Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 30 Ocak Pazar, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 30 Ocak Pazar, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 30 Ocak 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları…

30 Ocak 2022 Pazar Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Sinirlerinize hakim olamadığınız günlerden biri daha! Koç burçları her şeye sinirlenmesi ile ünlü. Peki, bugün hangi konularda sinirlenme ihtimaliz var? 1 Şubat Koç burçlarına tüm yıl için bir enerji değişimi getiriyor. Bu yeni enerjinin fazla geldiğini düşünebilirsiniz. Aslında çok uyumlusunuz. Meraklı, yaratıcı ve yüzleşmeden geri adım atmayan bir havaya bürünebilirsiniz. Sadece hedefe ulaşırken aceleci olmayın. İki kere düşünüp bir kere adım atın. Yeni ay size yeni bir perspektif kazandırıyor. Bu sayede ilişkilerinize daha geniş açıdan bakmaya başlayacaksınız. İş hayatı son dönemde sizi fazlasıyla gerdi. İş arkadaşlarınız ve üstleriniz olan ilişkiniz, aile hayatınızı da etkiliyor. Bugün bunun ayrımını mutlaka yapmanız gereken bir gün. Hem aileniz için hem de üstlerinizle olan iyi ilişkinizi korumak için mutlaka sakin kalın. Aşk hayatınız için hiç ummadığınız mutlu dakikalara şahit bulacak. Beklemediğiniz teklifler, sürprizler yaşamanız mümkün. Sevginizi göstermek için sizin de olumlu enerjiler altında olduğunuz bir gün. Koç burcunun sevgisinin farklı olduğunu ona hissettirin.

30 Ocak 2022 Pazar Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Her zaman ben diye hareket eden boğa burcu, önümüzdeki günlerde de ben demeye devam edecek.Boğa burçları, bu hafta yıkılmıyor hep ayakta. Doğru olana bağlı kalmak senin doğanda var. Verimli ve karlı sonuçlar getiren pragmatik kararlara odaklanırsanız kazanan siz olacaksınız. Bazı kapıların kapanacağı ama yeni kapıların açılacağı değişiklikler yolda. Enerjiler sizin hayatınızı şekillendireceğiniz bir döneme girdiğinizin habercisi. Her zaman kendiniz için en doğru olanın ne olduğunu bulursunuz. Bunun için de bu süreçte karar alma aşamasında her şeyi göz önünde bulundurup, en iyi ve en doğru olanı seçeceksiniz. İş hayatınızda ya da evde otoriteler ile karı karşıya gelmemeniz gereken bir dönem. Siz pek yapamazsınız ama bizim size önerimiz, mutlaka bu dönemde alttan almaya özen göstermeniz.

30 Ocak 2022 Pazar ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Bir öyle bir böyle derken, İkizler burcu için de mutlu olduğu günler gelmeye başladı.Manevi bir aydınlanma yaşayacak olan İkizler burçları, içsel bir yolculuk yaparak güçlerini topluyor. Zihninizi meşgul edecek sosyal medya, oyunlar, cep telefonu bildirimlerini bir süreliğine kapatmayı düşünebilirsiniz. Fikirlerinizi unutmamak için kağıda dökmek isteyebilirsiniz. Bir projeden diğerine atlarken moraliniz bir hayli yüksek olacak. İkizler burçları bu hafta eski kıyafet ve eşyalarını satma işine girişmeyi düşünecek. Evet, mutlu olduğunuz günler artık uzak değil. Bir süredir ailesinde sorunlar yaşayan İkizler burçları artık rahata kavuşuyor. Sorunlar çözülüyor. Ailesinde huzuru bulan İkizler, ardından iş hayatının da olumlu bir döneme girdiğini görecek. Huzurunuz, aşkınızı da tetikleyecek. Son derece keyifli ve mutlu günler sizleri bekliyor. Sağlık sorunu yaşayan İkizler burçları için ise birkaç gün içinde bunların da son bulması mümkün. Hafif kas ve kemik ağrısı sorunu olan kişiler için yakın zamanda bunları da atlatacağını söyleyebiliriz. Bugünleri sevdiklerinizle değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

30 Ocak 2022 Pazar Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Asil Yengeç kadınları ve erkekleri… İkili ilişkilerinizde sakin sakin her şeyi çözeceksiniz.Yengeç burçları, bu hafta kuracağın yeni bağlantılarla yeni bir şeyler inşa ediyorsun. Bu iş kurmak olabilir, ev almak veya yatırım yapmak olabilir. Becerilerinizi bir araya getirerek büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu işler hakkında kafa yorarken kendinize iyi bir iş programı hazırlamayı ihmal etmeyin. Aksi takdirde “toplantılarınız” kahve sohbetlerine ve saatlerce süren kahkahalarla geçecektir. Yengeç burçları, 2022’de hayallerini gerçeğe dönüştürecek adımları atmaya hazır olabilir. Sadece ihtiyacınız olanlarla devam edin. Bir süredir siz de farkında olabilirsiniz. Birilerinin hayatınızdan artık çıkması gerekiyor. Hayatınızdan çıkması gereken kişi vadesi dolduğunda, sizin kararınız ile çıkacak. Aşk hayatında mutsuz olan yengeç burcu günlük burç yorumu olumlu yönde. Elbette uzaklaşmak da size iyi gelecek. Kafanızı dinlemek istediğiniz bir döneme girerek, aşk hayatınızı çözümleme fırsatı bulabilirsiniz. Sizin için mutlaka hatırlatmamız gereken bir husus ise bugün gidene dur deme vakti! Önce biraz düşünün. Kararlarınız konusunda gerek sağlık gerekse ikili ilişkilerde mutlaka analiz ederek hareket etmeniz gereken bir dönem.

30 Ocak 2022 Pazar Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Siz her şeyin en doğrusunu bildiğinizi iddia etseniz de bugün otoritelerden, aile büyüklerinden fikir alma günü! Eğitim hayatınız, kariyeriniz bir dönüm noktasına gelmiş olabilir. Aslan burçlarının aşık olması çok olası. Hatta hayatınızın aşkına bile rastlayabilirsiniz. Öyle bir aşk ki, ayaklarınız yerden kesilecek. Bu yepyeni bir aşk olacak. Ex’ten next değil! Harika duygular yaşayacağınız bir haftanın içine giriyorsunuz. Hayatının aşkını bulamayan Aslan burçları üzülmesin. Gerçekten her Aslan burcu için fırsatlarla dolu bir hafta olacak gibi görünüyor. Öteki taraftan düşmanlarınızın gözleri sizin üzerinde. Sizi zorlamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Ne yapacağını bilmeyen Aslan burçları için mutlaka fikir alması gerektiğini söylüyoruz. Bugün duyacağınız farklı düşünceler, farklı bakış açıları sizin yolunuzu çizmeniz konusunda etkili olacak. Mutlaka değerlendirin. Sağlıkla alakalı ise bir süre ağız ve diş bölgesinde sorunlar olabilir. Bugün diş ağrısı çekebilirsiniz. Ancak sağlık sorunlarınızın da geçici olduğunu bilmelisiniz. Çok yakında gezenler size mutlu etkiler sunacak. Aslan burçları için öğüt dinleme günü.

30 Ocak 2022 Pazar Başak Burcu Yorumu –

Titiz başak burçlarının hayatında bir temizlik yapma vakti geldi! Başak burçları. Biriktirdiğiniz bilgileri üst üste koyarak kendiniz için faydalı bir şeyler üretme yolunda ilerliyorsunuz. Kendinizi yeni, büyük projenin içinde bulabilir veya bambaşka bir iş teklifi alabilirsiniz. Unutmayın ki; siz ne yaparsanız her şeyin en iyisini yaparsınız. Altıncı hissi kuvvetli olan Başak burçları, uzun zamandır kapalı olan bir yolun açıldığını hissedebilir. Vizyonunuz yenileniyor. Artık her defasında vardır bir bildiği dediğiniz kişilere hak vermemeye başlayabilirsiniz. Önerimiz bugün otoriterler ile bu konulara girmemek. Patronunuz ya da eğitmenleriniz ile sorun yaşamamak adına geçmiş problemleri dile getirmemeniz gerekiyor. Bugün geçmişi açmak için hiç doğru bir gün değil. Siz kendi içinizde en yakın çevrenizdeki elemeleri yapın. Artık yolunuza kiminle devam edeceğiniz belli olsun. Aşk hayatınızda ise partneri olanlar için doğru bir ilişki süreci olduğuna inancı olanlar, ciddi adımlar atabilir. Evlilik kararları almak, ilişkilerini ciddi bir boyuta taşımak için uygun bir gün.

30 Ocak 2022 Pazar Terazi Burcu Yorumu –

Terazi burçlarının aklı başka, kalbi başka söylüyor.Aşk hayatınız bu hafta darbe alabilir sevgili Terazi burçları. Bu süre zarfında kiminle birlikte olacağınız konusunda iyi seçimler yapın, çünkü herhangi bir romantik bağlantı sizi oldukça büyülü bir yolculuğa çıkaracaktır. Ciddi bağlantılar kurmayı tercih ettiğiniz için, önemsediğiniz insanlarla artık anlamsız ve aptalca konuşmalar yapmakla ilgilenmiyorsunuz. Terazi burçları her zaman aklı ile ilerler. Ancak bugün kalbinizin sesinin daha yüksek geldiği bir gün. Karar vermeniz gereken konu aile hayatı ya da iş hayatı ise mutlaka mantıklı hareket etmenizi öneriyoruz. Aşk hayatı ile ilgili konularda ise desteklenen duygusal enerjiler, doğru kararlar vermenizi sağlayabilir. Tamamen kalbinizin sesini dinlediğiniz ilişkiler için mutlu olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız. Sağlık sorunları genel olarak sizin dirayetiniz ile geride kalıyor. Güçlü ve kararlı olan Terazi burcu, varsa sağlık sorunlarını da sorunsuz şekilde atlatacak. Doğru hareket ederseniz bugün sizin gününüz olabilir.

30 Ocak 2022 Pazar Akrep Burcu Yorumu –

Akrep burçlarına müjde! Eğer artık bir partnerim olsun diyorsanız, o gün bugün! Bu hafta evde ilginç şeyler oluyor. Sevgili Akrep burçları enerji değişimi içine giriyorsunuz. Akrep burçları büyük bir adım atmaya hazırlanıyor olabilir. Bu adımı atarken sevdiği insanda yanında olacak. Evde değişiklikler olabilir. Sizin için birçok fırsatın olduğu bir yıl olacak. Çünkü insanların kolaylıkla kaçırabileceği şeyleri siz çok net görüyor olacaksınız. Hayatınızın aşkını bulmak için, güzel bir adım atmak için doğru bir gün. Tamamen enerjiler sizi yaşamınıza birinin girmesi için destekliyor. Eğer partneriniz varsa, onunla artık ilişkiyi ciddi bir boyuta taşıma konusunda da karar alabilirsiniz. Bu onu aileniz ile tanıştırmak da olabilir. Günlük burç yorumları her burcun hayatında aynı etkiyi yaratmaz. Bu olumlu etkiler bazı akrep burçlarının hayatında iş hayatı bölümünde de etkili olabilir. Terfi almak ya da iş değiştirmek konusunda da bazı etkiler olabilir.

30 Ocak 2022 Pazar Yay Burcu Yorumu –

Neşeli bir güne uyanan yay burçlarında öğleden sonra olumsuz etkiler var.Yay burçları bu hafta iletişim kazalarına karşı çok dikkatli olmalısınız. Bir mesajı ya da maili yazdıktan sonra tekrar okuyup, gönder tuşuna basmadan önce iki kere düşünün. Özellikle Patronunuza veya iş arkadaşlarınıza herhangi birine yollarken ekstra dikkatli olun. Çok açıklayıcı olan tesadüfi bir e-postanın alıcısı olabilirsiniz. Önemli bir gerçeği öğrenebilirsiniz.Enerjiniz biraz düşüyor. Yorgun olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak sizi yoran artık hayatınızın kargaşası. Biraz daha az insanla hayata devam etmeye ne dersiniz? Siz çok daha keyifli bir hayat için eğlenceli bir hayat için kalabalık seversiniz! Ancak bugün kalabalıklardan uzak, sakin bir gün olmalı. Dışarıdan şöyle bir hayatınıza bakın. Yanlış giden bir şeyler varsa, yola koymak için tam da sırası. Aile hayatınız ile ilgili ise yakınlarınızdan size destek büyük. Sevgi dolu ve huzurlu aile günü sizi bekliyor.

30 Ocak 2022 Pazar Oğlak Burcu Yorumu –

Oğlak burçları iş olmadan aşk olmaz der. Ayağınıza kadar gelen finansal fırsatları umarım görmezden gelmezsiniz Oğlak burçları. Aynı zamanda da riskli bir yatarımın peşine düşecek gibisiniz. Oğlak burcu, bir arkadaşınızın veya YouTube’da çok yüksek sesle konuşan bir adamın tavsiyesi üzerine belirsiz bir kripto para birimine yatırım yapıyor olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz yoldan memnunsanız, gaza basmanız yeterli. Bugün de ilk sırada işiniz var. Evli olanlar için ise bugün eşlerini ilk sıraya alması gerektiği önerimiz. Biz biliyoruz, her zaman aklınızda iş ve çalışmak var. Ancak aileniz ile vakit geçirmek bugün size iyi gelecek. Siz yine de işleri bitirirsiniz. Bir süre ailenize de zaman ayırıp, sevgi dolu kalbinizi rahatlatın. Sağlık sorunları sizin ağız bölgenizi bırakmıyor. Diş sağlığınıza ayrıca dikkat ederseniz, mutlu olmanın yolunu bulduğunuzu göreceksiniz. Hem sağlıklı hem de başarı dolu bir gün olacak. Gün sonunda ise aileniz ile kavuşmanın huzurunu yakalayacaksınız.

30 Ocak 2022 Pazar Kova Burcu Yorumu –

Kova burçları için maddi anlamda rahatlamanın olacağı bir gün.ökyüzündeki hareketlilik enerjinizin yönünü değiştirebilir. Arkadaşlarınıza gönül koyabilir, sevgilinize karşı tutarsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu yanılgılara düşmemek için neyi, neden yaptığınızı bir kere daha düşünün. Şu sıralar kötülüğünüzü isteyen insanlar çok uzakta, başkalarının kuyusunu kazmakla meşguller. Balık burçları bu hafta adeta bir medyum gibi fal bakmaya başlayabilir. Psişik yeteneklerinizin ortaya çıkması çok olası. Şans oyunlarında şansınızı denemeyi de ihmal etmeyin. Neden olmasın? Muhtemelen yeni enerjinin dalgalar halinde geldiğini hissediyorsunuz. Bu yıl, başkalarıyla bağlantı kurmak sizi yeni işlere, ilişkilere ve harika yatırım tavsiyelerine götürecek. Bir yerden para gelmesini bekliyorsanız gelecek. Ayrıca borcu olanlar da bugün borcunu kapatarak, iç huzura kavuşabilir. Enerjiler sizi maddi anlamda destekliyor. Maddi anlamda kargaşa yaşayan Kova burçları için bugün sorunların çözüleceği söylenebilir. Hem rahat edecek Kova burçlarına müjdemiz para. Peki, sağlık hayatında neler var? Sağlığınız için de olumlu bir gün. Halsizlik sorunu yaşayanlar için ağır bir enerjinin olduğunu söyleyebiliriz. Bunu olumluya çekmek ise tamamen sizin elinizde. Aileniz ile zaman geçirmeye, varsa partneriniz ile zaman geçirmeye özen gösterin.

30 Ocak 2022 Pazar Balık Burcu Yorumu –

Huzurlu bir gün yaşamak için tam zamanı. Bugün biraz yalnız kalabilirsiniz. Sanki kimse sizi gerçekten sevmiyor hissine kapılabilirsiniz. Siz de biliyorsunuz Balık burçları, öyle bir şey yok. Birinin size seni seviyorum demesini beklemeyin. Siz sevdiğinize seviyorum deyin. Bugün sizin için sevgi saçan sevgi bulur günü. Yalnız hissetmek istemeyen balık burçları, partnerine güzel sürprizler yapabilir. İş hayatı için ise bir süredir sorunlar gündeme olabilir. Sorun çözümü ise sizin sakin ve mantıklı hareket etmeniz ile mümkün olacak. Bunu sağlayın ve sonrasında siz de mutlu günlere merhaba deyin. Duygusal kararlar aldığınızı biliyoruz; ancak iş hayatı için mantık devrede.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img