Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 30 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 30 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

30 EKİM CUMA BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu 30 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumu

Koç ve yükselen koç burcu olan için hafta yeni başlangıçlar içinde girmeli ve disiplinli davranmalarının faydaları olacaktır. Bu durumları göz önünde bulundurarak planlarınızı yapın. Ayrıca aşk hayatınızda yeni bir dönem başlayacak. Evli olan koç burçları için evlilikte olan sorunları tek tek çözeceksiniz. Hemen çözülmesi mümkün olmayan sorunlar için kararlı ve sabırlı olmalısınız. Bu hafta yatırım ya da taşınmak gibi düşünceleriniz varsa değerlendirmelisiniz. 

Sohbetlerinizin bol olduğu bir gündesiniz. Sevdikleriniz sizinle eğlenmeyi seviyor. Bugünlerde sevecen, samimi tarafınız ağır basmakta. Kendinizce bazı düşünceler içine giriyorsunuz ancak bu düşüncelerin sizi üzmesine izin vermeyin. Çevrenizde kendini çok beğenmiş, çokbilmiş insanlar var ama bu insanlar hiç sizlik değil. İş hayatınız baya aktif görünüyor. Ulaşamayacağınız hiçbir şey yok.Aşkta durgunluk var, belki de sizden bir adım bekliyordur ? Parasal konulara fazla takıldığınızı düşünüyorum bunlara fazla takılmayın, sizin kalbiniz zengin. Başınızdan geçecek bazı olaylarla ve şahit olacağınız durumların etkisiyle bakış açınız değişmesi muhtemel.

Boğa Burcu 30 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumu

Güneş tutulmasının etkisi ile bu hafta boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar içinde oldukları olumsuz ruh hallerinden kurtulacaklar. Uzun zamandır yaşadığınız karışık ve tahammülü olmayan olaylar sonrasında kendiniz yorun hissedeceksiniz. Ancak bu hafta bu duruma son verecek ve toparlama sürecine gireceksiniz. Elinizden geldikçe belirsizliğe kapılmadan yaşamınıza devam etmelisiniz. Kendiniz daha güvende hissedeceğiniz diyaloglara girmenizde daha iyi olacaktır. 

Değişik bir yapınız var doğrusu. Gezmeyi,eğlenmeyi, farklı şeyler yapmayı seviyorsunuz. Sizi siz yapan da bu aslında, deli dolu birisiniz. Bu ara kaybedeceğiniz bir şey yok. Hayatı akışına bırakın. Aşk hiç ummadık anda umulmadık yerden kapınızı çalabilir, hayırlı demenizde fayda var. Aileye düşkünlüğünüz ön planda bu zamanlarda. Özlediğiniz birileri var ama ya o bunun farkında değil yada siz iletemiyorsunuz. Maddi anlamda kendinizi biraz sıkmalısınız, gelecek için. İçinizde bir huzursuzluk var gibi. Kafanıza her neyi takıyorsanız eğer, bu size hiç yakışmadığını söylesem yalan söylemiş olmam herhalde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img