Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kodKısa kod

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

KOÇ BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin de kapınızı çalacak insanlar olacak şimdiden kafanızı bu kadar her şeye yormayın ileride daha büyük sorunlarınız sorumluluklarınız olacak. Yaşadığınız başlı başına bazı sıkıntılar var bu sıkıntıları üzerinizden ata bilmeniz için önce sakin kalıp her şeyi tek tek düşünmeniz gerekiyor. Harcamalarınıza bu ara fazla dikkat etmekte fayda var çünkü istekleriniz olduğundan dolayı onları elde etmek için. Zamanınızı iyi değerlendirmekte fayda var çünkü bu ara kendinize ve ailenize zaman ayırmıyorsunuz. Geleceğinizin parlak olabilmesi için güzel eğitimler almanız gerekiyor ve bunun çabasını yeterince gösteriyorsunuz daha iyi yerlerde olabilmeniz için elinizden gelenin daha fazlasını yapmalısınız. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kurban Bayramında aile içindeki gerginlikler sizi yorabilir. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek, ilişkilerde zorlanmanıza neden olacaktır. Bir anda kendinizi bile şaşırtacak, öfkeli, sinirli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Unutmayın ki bu etkiler önümüzdeki haftayla beraber gökyüzündeki geçişini sonlandıracak ve sizi kısa bir süre sonra daha dingin bir yapıya büründürecektir. Kariyerinizde değişiklikler sayesinde, çalışma düzeninizi etkileyecek ani kararlar alabilirsiniz. Özellikle hafta sonu çocuk, sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve yaratıcılığınızı tetikleyen hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda da son kararı vermeden önce bir durup düşünmeli, ilişkilerde sert bitiş ve başlangıçlar yaşamamalısınız.  

BOĞA BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Derdinizi aile büyüklerinizde paylaşın derdinize derman olacak insanlar onlar size her konuda yardımcı olacaklar ve uzun soluklu desteklerini göreceksiniz. Sınırlarınızı zorlayan bazı insanlar olacak fakat siz onlarla yarışa girmeyin veya onların seviyesine düşmeyin bilerek size bu oyunu oynuyorlar. Zaman konusunda bazı problemleriniz var her şeye hep sonradan yetişiyorsunuz artık sorumluluk sahibi olduğunuz için bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bütçenizi biraz kenara ayırmakta fayda var çünkü sizin yararınıza olacak bir şey kafanıza estiğinde ufak tatillere çıkabilirsiniz size çokiyi gelecek. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın ilk iki günü Ay Akrep burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerde düşmanca tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz üzerinizde baskı kurmak isteyebilir. Kıskanmak, sahiplenmek gibi temalar ilişkilerinizde su yüzüne çıkabilir. Aniden ortaya çıkan sorunlara hızlı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akraba, komşuluk ilişkilerinizde Çarşamba gününden itibaren farklı bir sürece adım atıyorsunuz. Yaşam alanınızda değişikliklere açıksınız. Taşınma, yer değiştirme, hukuki konularla karşı karşıya kalmak gündeminize oturabilir. Haftanın ikinci yarısında gelecek hayatınıza yön vermek konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta son kararı vermemeli gökyüzündeki gerginliğin geçmesini bekleyerek, harekete geçmek için en azından gelecek haftayı beklemelisiniz. 

İKİZLER BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız veya alacağınız tercihlerin arkasında durun bazen fikriniz değişebiliyor ama siz değiştirmeyin. Alacağınız eğitimler sizin için çok önemli ve bu yüzden kenara ayırdığınız bütçenin bir kısmını eğitime kullanacaksınız ve en iyisini yapacaksınız çünkü eğitimi parayla kıyaslamamız lazım. Geleceğinizde olmak istediğiniz yerde olabilirsiniz durum böyle giderse daha da iyi şartlarda olabilirsiniz. Sabırsız bir yapınız var ve bu sabırsız yapınızla nereye kadar dayanabilirsiniz bilemiyorum ama daha önünüzde kocaman bir hayat var buna göre kendinizi alıştırmanız lazım. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu hafta sırasıyla Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı önemli etkileşimler sayesinde öz değer duygunuzda size gel gitler yaşatabilir. Bu ana kadar yaşam boyu yaptıklarınızı ve kararlarınızı tekrar gözden geçirip, hatalarınız için kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Hafta ortasında düşünceden çok sezgilerinizin sesini dinleyerek, kendinize gereksiz yere haksızlık yapmaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın ki hayatta herkesin hatası vardır. Hayatın gerçek değeri de hatalardan çıkarttığımız derslerle şekillenir. Hatadan çok başarılarınıza odaklanmalı, gelecek atılımlarınız için cesur olmalısınız. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş’in Uranüs ile kuracağı gergin etkileşim ile ani bir seyahate çıkabilir, rutin giden hayatınıza renk katabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img