Burçlar Nuray Sayari 28 Eylül Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 28 EYLÜL 2021 SALI Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabırsız koç burçlarını hareketli bir hafta bekliyor. Hem eğlenecek hem de çok yorulacaksınız. Yavaş yavaş kendinize geldiğiniz bir döneme girmiş olmanız, sizin tam da burcunuzun özelliklerini yaşama fırsatını sizlere tanıdı.

Bu hafta iş hayatında ve sosyal hayatınızda hareketli gelişmeler olacak. Sosyal hayatınızda ilişkisi olmayan koç burçları için kalıcı ilişkilere uygun kapıların açılacağı bir hafta olacağını söyleyebiliriz.

Bu hafta aile yaşantınız içinde de aynı enerji ve hareketlilik ile kavgalara sebep olmaktan kaçının.

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Haziran’dan beri ilişkilerle baş etmeye çalışmaktan yorgun düşmüş olabilirsiniz. Hatta hayattan ne istediğinizi de sorgulamak sürecindesiniz. 

Bu dönemde karşınızdakilerle kurduğunuz adrenalini yüksek ilişkiler, sizi strese sokmuş ve üzerinizde gerginlik yaratmış olabilir. İçinizden yeni bir hayata başlamak coşkusuyla yanıp tutuşurken, bağlı olduğunuz sorumluluklardan sıyrılamamak neşenizi kaçırmanıza neden olur. 

Artık 2 Ekim’de burcunuzda meydana gelen dolunay ile birlikte tüm bu his ve duygularla yüzleşip hayatın değişen ritmine ayak uydurmak için harekete geçeceksiniz. Bu etkiyle istifa etmek, yeni bir ilişkiye adım atmak, aile içindeki bağlılıklara son vermek gibi konula gündeme gelebilir. 

Cuma günü Başak burcuna geçen uyumlu ilişkiler gezegeni Venüs sayesinde yeni bir evcil hayvan alabilir, sağlığınıza daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.

Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. 

Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burçlarını bu hafta iş hayatında önemli sürprizler karşılayabilir.

İş hayatınız için alacağınız bir haber ile statü atlamanız ya da yeni bir iş için başlangıç olması durumları olabilir. Genel olarak iş hayatınızı etkileyecek bir sürece giriyorsunuz. Elbette sizin her zaman aileniz ile aranız iyi oluyor. Bu haftada da aile büyükleri ile herhangi bir sorun görünmüyor.

Sizin saygılı duruşunuz ile varsa tüm sorunlar da çözülecek.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 

Haftanın ilk günü rutin hayatınızın monotonluğundan sıkılabilirsiniz. Bu ruh haliyle özellikle kardeş ve yakın akrabalarınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Unutmayın ki hayat akışını değiştiren süreçlerden geçiyorsunuz. 

Bu nedenle aceleci kararlar almamalı zorluklar karşısında hemen pes etmemelisiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs ile geri hareketine Koç burcunda devam eden Mars arasında Salı günü meydana gelecek olan canlı etkileşim sayesinde, uzun zamandır cesaret edemediğimiz özel yaşantınızdaki değişimlere somut adımlar atabilir, diğer yandan kurumsal hayattaki kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. 

Cuma gününün ilk saatlerinde meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle mesai ortamınızda hızlı bitişler ve yeni başlangıçlar birbirini kovalayabilir. Diğer yandan aynı gün Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte, hafta sonu Ay’ı misafir ederken, aşk hayatınızda 28 Ekim’e kadar öz güveninizi artıracak, hem duygusal hem zihinsel yönden sizi tamamlayacak bir partnerin varlığına ihtiyaç duyarsınız. 

Evren sesinizi duyacak ve sizinle uyumlu bir kişiyi karşınıza çıkaracaktır. Bu anlamda mucizelere inanmalı ve gerçekleşmesi için sosyal ilişkilerinizi dinamik tutmalısınız. 

Boğa burcu toprak grubuna hitap eden bir burçtur. Boğa burcuna mensup olan kişiler hayat karşısında ne istediğini bilen, kontrolü olmayı seven bir yapıdadır. Hayata bakış açılarında net olmayı sevdikleri gibi çevrelerine karşı da net tavırlar sergilerler.

 Boğa burcunun bir başka bir başka önemli özelliği de zenginlik burcu olarak nitelendirilmesidir. Boğa burcu yönetici gezegen olan Venüs’e sahiptir. Bu da herhangi bir olay karşısında yönetici ve lider olmak istemelerine neden oluyor. Boğa burçları için dostluk ve arkadaşlık kavramları oldukça önemlidir. 

Ancak bazı durumlarda aşırı baskıcı olmalarından dolayı karşı tarafı sıkma gibi durumlar ile karşı karşıya kalabiliyorlar.

İKİZLER BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yorgun bir hafta ikizler burcunu bekliyor. Hem aile hem de iş hayatında bir karmaşa söz konusu. Aslında ikizler burcu birkaç zamandır böyle bir karmaşanın içinde.

Üstüne bir de ikizler burcu kararsızlığı eklendiğinde, İkizler burcu haftalık burç yorumu için olumlu şeyler söylemek mümkün olmuyor. Yapmanız gereken şey zamana bırakmak. Zamana bırakarak, aslında büyük problemlerin sizin için geride kalmasını sağlayabilirsiniz. Hem sizin için hem de aileniz için çok da mutlu olacağınız bir sürece girmek mümkün olabilir.

Bunu kaçırmamak adına otoriterler ile savaşmaya son!

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU 

Bu hafta ilişkiler konusunda kafanız bir hayli karışık. İki kişi, iki yönetici, iki iş teklifi gibi ikilemler ortasında kalıp, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle geçmişte kapattığınız defterler tekrar önünüze açılabilir. Dinginliğinizi korumalı, ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere yönelmelisiniz. 

Cuma günü Koç burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle gelecek planlarınızı daha görünür hale getirebilir, bitirmek istediğiniz sosyal ilişkilerden aniden uzaklaşabilirsiniz. Bu dönemde dernek, bayi, kuruluş gibi toplumsal oluşumların etkinliklerinden uzak durmalı ya da aktif görev almaktan kaçınmalısınız. 

Dolunay ile beraber Başak burcuna ilerleyecek olan Venüs’ün etkisiyle, uzun zamandan beri vakit ayıramadığınız evde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, hatta dekorasyon değişikliği için harekete geçebilirsiniz. Toprakla uğraşmak isteyenler bu hafta sonunda aktif doğayla buluşma programı organize edebilirler. 

Sonbaharın sunduğu cömert güzelliklerden sonuna kadar faydalanacağınız göl ya da akarsu kenarında vakit geçirmek size ve sevdiklerinize iyi gelecektir.

İkizler burcu hava grubunda bulunan bir burçtur. İkizler burcunun en önemli özelliği keskin bir zekaya sahip oldukları gibi pozitif yapıları ile kendilerini belli etmeleridir. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. 

Merkür sayesinde ikizler burcu canlılık ve zeka kavramlarını ön plana çıkarıyor. İkizler burcu tüm bu özelliklerin yanı sıra herhangi bir olay ya da konu karşısında şöhret elde etmeyi seven bir burçtur. Zekalarının yeteneklerine oldukça fazla güvendikleri için zekaları ile ön plana çıkmayı tercih ederler.

YENGEÇ BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınız için önemli kararlar vermeye hazır mısınız? Gökyüzü sizi bu hafta önemli kararlar almanız adına destekliyor. Hem önemli kararlar almak hem de kendi hayatınızı değiştirmek açısından güzel adımlar atacaksınız.

Ev almak, araba almak, gayrimenkul alımı konusunda desteklendiğiniz bir hafta. Eğer alım düşünüyorsanız, bu hafta hızlandırmanız önerilir. Alacağınız ev ya da arabanın hayrını görme konusunda da son derece avantajlı olacağınızı söylemek mümkün. Bunu değerlendirmeniz durumunda siz de bu hafta aile yaşantınızda ki sorunları da bir kenara bırakarak mutlu olacağınız adımlar atın.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 

Bu hafta yine kendinizi hayat oyununun başrolünde hissedebilirsiniz. Zira Koç burcu dolunayının haritasında sizin enerjiniz yükselirken, hedeflerinizi gerçekleştirmek için hayata kafa tutmak cesaretine sahip olabilirsiniz. Yöneticiler ve hayat arkadaşınızın eleştiriye açık tutumları sizi sakinleştirmek yerine daha çok harekete geçirebilir. 

Özellikle hafta başında kurallarla kişisel istekleriniz arasında köprü kurmanın üstesinden gelmeli, sakin ve korumacı tavrınızla kişisel fikirlerinizi ve kararlarınızı karşınızdakilere kabul ettirmeyi başarmalısınız. Ne de olsa Şubat ayından beri emek verdiğiniz, çabaladığınız tüm girişimlerinizin artık meyvelerini yemeye hazırsınız. 

Cuma günü ilişkilerin kraliçesi Venüs Başak burcuna geçerek, kardeş ve yakın akrabalarla uyumlu bir iletişim kuracağınızı işaret edecek. Ortak paylaşımlarınızda adil bir dağılıma gitmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlıklar alanınızdan size göz kırpan Ay’ın etkisiyle, dostlarınızla hoşça vakit geçirip, gelecek planlarınızı dile getirdiğiniz buluşmalar organize edebilirsiniz. Sanatla uğraşmak, yeme içmeye özen göstermek, ruhunuzu besleyecektir. 28 Ekim’e kadar yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartacağınız bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Tanıtım faaliyetleri yazarlık çalışmaları önem kazanır.

Yengeç burcuna sahip kişilerin en önemli özellikleri merhametli bir yapılarının olmasıdır. Olaylara iyi niyetle yaklaşarak olumsuz durumlarda bile olaylara iyi yönde bakmayı tercih ediyorlar. 

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sabırlı bir yapıları söz konusudur. Yengeç burcuna sahip bir tanıdığa sahip olmak birçok kişi için oldukça önemli bir özelliktir. Çünkü yengeç burcu insanları olumlu tüm değerleri üzerinde taşırlar. Bu olumlu değerlerin yanı sıra olumsuz yönleri ise aşırı dikkatsiz olmalarıdır.

ASLAN BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burçlarının kendini beğendiği bir hafta olmaması elbette mümkün değil Ancak bu hafta sadece siz değil, otoriterler de sizin başarınızı çekemiyor olabilir. Kendinizi her anlamda iyi hissedeceğiniz bir haftaya giriş yapacaksınız.

Bu durumda özgüveniniz ile birlikte, varsa hemen hemen her alanda rütbe atlama statü geliştirme gibi pek çok konuda yüzü gülen kişi sizi olacaksınız. Bunu değerlendirin ve direkt olarak siz de aile hayatınız da ki sorunları bir kenara bırakarak başarınıza odaklanın. Genel olarak başarı odaklı bir burç olduğundan, önüne çıkan fırsatları kaçırmayacağınıza eminiz.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU 

“Patlarsam yanarsın” sözü bu haftaki enerjinizi çok güzel tanımlayacaktır. Zira hafta sonuna doğru Koç burcunda meydana gelecek olan Dolunay’ın etkisiyle uzun zamandan beri ahenk ve uyumla götürmeye çalıştığınız ilişkilerinizde, bardağı taşıracak son damlanın neden olduğu hızlı ve aceleci kararlarla farklı yönde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza bu dönemde aynı hızla bir ilişki girebilir. 

Bu insan size hem sevgisini hem de hizmet ruhunu koşulsuz, şartsız açmak isteyecektir. Bu durum karşısında vicdani iniş, çıkışlar yaşayabilir, ona tutamayacağınız sözler vermekten dolayı üzüntü duyabilirsiniz. O nedenle, her zaman dürüst davranmayı seven, açık sözlü kimliğinizden ödün vermemeli, hayattaki sorumluluklarınızı yalın bir şekilde dile getirmelisiniz. 

Böylece birlikte çıkacağınız yolculuktaki sorumluluklarınızı ortak bir paylaşımla üstlenmiş olursunuz. Yurt dışı seyahatlerinizde ve yabancılarla iletişiminizde hızlı gelişen durum ve projelere adapte olursanız 28 Ekim’e kadar sizi tatmin eden maddi kazançları çok rahat elde edebilirsiniz. Haftanın yorgunluğunu dostluğuna güvendiğiniz kişilerle keyif yaparak geçirmek üzerinizdeki yorgunluğu atmanıza neden olur.

Ateş grubunda yer alan aslan burcunun yönetici yıldızı ise güneştir. Aslan burcuna sahip kişilerin en önemli belirgin özelliklerinin başında bir organizasyonu yönetmek, bir iş ya da konu hakkında plan yapmak geliyor. 

Yaratıcı kimliklerine detaycı özelliklerini ekleyerek herhangi bir konuyu kaçırmazlar. Aslan burcuna mensup olan kişiler aşırı cömert olarak bilinirler. Hangi işi yaparlarsa yapsınlar her zaman en iyisi olmak ve yükselmek için mücadele ederler. Bu da onların ne derece hırslı olduğunu gösteren önemli bir özelliktir.

BAŞAK BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçlarının son dönemde kafası karışık olabilir. Aile hayatı dışında sizi üzen ne olabiliyor? Siz genel olarak hayatını bir şekilde yoluna koyan burçlardansınız. Bu sebeple aile hayatında ki problemler canınızı en çok sıkan problemler. 

Başak burcu haftalık burç yorumu ise tamamen bu hafta aile dışında her enerjinin sizin için olumlu olduğunu gösteriyor. Partneri ile uzun zamandır beraber olan kişiler bir anda evlilik kararı da alabilir. Aniden bir ayrılık da yaşanabilir. Ancak ne olursa olsun bu karar sizin için olumlu olacak. Kendinizi yenilemeniz için uygun bir hafta.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU 

İş ortaklıklarınızdan yüzünüzün güleceği bu haftayı iyi değerlendirmeli, bol bol verimli toplantılara katılmalısınız. Daha öncesinde kendinizi yanlış ifade ettiğiniz ikili ilişkilerde uyum ve ahengi yakalamak sizi mutlu edecektir. 

Kalbini kırdığınızı düşündüğünüz kişilerin gönlünü almak için hemen harekete geçin. Sonuç hem sizi hem karşınızdakini mutlu eder. Büyük yatırım kararları alabilir, bu konuda ailenizden destek görebilirsiniz. Eğitim ve akademik konuları uzun seyahatler haftanın ikinci yarısında gündeme gelebilir. Lütfen sevdiğiniz kişileri boş yere eleştirmekten vazgeçin.

 İçinizdeki iyi niyet ve hoşgörüyü cömertçe sevdiklerinizle paylaşın. Pişman olmazsınız.

Başak burcu toprak grubuna dahil olan bir burç olmasının yanı sıra bu grubun en önemli özelliği olan titizlik ve zeka kavramlarına oldukça önem veren ve uygulayan bir burç olarak dikkat çekiyor. Bu konularda aşırıya gittikleri takdirde takıntı denilebilecek durumların ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. 

Çevresi tarafından sevilmek ve beğenilmek bu burca sahip olan kişilerin ortak özellikleridir. Başak burcu hiçbir zaman aynı noktada kalmayı sevmez. Bunun için çalışmaya ve yükselmeye büyük önem verirler. Çekinme özelliklerinin de ön planda olmasına rağmen genellikle çalışmaya büyük bir azimle devam ederler.

TERAZİ BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akıllı burçlar, teraziler… Her zor durumunda bir mantık bulmayı başarırsınız. Bu hafta için mantık aramanız gereken konu ilişkiniz olacak. İlişkiniz ile alakalı mantıksız bir durum varsa bitirme aşamasına gelebilirsiniz. Alacağınız kararlar hem sizi hem de ailenizi etkilet nitelikte olacağından acele etmemeniz konusunda uyarı alabilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurun ve direkt olarak siz de bu haftayı iyi değerlendirin.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU 

İlişkilerin damgasını vurduğu haftaya adım atarken, senaryonun başkahramanlarından biri olmaktan gurur duyabilirsiniz. Zira partnerinizle Koç dolunayının etkisiyle tartışmanız kaçınılmaz olsa da hayata karşı yüksek farkındalıklar elde ettiğiniz bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Hayat akıp giderken, başka birinin sizinle olan uyumu bir anda kafanızı allak bullak edebilir.

 Diğer yandan iş kararlarınızda ortak ya da yöneticilerinizle adrenalini yüksek tartışmalara girebilirsiniz. Herkesin üzerinize geldiği bu süreçte, sakin liman sunan farklı birine karşı eğiliminiz artacaktır. Bu dönemde ani ve keskin kararlar almamalı, kendinizi kenara çekerek, adeta bir seyirci gibi hayatınızda olan bitenleri izlemeye çalışmalı ve ancak 15 Kasım’dan sonra kalıcı sonuçlara sizi götürecek eylem planına geçmelisiniz. 

Cuma günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle, 28 Ekim’e kadar duygu motivasyonu oldukça yüksek bir gizli ilişkiye başlayabilirsiniz.

Güzellik ve lüks kavramları dendiğinde akla ilk gelen burç terazi burcu olsa da terazi burcunun en önemli özelliği dengeli tavırlarda olmalarıdır. Her iki zıt kutup arasında kalsa da bu iki zıt kutup karşısında dengede kalmayı tercih ediyorlar. 

İş ve özel hayatlarında dengeli ilişkilere büyük önem verdikleri gibi terazi burçları ile yaşanacak ikili ilişkilerde karşı taraf her zaman mutlu olmuştur. Seviyeli arkadaşlıklara önem veren terazi burçları olumlu tavırları ile bulundukları her ortamda kendilerini belli ederler. Özellikle dış görünüş konusunda oldukça detaylı olan terazi burcu aynı hassasiyeti karşı taraftan da bekler. Hava grubuna mensup olan terazi burcu mensuplarının hayatından sevgi asla eksik olmaz.

AKREP BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçlarının durağan hayatı neredeyse yok! Her şeyi kafaya takan akrepler, bu haftada da kafaya takacak bir şey mutlaka bulur. Gökyüzü onları karmaşık bir enerjiye sürüklüyor.

Önerimiz ile arkadaş ve aileniz ile zaman geçirerek yaşanan bu karmaşık durumu bir an önce atlatmanız. Bu durumda çok daha eğlenceli bir hafta geçirmiş olacaksınız. Kendinizi iyi hissetmek adına iş hayatınızda ki başarıları da göz önünde bulundurup motive olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 

Haftanın ilk günü yönetici gezegeniniz Mars’ın düzen koyan, zaman yöneticisi asık suratlı lider Satürn ile girdiği zorlu etkileşim yakın akraba ve kardeş ilişkilerinizde gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. 

Gündelik hayatı temsil eden alanda kontrolsüz bir enerjiyle baş etmek durumunda kalırsanız soluğu güvendiğiniz dostlarınızın yanında almanızı öneririz. Onların size sunacakları tavsiyeleri sayesinde özellikle mesai arkadaşlarınızla aranızdaki gerilim hattını yumuşatmayı başarırsınız. Salı günü göksel aşıklar olan Mars ve Venüs arasındaki çarpıcı etkileşim, iş hayatınızda sizi aniden ön plana çıkartabilir, diğer yandan annenizle aranızda mantar gibi biten bir tartışma yaşayabilirsiniz. Sakinliğinizi korumayı başarmalı, soğukkanlı duruşunuzdan asla ödün vermemelisiniz. 

Zira bu dönemde geri hareketine devam eden yöneticiniz Mars size ilişkilerle ilgili 15 Kasım’a kadar yanlış kararlar aldırtabilir. Hafta sonu partnerinizle doyasıya keyif çatacağınız kısa bir tatile çıkmak, sizin için alınacak en doğru karar olacaktır.

Akrep burcu su grubundadır ve en korkulan ve en acımasız burcu olarak biliniyor. Akrep burcu, kararlı duruşları, inatçı yapıları ve intikam duyguları ile ön plana çıkan bir burçtur. Sezgi güçleri fazlası ile yüksek olan Akrep burcunun yönetici gezegenleri Plüton ve Marstır. 

Bir olayı incelemeleri gerektiğinde en ince ayrıntısına kadar incelemeyi severler. Bu nedenle de en detaycı burç olarak bilinirler. Şehvet ve tutku duygularına fazlası ile sahip olan akrep burcu bir savaşa savaş ile karşılık veren bir burç olarak dikkat çekiyor.

YAY BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

zaman zaman eğlenceye ara vermek gerekiyor; ancak yay burçları için o hafta bu hafta değil! Eğlenmeye kaldığınız yerden devam edeceğiniz bir hafta.

Aileniz ile birlikte hoş zaman geçirmek, partneri olanlar için küçük sürprizler yapmak bu hafta yay burçlarının en önemli olayları olacak. Beklenen yerlerden para gelme ihtimali de var. Bu da sizi epey mutlu edecek olduğundan ilk akla gelenleri değerlendirin. Siz de iş hayatınız için olumsuz bir durum yaşamamak adına otoriterleri karşınıza almayın. Mutlu olmanın yolu birlikte uyumlu hareket etmekten geçer, unutmayın.

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU 

Cuma günü meydana gelecek olan Koç burcundaki dolunay, aşk hayatınıza damgasını vuracak. Bu alanda fırtınalı günler yaşamaya hazır olun. 

Epey zamandan beri dinmesini beklediğiniz tartışmalar sonucu sevdiğinizle kopma ya da tamamen birleşme kararı alabilirsiniz. Dolunayın yükselen burcu ailevi meseleleri tanımlayan Yengeç olduğu için ortak paylaşım alanınızda hareketli bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Miras, kredi, vergi gibi ödemelerinizde artık tamamlanan süreçler içine girersiniz. 

Hukuksal konularla alakalı kararlar Salı gününden itibaren hız kazanabilir. Yurt dışı yatırımlarınız ve lojistik konular, hatta akademik temalar bu haftanın etkisiyle size heyecanlı gündemler yaratacaktır. 2 Ekim’de Başak burcuna geçecek olan Venüs sayesinde 3 hafta boyunca akılda kalıcı etkili sunumlar yapabilir, iş hayatınızda bir kadından önemli bir destek alabilirsiniz. Bekar olanalar bu dönemde evlilik kararı alacaklardır.

Yay burcu kendisini sürekli yüksekte karşı taraftaki kişilerin ise kendilerinden alçakta olduğunu düşünürler.

 Birçok çevre tarafından yay burcuna mensup olan kişilerin kendisini beğenmiş bir yapıda oldukları söylenir. Bu nedenle birçok kişi yay kadın ve erkeklerini tanımıyorlarsa elektrik alamama ihtimalleri oldukça yüksektir. Tanıdıkça ise yay burcunun kendini beğenme özelliklerinin kendilerine olan aşırı güvenden olduğu anlaşılıyor. Yay burcu araştırma ruhuna sahip bir burç olmasından dolayı yeni şeyler öğrenmek ve keşfetme konusunda oldukça iyilerdir. Giyim konusunda standart kıyafetleri tercih ederler.

OĞLAK BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oğlak burçlarının bu hafta yapması gereken biraz sakin olmak! Sakin olmak ve geleceği düşünmemek. Her zaman düşünerek hareket ettiğinizi biliyoruz; ancak artık bu hafta buna bir ara vermek gerekiyor.

Hem kendinizi iyi hissetmeniz açısından hem de biraz daha sakin ve doğru adımlar atmak açısından gerekeni yapabilirsiniz. Hem kendinizi iyi hissedecek hem de direkt olarak iş hayatı – aile hayatı için de doğru adımlar atacaksınız. Kendinizi göstereceğiniz bir hafta da olacağını bilerek, direkt olarak iş hayatınıza odaklanmanız önerilir.

Geleceği düşünmeden, var olan günü kurtarmak üzerine planlar yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU 

Cuma günü Koç burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle ev hayatınızda kökten değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ani taşınmalar ya da ani kentsel dönüşüm kararları gündeme gelebilir. Hayatın size taşıdıklarını mutlulukla karşılamalı, tüm olayların hayrınıza geliştiğine yürekten inanmalısınız.

 Pazartesi günü otoriter tavrınızla aile içi ilişkilerde baskı kurmak isteyebilir, kararlarınızdan ödün vermeyi tercih etmezsiniz. Bu kadar katı tavırlı olmamalı karşınızdakilerin de isteklerine kulak vermelisiniz. Salı günü gökyüzünde tetiklenen ateş enerjisi sayesinde kazanıcınızda belirgin bir artış meydana gelebilir. 

Haftanın son iş günü Başak burcuna 28 Ekim’e kadar yerleşen Venüs’ün etkisiyle, birden çok seyahate çıkabilir, akademik konularla ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilir, medya, tanıtım konularında güç kazanabilirsiniz. Bu temalarla ilgili bir kadın girişimciden destek görebilirsiniz.

 Cumartesiden itibaren, partnerinizle hayatın keyfini, neşesini ve coşkusunu paylaşacağınız güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.

Oğlak burcu kararlı bir yapıda olan burçtur. Bu burca mensup kişiler almış oldukları kararlardan kolay kolay dönmezler. İyi ya da kötü olsun alınan kararların sonuna kadar ardında dururlar. Oğlak burcunun yapısında direniş ruhu vardır. Bu nedenle bir otoritenin adaletsizliği karşısında asla boyun eğmez, direniş gösterir ve bu direnişinde de kararlıdır. Oğlak burcu insanlar yükselmek ve ilerlemek için çaba sarf eder. 

Bu amaçları yerine getirmek için de meraklı yapıları ön plana çıkar ve meraklı yapıları diğer kişiler tarafından sevilmez. Bir konu ya da olay karşısında önlem almayı seven oğlak burcu, risklerden de oldukça uzak durur.

KOVA BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burçlarının uzun zamandan beri istediği bir şeyler varsa; bunlar genel olarak maddi olabilir. İşte onların gerçekleşmesi için uygun zaman diliminin oluşturulduğu bir hafta. Bunun için mutlaka kova burçlarının maddi anlamda gelecek avantajları görmezden gelmemesi gerekiyor. Direkt olarak değerlendirmek, avantaja çevirmek açısından ne yapmanız gerekiyorsa, onu yaparak hayatınızı bu hafta biraz da olsa dengeleyin.

Alacaklarınızı almanız için de uygun bir hafta olduğunu söylemek mümkün. Bir yerden ısrarla gelmeyen bir para varsa, bu hafta istemek için doğru zaman. Siz de kendi hakkınız olduğuna inandığınız bir para varsa, almak için talepte bulunabilirsiniz. 

Sağlık konusunda ise kafanız rahat olsun. Hayatınızda birçok olumlu gelişmeler meydana gelecek ve sizin verdiğiniz kararlara göre geleceğiniz şekillenecek.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU 

Cuma günü Koç burcunda dolunay meydana gelirken, ilişkilerde uyum arayan Venüs de çalışkan, hizmet odaklı, pratik zekalı Başak burcuna geçiş yapıyor. Gelir artışını da temsil eden Venüs sayesinde ortak paylaşımlarınızda yükselme elde edebilecek, partnerinizin maddi açıdan daha çok güçlendiğini gözlemleyeceksiniz.

 Dolunayın etkisiyle hafta başında gerilen kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilere barışçıl çözümler üretme şansı elde edersiniz. Annenizin ya da kadın akrabalarınızın sağlık konularıyla haşır neşir olmak durumunda kalabilirsiniz. Mevsimsel değişim karşısında siz de kışa hazırlık amacıyla, vitamin almak, iyi beslenmek konularına karşı duyarlılık göstermelisiniz. Salı günü göksel aşıklar Mars ile Venüs’ün olumlu etkileşimi ikili ilişkilerinize aniden kıvılcım düşürebilir, her şeye inat aşk ve sevginin keyfini sürün. Hafta sonu Boğa burcunda ilerleyecek olan 

Ay sayesinde evinizde olmaktan büyük keyif alabilirsiniz.

Kova burcu hava grubuna dahil bir burçtur. En önemli özellikleri duygusal olmalarıdır. Duygusal olmalarının yanı sıra liderlik vasıflarına sahip olmaları da kova burçlarını bu özellikler bakımından kendisini diğer burçlardan ayrılmasına neden olur. Yardımsever yapılarının yanı sıra uzlaşmacı kimlikleri de mevcuttur. Kavga ve gürültüyü sevmezler anlaşarak ve konuşarak iletişimi tercih ederler.

BALIK BURCU 28 EYLÜL 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftalık burç yorumlarında genel olarak iş hayatı konusunda sorunları devam edecek olan tek burç diyebiliriz. Balık burçlarının iş hayatı konusunda 2020 yılında yüzü gülmeyebilir. Bir öyle bir böyle durumları devrede olabilir.

Bunun için balık burçlarının dikkat etmesi gerekiyor. Hem ailesi için hem de kendisi için mutlaka olması gereken dengeli harcama! Herhangi bir şekilde denge kurmama modu, ilerleyen dönemde maddi sıkıntıların yaşanmasına neden olabilir.

Balık burçları bu anlamda da duygusal davranmayacağından, aslında ilerleyen dönemde büyük maddi krizlerin olmayacağı da görülüyor. Bilinçli olarak hareket ederek, otorite ile savaştan uzak durarak en kısa süre içinde hayatınız için güzel adımlar atabilirsiniz. Karşınız çıkan her türlü fırsatı olumlu şekilde değerlendirdiğiniz taktirde her şey sizin istediğiniz gibi gidecektir.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU 

Koç burcunda Cuma günü meydana gelecek olan dolunay, para ve kazanç hanenize büyük bir artı yazmanıza destek olabilir. Dolunay haritasının yükselen burcu Yengeç olduğu için çocuğunuzla ilgili konular bu dönemde öne çıkacaktır. 

Ya da çocuk sahibi olmak, evlat edinmek, koruyucu ebeveyn rolü üstlenmek gibi temalarla ilgilenebilirsiniz. Tabii diğer yandan hayatın yüksek temposuna rağmen romantik ve duyarlı bir partner olmaya da maksimum özeni göstermeyi başaracaksınız. Hafta başında arkadaşlarınızla aranızda ani gerilmeler yaşansa da Cuma günü Başak burcuna geçen Venüs sayesinde ilişkilerde daha uyumlu ve anlayışlı olmaya çalışırsınız. 

O nedenle boşuna agresyonu yüksek, adrenalin dozu normal değerleri aşan ortamlarda vakit geçirmeden, size uyan kişilerle yaşamınızı şekillendirmeye çalışmalısınız.

Balıklar burçlar dünyasında aşırı duygusal olması ile tanınan bir burçtur. En önemli özelliklerinin empati yapabilme özelliği olduğu biliniyor. Böylelikle haksızlıklar karşısında adil olmayı bilen ve kişilere karşı aşırı merhamet besleyen bir burçtur.