Burçlar Nuray Sayari 3 Ekim Pazar, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 3 Ekim 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızın zor olduğunu düşünüp durmayın, güzel günler gelecek. Bugünleri neden kendiniz için avantaja dönüştürmüyorsunuz? 

Hakkında düşünmek istemediğiniz konuları bu dönem yeniden ele alabilir, sakince düşünerek doğru sonuçlara varabilirsiniz. Yeni burç takvimi başladı. Bu dönem sizin için de yeni başlangıçların zamanı olabilir. Birikmiş işlerinizi sonuca ulaştırın, çünkü şanslı ve verimli günlerdesiniz. 

Sağlığınız hakkında zaman zaman endişeleniyorsunuz ama bu yorgunluk hissi herkeste var, meraklanmayın. Bu dönemin dinginliğini iş hayatınıza da yansıtabilirsiniz. Çok radikal kararlara gerek yok, kendinizi zorlamayın. Günlük sorunları çözmek bu dönemde yeterli olacaktır.

Bu durumu olumsuz bir hal olarak kesinlikle algılamamalısınız. Çünkü haftanın verdiği yorgunluk vücudunuza yavaş yavaş belirginleşecektir. Yardımsever olmak istekleriniz karşısında maddiyatınız da yerindeyse 3-5 çikolatayı cebinize atın ve sokağa çıkın. Sokakta hiç tanımadığınız küçük çocuklara verdiğinizde hem kendiniz hemde çikolatayı alan çocuklar kendini mutlu hissedecektir.

Bir ilişki içerisinde değilseniz havadaki aşk kokusunu duyacaksınız.  Çünkü bu ilişkinize oldukça zarar verebilir. Sakin kalmak, öfkenizi dindirmek sizin için ve çevrenizdekiler için çok daha iyi olacaktır.

BOĞA BURCU 3 Ekim 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yüzünüzün güleceği zamanlar fazla uzak değil. Hatta sizi rahatlatacak mali destek bugünlerde yola çıkabilir. Hiçbir konuda acele etmemek gerekiyor. 

Toprak grubundan olan Boğa Burcu insanı her zaman için Venüs’ten etkilenir ve sahip olma özellikle Boğa kadını için önem taşır. Ama bu karakter özelliklerinizi fazla abartmamanız gerekiyor. 

Örneğin ailenizi bu baskın kişiliğiniz yüzünden daha fazla üzmeyin. Dost ve akraba çevresinden olanları bazen kırıyorsunuz. Ama onlar çoğu zaman iyi niyetli kişiler. İş hayatınız yolunda gidiyor fakat acele alınmış sert kararlar size zarar verebilir, bu durumlarda ikinci kere düşünmeyi unutmayın.

Ailevi meselelerden dolayı aile fertleriyle bir araya gelebilirsiniz. Bu toplantıda miras konuları söz konusu olabilir. Aşk hayatınız olduğu gibi rutin düzende devam edecek. Keyfinizi kaçıracak herhangi bir durumda ilgili olaydan uzak durmanız gerekebilir.  Hafta sonu arkadaşlarınıza ve ailenize karşı fazla anlayışlı olabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU 3 Ekim 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aynı anda birkaç işi birden yapma, çabuk hareket etme zamanla sizin için yorucu hale geliyor, daha sakin davranmayı deneyin. İçinizde ikiz bir karakter var deniyor ama bu ani değişimler artık çevrenizdekileri bile yormaya başladı. 

Bu yüzden çok yakın aile bireylerinden gelen öğütleri kulak ardı etmeyin. İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmaktan da böylece kurtulabilirsiniz. Hava grubundan bir burç olduğunuz ve değişimlere açık olduğunuz için sakinliği mutlaka denemelisiniz. Bu arada eldeki işleri düzenlemek ve hayatınızda pozitif bir uygulayıcı olmak çok uygun bir döneme girdiniz. Tadını çıkarın.

Özellikle hayatınızda kimse yoksa tanışacağınız yeni biriyle ani bir şekilde yeni bir birlikteliğe yol alabilirsiniz. Hafta sonu ilhamı yüksek bir gün geçirebilirsiniz.