Burçlar Nuray Sayari 28 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin kişisel gelişiminizi olumlu yöne taşıyacak aktivitelere katılabilir, parlak fikirler edinebilirsiniz. Akademik çalışmalar, mesleğinize fayda sağlayacak eğitimler için önemli bir gün. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından paylaşımlara açık bir gün.  Şans oyunlarına belli aralıklarla merakınız var. Şimdiye kadar can yakacak kadar kayıp yaşamadığınızdan dolayı vazgeçme taraftarı olmayabilirsiniz. İş hayatınızda sizin için avantaj yakalayacağınız zamanlara şahit olabilirsiniz. Bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmek içine elinizden geleni esirgemeyin. İşinizle alakadarlı etkinliklere katılabilirsiniz. Bu etkinliklerde sizin üstünüz olan kişilerle iletişimi sıkı tutup parlak fikirlerinizi esirgemeyin.

BOĞA BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki bazı kişileri düşüncelerinize hemfikir olması için ikna etmeye çalışıyor veya farkına varmadan zorluyor olabilirsiniz. Israrcı oluşunuz bazı konularda faydasını gösteriyor olabilir fakat durum bu sefer farklı; rahatsızlık verecek seviyeye gelebilir ve büyük problemlere neden olabilir. Sizinle iletişime geçmeye çalışan birileri olabilir. Bu kişilerin hayatınıza katacağı bazı şeyler olması olası. Bu yüzden bu kişileri fark etmeniz gerekmekte. Çevrenizdeki kişilere göstermiş olduğunuz değeri hayatınızdaki kişiye de vermelisiniz. Çünkü ilgili durumdan partneriniz çok rahatsız olacaktır. Aksi takdirde kalıcı sorunlar sizi bekliyor olabilir.

İKİZLER BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son günlerdeki umursamaz tavırlarınız sizin değerli biri olacağınızı size düşündürebilir. Oysaki durum tam tersinden ibaret.  Her boş vermiş tavırlarınız karşınızdaki kişiyi sizden iteceğini unutmayın. Samimi olduğunuz arkadaşınızın içinde bulunmuş olduğu duruma sizinde canınız sıkılabilir ve kendisine üzülebilirsiniz. Gününüzün belli bir kısmını bu arkadaşınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki iletişimin güçlü olmaya başladığı bugünler içerisinde yapmış olduğunuz tartışmalarınız sizin tadınızı kaçıramayacak. Aile içerisinde bazı gerginliklere şahit olabilirsiniz. Bu gerginliğin sizi etkilememesi için güçlü olmanız gerekli. İşinizde hareketli bir gün geçirebilir, diğer günlere nazaran bugün biraz daha fazla yorulabilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.