Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 31 Ağustos Çarşamba Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 31 Ağustos Çarşamba Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

YENGEÇ BURCU 31 Ağustos GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinize koyduğunuz birkaç hedefi yerine getireceksiniz sizin için biraz zor bir zaman olacak ama bunu başaracaksınız çünkü kendinize koyduğunuz hedefler sizi biraz zorlayan hedefler, her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyoruz. Sizi çekemeyen iş arkadaşlarınız bu ağrıyor daha da bir çıldıracak çünkü başarılarınız üstüste devam ediyor bugün baya olumlu yönden kalkmışsınız her şey gönlünüzce oluyor bugünü iyi değerlendirin. Güvendiğiniz biri size yanlış bir şey yapabilir ama bu yapacağı yanlış ise birinin zoruyla olacak buna sakın inanmayın sizin aranızı bozmaya çalışanlar olabilir böyle insanları kendinizden uzak tutmak biraz zor olsada siz birbirinize güvendikten sonra hiç kimsenin önemi yok.

ASLAN BURCU 31 Ağustos GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinize bakım yapıp kendinizle ilgilenmeyi çok seviyorsunuz ve bu yaptıklarınız bu arada daha bir artmış durumda aslında çok güzel bir şey ama böyle şeylere de ara verip biraz kendinizi başka konularda da geliştirmelisiniz. Mesela kitap okumayı çok seviyorsunuz yani arada sıkılıyor olabilirsiniz ama yeni bilgiler almayı seviyor ve bunu bilgilerle paylaşım yapmayı da çok seviyorsunuz. Eğer sizi takmayan insanlar varsa sizde onları takmayın kaybedeceğiniz varsa da kaybedin çokta mühim bir şey değil. 

BAŞAK BURCU31 Ağustos 2022 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar bütçenizi aşıyorsunuz bu yüzden kendinize bir sınır koymalı ve bütçenize de bir dur demelisiniz. Partnerinizle bir konu yüzünden tartışabilirsiniz, bu konu sizin için çok saçma olabilir Ama partnerinizi de düşünerek bu konunun saçma olmadığını anlayabilirsiniz empati yaptığınız taktirde gerçekten kaybedeceğiniz hiçbir şey olmaz. Geleceğinizi güzel bir şekilde kurup bütün hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz ama her şey yavaş yavaş olacak siz sadece sabretmeyi bilin. Hayatınızda yeni bir bakış açısı öğreneceksiniz ve bu bakış açısı sizi şu an bulunduğunuz durumdan daha iyi durumlara sürükleyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img