Burçlar Nuray Sayari 28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kodKısa kod

KOÇ BURCU 28 TEMMUZ 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen çocuksu tavırlarınızla herkesi etkileyebiliyorsunuz. İlgiyi bir şekilde üzerinize topluyorsunuz ama nasıl topladığınızın siz bile farkında değilsiniz. Bugün çok renkli görünüyor işiniz enerji dolusunuz, güne güzel başlamışsınız bakıyorum. Kendinizi sevmediğiniz bir huyunuz var oda çabuk sıkılmanız hemen her şeyin bitmesini istiyorsunuz fazla üstünüze geldiklerinde aşırı asabi olabiliyorsunuz. Birinden alacağınız emir olacak ve buna aşırı tepkili olacaksınız çünkü emir almaktan hiç hoşlanmıyorsunuz ama emir vermeyi çok seviyorsunuz. Bu ara bütün gözler sizin üzerinizde de diyorum dikkatler sizinle beraber çünkü yapacağınız başarı veya bir değişiklik çok dikkat çekecek. 

KOÇ BURCU HAFTALIK

Kurban Bayramında aile içindeki gerginlikler sizi yorabilir. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek, ilişkilerde zorlanmanıza neden olacaktır. Bir anda kendinizi bile şaşırtacak, öfkeli, sinirli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Unutmayın ki bu etkiler önümüzdeki haftayla beraber gökyüzündeki geçişini sonlandıracak ve sizi kısa bir süre sonra daha dingin bir yapıya büründürecektir. Kariyerinizde değişiklikler sayesinde, çalışma düzeninizi etkileyecek ani kararlar alabilirsiniz. Özellikle hafta sonu çocuk, sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve yaratıcılığınızı tetikleyen hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda da son kararı vermeden önce bir durup düşünmeli, ilişkilerde sert bitiş ve başlangıçlar yaşamamalısınız.  

BOĞA BURCU 28 TEMMUZ 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İstediğiniz bir şey var onu koşulsuz ne olursa olsun evde edeceksiniz çünkü tuttuğunu koparan bir yapınız var. Bu ara baya bir yoğunsınız oldukça meşgul görünüyorsunuz ama meşgul olmakla daha mutlusunuz çünkü boş kalmayı hiçbir zaman sevmediniz. İletişimde yaşadığınız bazı patavatsızlıklarınız var bunları düzeltmek için elinizden geleni yapıyorsunuz olmayınca kendinizi boşyere üzmeyin, sizi de böyle kabullensinler. Bugün risk alacağınız bir gün, siz yinede dikkatli olun risklerden kaçınmaya bakın aksi taktirde başınıza bir olay açma ihtimaliniz yüksek olur. Gittikçe zor olaylarla karşılaşabilirsiniz fakat kendinize güvenip size zor gelen bu olayları yenebilmeniz lazım.

BOĞA BURCU YORUMU

Haftanın ilk iki günü Ay Akrep burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerde düşmanca tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz üzerinizde baskı kurmak isteyebilir. Kıskanmak, sahiplenmek gibi temalar ilişkilerinizde su yüzüne çıkabilir. Aniden ortaya çıkan sorunlara hızlı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akraba, komşuluk ilişkilerinizde Çarşamba gününden itibaren farklı bir sürece adım atıyorsunuz. Yaşam alanınızda değişikliklere açıksınız. Taşınma, yer değiştirme, hukuki konularla karşı karşıya kalmak gündeminize oturabilir. Haftanın ikinci yarısında gelecek hayatınıza yön vermek konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta son kararı vermemeli gökyüzündeki gerginliğin geçmesini bekleyerek, harekete geçmek için en azından gelecek haftayı beklemelisiniz. 

İKİZLER BURCU 28 TEMMUZ 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada sosyal hayatınız evden daha aktif görünüyor çünkü siz evde takılmayı rahat bir şekilde yatıp kalkmaya daha çok seviyorsunuz kafeler size göre değil. Olaylara net bir şekilde yaklaşıyorsunuz ne söylediyseniz ciddiye almaları gerekiyor çünkü siz hayatınız boyunca ilk defa bu kadar net oldunuz.Eğitimde oldukça güçlülüğünüz ortaya çıkacak ve siz bile buna şaşıracaksınız. Geçmişe göre daha sakin ve daha kararlı bir şekilde hareket ediyorsunuz bazen ufak sinirler olabiliyor o da geçmişten kalma bunları bir şekilde yeneceksiniz. Hayatınıza karşı sundugunuz tüm güzellikleri ortaya koyun ve değerlendirin çünkü hayatta size çok güzel şeyler sunacak yaptığınız köprüyü sakın yıkmayın bu yolda durmadan devam edin.

İKİZLER BURCU YORUMU

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu hafta sırasıyla Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı önemli etkileşimler sayesinde öz değer duygunuzda size gel gitler yaşatabilir. Bu ana kadar yaşam boyu yaptıklarınızı ve kararlarınızı tekrar gözden geçirip, hatalarınız için kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Hafta ortasında düşünceden çok sezgilerinizin sesini dinleyerek, kendinize gereksiz yere haksızlık yapmaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın ki hayatta herkesin hatası vardır. Hayatın gerçek değeri de hatalardan çıkarttığımız derslerle şekillenir. Hatadan çok başarılarınıza odaklanmalı, gelecek atılımlarınız için cesur olmalısınız. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş’in Uranüs ile kuracağı gergin etkileşim ile ani bir seyahate çıkabilir, rutin giden hayatınıza renk katabilirsiniz.