Burçlar Nuray Sayari 29 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

    Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

    KOÇ BURCU 29 Mayıs 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


    Uzun zamandır iç dünyanızdaki yaşantıyla birlikte hareket ediyorken bir anda gerçeğe dönmeniz gerekeceğini fark edeceksiniz. Karşılıklı kuracağınız diyaloglarda olumsuz konular gündeme gelebiliyor olsa da durumu tatlıya bağlayabileceksiniz. Hayatınızda yapmayı ihmal etmiş olduğunuz bazı şeylerin nedeni tamamıyla üşengeçliğinizden olduğunu fark edeceksiniz. Üstünüzdeki hantallığı biran önce atmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. İçinizde var olan hislerinizi dışarıya aktaramaya çalışsanız da hisleriniz pek anlaşılmayabilir. Size musallat olmuş olan gerginlik hali sizde tedirginlik hali yaratabilir. Çevrenizdeki kişilerden bazı konularda yorum bekliyor oluşunuz sizi yanlış yönlendirmelere sürükleyebilir.

    BOĞA BURCU 29 Mayıs 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


    Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız planlarınız için ideal ortamları yakalayacaksınız. Kendinize olan güvende yaşamış olduğunuz düşüşün önüne geçebilecek ve kendinizi motive edebilmenin yollarını keşfedeceksiniz. Aksaklığa uğramış işleriniz var ise bunları telafi edebilmek adına gününüzün belli bir zamanını bu konuya ayırmak mantıklı bir müdahale olacaktır. Gelecek vaat eden bir ilişkiye sahipseniz ilişkinizin üstüne koyacağınız olumlu kalıpların olduğunu fark edebileceğiniz bir gün. Aranızdaki ufak çaplı problemler yerini yavaş yavaş çözüme bırakacak. Edinmiş olduğunuz tecrübelerle birbirinizi daha fazla mutlu edebilmeyi başaracaksınızdır.