Burçlar Nuray Sayari 3 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

3 Mart 2020 Salı Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Çalışma hayatınızda beklediğiniz gün siz farkına vermeden çoktan geldi bile. Artık kariyeriniz için kesin bir karar vermeniz gerekiyor. Bu kararınız sizi çok ilerilere de götürebilir geri de düşürebilir. Bu nedenle çok dikkatli seçim yapmalısınız. Fiziksel olarak bazı değişimler yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu dönemde adım atmanız sizin için çok önemli çünkü şimdi başlarsanız çok hızlı bir şekilde değişim gösterebileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı daha paylaşımcı yaklaşmalısınız. Aşk hayatınızda partnerinize pembe yalanlar söylemişsiniz fakat ilişkinizin güveni sarsılabilir. Bu nedenle de partnerinize doğruları bir an önce anlatmalısınız.

3 Mart 2020 Salı Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

İş hayatınızda çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Sıkıntılarınız kendi başınıza aşamayacağı kadar büyük olduğu için bu durum maalesef özel hayatınıza ne kadar dikkat etseniz de yansıyor. Aşk hayatınızda sırf yaşadığınız stres dolayısıyla çok olumsuz günler geçirebilirsiniz. Bunun çözümü ise iş hayatınızdan biraz olsun uzak durmak ve partnerinizle kısa bir tatile çıkmak olacaktır. Maddi olarak ise oldukça rahatsınız. Hatta o kadar rahatsınız ki biraz birikim yapma şansı bile bulmuşsunuz. Bu birikiminizle bir yatırım yapmak isteyebilirisiniz. Eğer doğru seçeneği yaparsanız büyük kazanımlar elde etme şansı yakalayacaksınız. 

3 Mart 2020 Salı Başak Burcu Yorumu –

Bugün içiniz huzur dolu, huzurlu dolu bir gün geçirmeyi diliyorsunuz, merak etmeyin tam da istediğiniz gibi olacak. Bu ruh halinizin nedeni ise aşk hayatınıza yaşadığınız mutluluk. Uzun zaman sonra tam da istediğiniz gibi birini buldunuz ve ona çok aşıksınız. Mutluluğunuz dışa yansımış ve etrafınızdaki herkesi de mutlu ediyorsunuz. Aşk hayatınızda yaşadığınız mutluluk iş hayatınıza da tamamen yansımış durumda. Üzerinde çalıştığınız projeyi başarılı bir şekilde tamamlamışsınız ve bu projenin geri dönüşlerini çok güzel bir şekilde alacaksınız. Üst solunum yollarınız ile alakalı hastalıklardan kendinizi korumaya özen göstermelisiniz 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.