Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 30 Eylül Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Eğlenceyi seven, eğlenmeyi iyi bilen bir burç olduğunuzu biliyor muydunuz? İçinizi iyi dinlerseniz bunun farkına varacaksınız. Zaten yüzünüze yansımış olan mutsuzluklar, içinizi tam olarak dinleyemediğinizden dolayı olduğunu unutmayın. Aşk hayatınızda geçirmiş olduğunuz günler bugün anılarınızda canlanabilir.

Geçmişinize karşı birtakım özlem duyabilirsiniz. Mutsuzluklarınız, mutluluklarınız, hüzünleriniz, sevinçleriniz ve daha fazlasını hatırladıkça yüzünüzde bir tebessüm oluşacak. Geçmişten yaşanılan her bir şeyin gelecek için bir tecrübe olduğunu inanan kişilersiniz. Aslında hiçte haksız değilsiniz. Bu tecrübelerinizi önünüzdeki yıllarda daha sağlıklı ilişkiler kurmak adına kullanacaksınız. Maddi açıdan birazcık sıkıntıya girmiş olabilirsiniz. Bu sıkıntınızı fark edebilecek bir yakınınız var ise bu kişiden kendi rızasıyla yardım alacaksınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hayat planınızın duvarlarını daha sağlam örme fırsatıyla karşı karşıya kalacaksınız. Zira Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, burcunuzda seyahat eden yönetici gezegeniniz Satürn ve Plüton’dan destek alarak, yaşam felsefenizde önemli başlangıçlar ve atılımlar yapmak için size ışık tutacak. Eğitsel konular yurt dışı yatırımları, bürokratik işlemlerle ilgili bu dönemde epey yol kat edersiniz.

Zira yaklaşık 2.5 senedir çaba harcadığınız konuların bu dönemde artık meyvesini toplama aşamasındasınız. Fazla mütevazi olmadan beceri ve yeteneklerinizi harekete geçirmek için sakın geç kalmayın. Artık bundan sonra çalışarak, üreterek dinlenmek size daha çok yakışacak. Az çalışarak kendinize ve çevrenize aynı faydayı sağladığınızı gözlemleyeceksiniz. Cuma günü iletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün bilgi kaynağı Jüpiter ile kurduğu zorlu etkileşim, fikirlerinizi, abartarak çevrenizdekilere kabul ettirmek isteği yaratabilir. Her durumda ılımlı olmaya özen gösterin.

KOVA BURCU 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki çevrenizde olan iyi niyetli yaklaşımlarınız suistimal ediliyor gibi hissedebilirsiniz. Aslında bu düşünceniz pek de doğru sayılmaz. Çünkü çevrenizdeki kişiler sizi kullanmak değil iyi bir birliktelik, iyi bir dostluk kurmak istiyor. Şu sıralar biraz alınganlığınız ön plana çıkacak. Karşınızdaki kişilerin davranışlarını iki kere sorgulama gereği duyacaksınız. Eğitiminiz ile işiniz arasındaki bağı kurmak için kendinize düşünme seansları ayıracaksınız. Emin olun ki düşünmek için ayırdığınız kendinizi bu zaman fazlasıyla size değerli bir şekilde dönecek. Keyfinizi kaçırmak isteyen kötü niyetli insanlar her zaman olduğunu unutmayın. Özellikle kova burçları bugün bu tip insanlara daha fazla dikkat etmesi gerekmekte. Çünkü alıngan yapınız karşınızdaki kişinin niyetini tam olarak hızlıca anlamakta güçlük çekebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ortak maddi kazançlarınıza ışık tutacak. Artık finansal açıdan daha rahat hareket edebileceksiniz. Bu dönemde ortaklık tekliflerine sıcak bakabilir, yeteneklerinizi değişik projelerde hayata geçirebilirsiniz. Eşinizin kazancında da olumlu bir artış olabilir.

Spekülatif alanlarda yatırımlarınızı değerlendirmek için konusunda uzman kişilerde destek almalısınız. Geri plandan sizi destekleyen kurum ve kuruluşların kurallarını sorgulamadan uygulamak, size kolaylık sağlayacaktır. Eklem ve kaslarınızdaki hassasiyet için MR gibi analizlere başvurabilirsiniz. Koç burcunda geri giden Mars, kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerde uzlaşılması zor sorunlara hızlı çözümler üretmek ister.

BALIK BURCU 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz şanssızlıklar yavaş yavaş sizden uzaklaşacak. Buz tutmuş kısmetiniz hayatınıza yeni girecek kişinin sıcaklığıyla çözünmeye yüz tutacak. Bu kısmetinizi kaçırmamak için davranış ve konuşmalarınıza çok dikkat edin. Çünkü böyle fırsat 40 yılda bir gelir.

Rutin hayatınızdan biraz bıkkınlık geldiğinden dolayı hayatınızda farklılıklar yaratmak istiyorsunuz. Ufak dokunuşlarla hayatınızda değişiklikler katabilirsiniz. Mesela evcil bir hayvan edinebilir, odanızın dizaynını değiştirebilir, kendinize yeni kıyafetler alınabilir ya da tarzınızda değişiklikler yaratabilirsiniz. Yakın zamanda hiç beklemediginiz ödemelerle karşılaşma olasılığınız var. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmeli, ona göre bütçenizi ayarlamalısınız. Ne zaman ne olacağı hiç belli değil.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, ikili ilişkilerinize damgasını vuracak. Uzun zamandan beri bir türlü netleşmeyen konularla ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar yapmaya artık hazırsınız. Size geri adım attıracak koşulları arkanızda rahatça bırakabilir, yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Gerek özel gerekse iş hayatınızda ikili ilişkilerden destek ve çaba alırsınız. Hukuki meselelerinizde önemli gelişmeler kaydedeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Sağlık ve gıda sektörüyle uğraşmak yeni gündeminiz arasında yer alabilir.

Bu dönemde hayatınıza giren kişiler sizi olumlu yönde değiştirmek, dönüştürmek görevi üstleneceklerdir. İletişim gezegeni Terazi burcundaki Merkür’ün etkisiyle maddi paylaşımlarınızda aksayan şartları ortadan kaldırmak için cesaretle harekete geçmek isteyeceksiniz. Bu gökyüzü görünümü geleceğe at ümitlerinizde geri dönmeyecek değişimler yaratacaktır. Arkadaşlarınızla daha derin bağlar kurma zamanı. Para alanınızda geri giden Koç burcundaki Mars, size gerekli gereksiz harcamalar yaptırabilir. Bu konuya dikkat etmelisiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.