Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 30 Eylül Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır içinde bulunduğunuz stresli dönem için son günler yaklaşıyor. Artık rahatlamak, kendinize zaman ayırabilmek için daha fazla fırsat bulacaksınız. Son zamanlarda aklınızdaki fikirleri sert veya aşağılayıcı şekilde eleştiren insanlarla denk gelebilirsiniz. Her ne olursa olsun bu tarz yaklaşımlar karşısında sakinliğinizi kesinlikle korumanız gerektiğini unutmayın. Hayatınızda ufak değişiklikler düşüncesi size cazip gelebilir.

Odanızın tasarımı, iş yerinizde size ait olan kısmın dizaynı, tarzınızdaki dokunuşlar gibi değişimlerle farkınızı ortaya koymak için doğru zaman. Pozitif düşünceler içerisinde hareket etmeniz halinde karşılaşabileceğiniz çoğu olumsuzluğu devirmeniz mümkün. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Zihninizdekileri eyleme geçirmenize destek veren Yeni Ay ile aydınlanan bir haftadasınız. İç sesinizin gücünü artık dışarı yansıtma vakti geldi. Bilinçaltınızda sakladıklarınızdan yararlanacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri size stres yaratan ailevi konulara pratik çözümler bulmak isteyip, hayat tarzınızı temelden değiştirmeye çok hazırsınız.

Gökyüzünde baskın olan toprak enerjisi, size kalbinizden ve aklınızdan geçen his ve fikirleri eyleme geçirmek için önemli bir destek verecek. Bu etkiyle misafir ettiğiniz iletişim ve beceri gezegeni Merkür’ün Oğlak burcundaki şans, bolluk, bereket, fırsat gezegeni, abartmayı seven Jüpiter ile kurduğu etkileşim sayesinde, özgüveniniz artacağı için fikirlerinizi dobra dobra ifade edebilirsiniz. Karşınızda Koç burcunda geri giden Mars ise her an çatışmaya hazır bir tavır içine girebilir. ,Bu nedenle karşınızdakilerin de söylediklerine kulak vermeyi unutmayın. Zira çevresiyle sizden daha iyi denge kurmayı hiçbir burç bilemez. 

AKREP BURCU 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Günlük yaşantınız kısır bir döngüye girmiş olduğunu düşünebilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekirse detaylı bakarsanız günlük yaşantınızda değişimler yapma ihtiyacı olduğunu göreceksiniz. Gergin ortamlarda bulunmayı her ne kadar sevmemiş olsanız da işiniz gereği bu durumla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Çevrenizdeki insanların düşünceleriyle sizin düşünceleriniz şu sıralar pek örtüşmeyebilir. Bundan dolayı gerginlik yaratmanız sadece aranızın açılmasına neden olacağını unutmayın. Herhangi bir ilişkiye sahipseniz ilişkiniz içerisindeki şiddetli tartışmalar nedeniyle bir takım sıkılma veya daraltı hissiyatı söz konusu olabilir. Eğer ki bir ilişkiniz yoksa da belli bir süre ilişki içerisine girmek sizin için pek doğru bir karar olmayabilir. 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ı geleceğe ait ümitler, topluluklar, arkadaşlıklar alanınızda misafir edeceksiniz. Demek ki sosyal hayatınızda yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Sivil toplum kuruluşları ile ilgili çalışmalarınızda hızlı bir dönem sizi bekliyor olacak. Hizmet ettiğiniz yaşam alanlarında, disiplinli ve titiz çalışmalarınızla takdir göreceğiniz bir dönemdesiniz.

Arkadaşlıkla gelen yeni gönül hikayelerine göz kırpmak enerjinizi yükseltir. Unutmayın hayatın da keyfini çıkartmak son derece önemli. Sadece çalışmaya, üretmeye ve faydalı olmaya odaklı bir hayatın taşıyacağı yük ve sorumluluklar, sonunda sağlığınızı yorabilir. Hafta boyunca Başak burcundaki yardımsever ve üretken Güneş’in kural koyucu, kısıtlayıcı ve dönüşümün lideri Satürn ve Plüton gibi güçlü gezegenlerle kuracağı olumlu etkileşim, hayata bakış açınızı değiştirmeye destek verir. Bu etkiyle toprak ya da gayrimenkule yatırım yapabilir, kardeş ya da yakın akrabalarla yeni bir işe adım atabilirsiniz. Diğer yandan, kağıda döktüğünüz fikirlerinizi daha geniş kitlelerle buluşturmak için farklı tanıtım kanallarından yararlanabilirsiniz. Araba almak ya da değiştirmek isteği bu görünümün en sıradan etkisi olacaktır. Arkanızdan konuşulanlara kulak tıkamak yeterli olur, tartışmaya hiç gerek yok. 

YAY BURCU 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Kapınızı çalmak isteyipte sizden çekinen bir kişi yakın zamanda karşınıza çıkabilir. Bu kişi kimi yay burçları için sıkı bir dost olacakken kimi yay burçları için ise kuvvetli bir aşk bağı kuracak. Son zamanlardaki geçirmiş olduğunuz sıkıntılı günler nihayetinde ardımızda kalacak. Sanki bir sınavmışçasına yaşadığınız bu zamanlar hayatınızda tatlı bir tecrübe olarak yer edinecek. Sosyal çevrenizde anlaşamadığınız bazı kişilerle yollarınızın ayrılma durumu gündeme gelebilir. Gerek ticaret konusunda, gerekse iş konusundaki girişimlerinize özgüven eksikliğinizden kaynaklı olarak ertelenebilir. Kendinize olan güvenimizi güçlendirmeniz gerekmekte. Eğer ki bunu başarırsanız maddi açıdan da güçleneceğinizi unutmayın. Ayrıca gülümsemeyi de yüzünüzden eksikmeyin. Çünkü gülümsemek bugün size çok yakışacak. Her zaman olduğu gibi…

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü, 25 derece Başak’ta meydana gelen Yeni Ay haritasında sizin burcunuz yükseliyor. Demek sonbahar ile beraber gerek iş gere özel hayatınızda temel değişikliklerin zamanı gelmiş. Yeni bir işe geçmek ev yaşantınızda köklü değişikliklere adım atmak için başlama düğmesine basabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir iş kurmak isteyenler Koç burcunda geri giden Mars’ın 15 Kasım’daki düz hareketine geçmesini beklemeliler.

Bu şekilde yeniliğin kolay bir akış içinde hayatınıza dahil olması mümkün olur. Kariyerinizde parlayan Güneş, Oğlak’ta seyahat eden kurallar ve düzen ustası Satürn ve değişimi kaçınılmaz kılan Plüton ile olumlu etkileşimde kalarak, maddi kazancınızda hatırı sayılır bir güvenceyi size taşıyacaktır.

Gizli alanınızda yürüttüğünüz ilişkiler kafanızı karıştırmadan, maddi kaynaklarınızı doğru kanallara yönlendirmeli her kafadan çıkan sese kulak asmamalısınız. Tabii kişisel fikirlerinizde de abartıya kaçmak, ütopik hayallerin peşinden gitmek uzun vadede size olumsuzluk olarak geri döner. Hafta başında yurt dışı veya hukuki bağlantılarınızla ilgili takip ettiğiniz işler ve konularda ani yön değişimi gündeme gelecektir. Bu konuyu sabırla çözmeyi denemelisiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.