Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 31 Ağustos Çarşamba Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 31 Ağustos Çarşamba Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

OĞLAK BURCU 31 Ağustos 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok yakın bir dostunuz sizinle bu ara konuşmak veya mesajlaşmak isteyebilir bu isteğini güzel bir şekilde karşılayın zaten öyle karşılayacaksınız çünkü sizde çok seviyorsunuz. Sıkıldığınız bir konu var ve bu konuya açıklık getirmeye çalışıyorsunuz birilerine anlatmaya çalışıyorsunuz ama sizi kimse anlamıyor en iyisi her şeyi bir kenara bırakıp aynada kendi kendinize derdinizi anlatmak olacak çünkü en iyi dinleyici kişinin kendisidir. Bazen olaylara farklı açıdan bakmak istiyorsunuz ama bunu başaramıyorsunuz eğer gerçekten çok isterseniz bunu başarabilirsiniz çünkü bu zamana kadar istediğiniz her şeyi yaptınız.


KOVA BURCU 31 Ağustos 2022 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızı iyi değerlendirin çünkü bu zaman bir daha geri gelmeyecek hayatı dolu dolu yaşayın ve sizin karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirin. Emin olmadığınız hiçbir konuya bir cümle veya bir kelime atışı bile yapmayın. Partnerinizle bazı olaylar yüzünden karşı karşıya kalabilirsiniz ama bu olaylar hiçbir şekilde sizi alakadar etmiyor siz kendinizi boşuna harab ediyorsunuz. Derdinizi sıkıntınızı paylaşacağınız yakın bir dostunuz var dostunuza da her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz yinede bazı şeyleri siz kendi içinizde bilmelisiniz. Eğer hayatınızda olumlu bir şeyler olursa bilin ki bunu siz istemişsenizdir çünkü bazen bilinçaltımız istemsizce bizi hareket ettirebilir bu da sizin için değişim noktası olabilir.

BALIK BURCU 31 Ağustos 2022 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen insanların sizi anlamasını bekliyorsunuz ama büyük bir hata çünkü siz herkese karşı kin dolusunuz nedensizce ve kendi halimizde yaşamayı tercih ediyorsunuz ama buna rağmen bile dostunuz var çünkü gerçekten bu ara gülmeyi unutmuşsunuz artık kendinizi toparlayıp yanlış yaptığınızın farkına varmalısınız. Harcamalarınızda bu ara daha fazla dikkat etmeye özen gösterin aksi taksir de ileride zahmet çekecek olan siz olursunuz. Sizi gerçekten çok seven birini kaybettiniz artık oda gururuna yenik düşüp sizinle ilgilenmek dahi istemiyor çünkü gerçekten gurur kırıcı şeyler yaptınız, kendinize bir çekidüzen vermeyi ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img