Burçlar Nuray Sayarı 30 Ocak Salı Günlük Burç Yorumları...

Burçlar Nuray Sayarı 30 Ocak Salı Günlük Burç Yorumları Astroloji İzle

Bu Günlük Burç Yorumları 30 Ocak Salı Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 30 Ocak Salı günü burç yorumları

30 Ocak 2018 - 13:49

KOÇ BURCU Yorumu


İlişkilerinizde yapacağınız konuşmalarla son noktayı belirliyor olabilirsiniz. Bu denli keskin kararlar alarak ne kendi hayatınızı ne de bir başkasının hayatını kötüleştirin. Bazı konularda zorluklar veya anlaşmazlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Fakat öfke ile hareket edip bu noktada karar vermenin sağlıklı olmayacağını bilmeli sonradan geri dönüşü mümkün olmayan hatalara düşmemelisiniz.


 


 

BOĞA BURCU Yorumu


Finansal anlamda yepyeni bir dönem sizleri bekliyor olacak. Bu dönemde geçmişte yarım kalan bazı projelerinizi tamamlamak zorunda kalabilir veya yeni projelerinize bazı eklemeler yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız bunu yaparken bazı konulara karşı dikkatli olmanızda, üstlerinizden gelen uyarılara ekstra uymanızda fayda var. Yeni projenizi hayata geçirmeden önce bir dizi testlerden geçirip olabilirliğini yükseltip, eksiğini tamamlayıp öyle sunmanızda daha büyük yarar söz konusudur. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili iletişimlerde sabır gösterdiğiniz her konunun artık mükâfatını alıyor olacaksınız. Haftanın ilk günleri ilişkilerinizde baskıcı bir iletişim şekli benimseyebilir bu nedenle karşınızdaki kişinin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz.


 


İKİZLER BURCU Yorumu


31 Ocak Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile İlişkilerde yalan söyleyen ya da söylenilen taraftaysanız hiç fark etmez, bunlarla ilgili hiç ummadığınız anda ve yerde açığa çıkışlarına şahitlik edebilirsiniz. Bu nedenle her zaman doğruluktan yana olmalı yalanın küçüğüne bile itibar etmemelisiniz. Hafta ortasından itibaren çalışma ve emek verip ürettiğiniz karşılığında almış olduğunuz tüm değerlerle ilgili bir bitiş ve yeni bir başlangıç söz konusu. Maddi gelirleriniz ve giderleriniz arasında önemli bir denge kurulabilir, bir borcun bitişi ile rahat bir nefes alıyor olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru arkadaşlık ilişkilerinizde bazı sorunların yeniden açığa çıkması sizi zorlu mücadelelerin içine itebilir. Yalan ya da dedikodu veya laf taşıma tarzı sorun yaratan konularla yüzleşebilirsiniz.


 


YENGEÇ BURCU Yorumu

Size bu ay iyi haberlerim var elbet. Ama sadece beni düşündüren şey Satürn transitinin karşıt evinizden yani ilişkiler ve evlilik evinden geçiş yapacak olmasıdır. Bu tam 3 yıl boyunca sürecek. Sizi duygusal anlamda tamamlamaya yardımcı olacak. Ama bu tamamlanma sizin gibi duygusal bağımlılıklar besleyen kişiler için biraz zorlayıcı gelebilir zaman ne yapacağız? Kural 1: Öncelikle kendinizi siz zorlayacaksınız ki gelen olaylara karşı daha kolay uyum sağlayabilin.

 


ASLAN BURCU Yorumu

İlişkiniz, evliliğiniz ya da uzun zamandır yalnız olma dürtünüz yani bunlardan hangi durumu hayatınızda yaşıyorsanız bu anlamda kendinizi temiz bir sorguya çekeceksiniz. Bu alandaki tavrınız 30 Ocak civarında Merkür’ün oğlak burcuna geçmesiyle daha da artacak. Bu alanda akabinde yaşanacak Dolunay büyük bitişleri veya yepyeni ilişkileri başlatabilir. Bu sizin o anki şartlarınız, iradeniz ve aklınızla ilişkili konularda vuku bulacaktır . Bu alanda sadece dikkat etmeniz gereken tek unsur dürüst olmanız ve bir hatayı tekrar yapıyor olmamanızdır. Bu ay sizin için gayet sürükleyici ve sevgi duygularını çok yoğun olarak hissettiğiniz bir ay olacak. Duygusal yakıtınızı idareli kullanın derim.


BAŞAK BURCU Yorumu


21 Ocak'ta Güneşin Kova burcuna geçiş yapmasıyla finansal ve ekonomik koşullarınızda bir takım iyileşmeler yaşadınız. Güzel işbirlikleri söz konusu olacaktır. Belki de uzun zamandır beklediğiniz mülakatın sonucunu alabilirsiniz. 31 Ocak'ta yaşayacağınız Aslan burcundaki Ay tutulması artık sizleri ekonomik yatırımlara iterken, büyük ortaklıklarda da uç noktaya kadar getirebilir. İhtiyacınız olan şey sadece biraz cesaret ya da sizi cesaretlendirebilecek kuvvetli bir dost eli.


 


TERAZİ BURCU Yorumu


Borçlarınız ve alacaklarınızla ilgili önemli bir sisteme oturtmak istediğiniz sorunlarınızı artık çözümleme yoluna koymak isteyecek, bir daha karşınıza çıkmasını istemediğiniz bu olayı kontrolünüz altında tutacaksınız. Çünkü bu konu sizi yaşamınızın her anında tehdit eder noktaya getiriyor. Ayrıca maddi kaynaklı ek gelirler arama yoluna gidip kendinizi bu anlamda güvence altına almak istiyorsunuz. Her şeyi yapabilecek gücünüz varken erken davranmalı ve bu konuda yol almalısınız.


-


AKREP BURCU Yorumu


Haftanın ilk günleri gizlilik gerektiren konularda kendinizi baskı altında hissediyor her an her şey duyulacakmış gibi bir his içerisinde bulunabilirsiniz. Bazı konularda olaylar hiç de beklediğiniz gibi gelişmeyecek veya ters gidecekmiş gibi şüpheler içinde olabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu gibi konuların içinde olmamanız, kendinize ve başkalarına karşı net olmanız ve gizlilikten uzak kendinize duru bir yaşam felsefesi edinmeniz.


-


YAY BURCU Yorumu


u hafta vereceğiniz kararlar sizleri gelecek konusunda oldukça değiştirecek ve yaşamınıza eğer doğru karar verirseniz doğru yönde, yanlış karar verirseniz yanlış yönde etkileyecektir. Ben nasıl doğru kararı verebilirim, diye düşünüyorsanız bu noktada ya güvendiğiniz büyüklerinizden yardım almalı ya da uzman kişilerden akıl danışmalısınız. Haftanın ilk günleri ayrıca çalışma hayatınızdaki bazı söylemlere karşı her zaman ki gibi affedici olamayabilirsiniz.
-


OĞLAK BURCU Yorumu


31 Ocak Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile hayatınızdaki değişimlerinin kararını verebilir, yeni bir ilişki başlangıcı ve ilişkinizde yürütemediğiniz ve zorlandığınız konularda belki bir bitiş kararı alabilirsiniz. Evliliğe giden sağlam ilişkileriniz bugünlerde ciddi kararlarla taçlanabilir. Hafta sonuna doğru eksik kalan finansal sorunlarınıza köklü çözümler bulmak için kolları sıvamanın vakti geldi. Finansal anlaşmalarda verilen sözlerin yerine getirilmemesi gibi konulara da ekstra dikkatli olmanızda fayda var.
-


KOVA BURCU Yorumu


Finansal gelirleriniz ve ödemelerinizle ilgili kısıtlayıcı veya engelleyici bazı sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bununla baş edebilmek için geçmişte biriktirdiğiniz maddi gelirleriniz imdadınıza yetişebilir. Ayrıca zamanında ödenmemiş bazı borçlarınız sorun yaratabilir, alacaklarınızı bugün tahsil edemeyebilirsiniz. Finansal anlamda kimseye üzerinden kalkamayacağınız hiçbir söz vermeyin.


 


 

BALIK BURCU Yorumu


Yakın çevre ilişkilerinizde bazı değişim ve yenilenmeler söz konusu. Bu anlamda dost bildiklerinizin karşınızda, uzak olduklarınızın yanınızda olduğunu görebilir, dengelerin tamamen değiştiğine şahitlik edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda hak ya da haksızlık mücadelesine girişebilir, bunlara ilgili bazı hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda oluşan ihtiyaçlarınıza kesin çözümler bulmak için kafanızda oluşturduğunuz projelerinizi görüşmek üzere gereken kişilerle kontak kurabilir, onlardan olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda bazı fikir ayrılıkları yaşamanız da mümkün olabilir.


 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç...
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?