verdiğiniz değeri o değeri beklemekte. Maceracı bir yapınız var ve bu sizin daldan dala atlamanıza neden oluyor. İş hayatınızda ufak çaplı dalgalanmalar mevcut olabilir. Çevreniz tarafından seviliyor, saygı görülüyorsunuz. Önemsiz olduğunu düşündüğünüz büyük nasihatları alacaksınız ancak bunlar sizin karşınıza çıkması an meselesi, kulak ardı etmemeniz gerekmekte. Özgür olup macera yaşamak isteyeceksiniz ama çok sakin bir gün sizi bekliyor.

Akrep Burcu 31 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Sağlık konularında dikkat etmelisiniz. Son dönemlerde yeme içme düzeninizde sorunlar olabilir. Bağışıklık sisteminiz işlereçok odaklanmanız nedeniyle hastalıklara kapı açıyor. Yüzeysel ilişkiler nedeniyle bazen etrafı çok sorguluyorsunuz. Ancak bu durum kendinize zarar vermeye başlamış olabilir. Zihinsel açıdan yenilenmeniz gereken durumlarda rahatlamanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru işle ve eğitimle alakalı çeşitli haberler alabilirsiniz. Biraz dışarıda zaman geçirmek size iyi gelebilir. Beklediğiniz gezileri yapabilir, anlam katan etkinliklerde bulunabilirsiniz. Düşüncelerinizi sıralamak için zihinsel faaliyetlerde bulunmak iyi gelebilir. 

Mutlu olmayı başarıyorsunuz. Mutlu olmak tam sizlik zaten. Biraz korkularınız var ama korkularınızı bastırmanız gerekebilir. Her sıkıntınız geçici. Bugün mutluluk var üzerinizde, sebebi belli olan bir kişi olabilir ama bu kişi maalesef ki yanınızda olamayan. Böyle bir durumla karşılaşmanız varsa eğer üzüntünüzle karşınızı da üzebilirsiniz, kendinizi de karşınızdakini de üzmemelisiniz. Bakış açınızda değişiklikler mevcut. Artık daha kararlı,daha istikrarlı ve daha mantıklı kararlar verme yolunda ilerleyiş gösteriyorsunuz. Aşkın kudreti sizden yana. Birine karşı kırgınlığınız olabilir ama bunu anlatabilmeniz biraz zaman alacak. Ailenizle aranızda ufak bir çekişme yaşanabilir. Bu sefer haksızlık payınız yüksek olabilir. İleriye dönük planlarınız olacak ve maddi anlamda olan bu planlarınız olumlu neticelendirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img