Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 28 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 28 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU YORUMLARI


KOÇ BURCU 28 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün partneriniz ile aranızda bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Partneriniz sizi sandığınızdan da daha fazla seviyor fakat sürekli değişen ruh haliniz onu hem kırıyor hem de duygusal olarak çok fazla yoruyor. Size daha önce defalarca ima etmeye çalışsa da siz pek anlamadınız bugün ise net olarak söyleyecek ve siz kabullenmek istemeyeceksiniz. Aranızdaki tartışmada bu nedenle çıkacak. Çalışma hayatınızda şu sıralar biraz daha rahatsınız, eskisi kadar yorulmuyorsunuz. Fakat eski yorucu günlerin stresini üzerinizde taşıyorsunuz. Kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız. Eski günlerin sizde bıraktığı yorgunluk ve stres sağlığınızı etkileyebilir. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

28 Aralık-3 Ocak haftası Koç burcunu neler bekliyor? Sevgili Koç burçları ve yükseleni koç olanlar yılın son haftasına evinizde yaşadığınız kökten değişimlerle adım atıyorsunuz. 3 yorucu yılı geride bırakırken, aile olma bilincinin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha fark edecek, adeta aile fertleriyle birbirinize kenetleneceksiniz. Herkesi koruma, kollama isteğiniz dolunayın etkisiyle daha çok kabaracaktır. Pazartesi günü kariyer hayatınızda ummadığınız olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında yurt dışı ilişkilerinizde yaşadığınız bir hayal kırıklığı sizi üzse de yeni yılın getireceklerine odaklanarak, moralinizi yüksek tutun. Yanlış anlamalar sonucu alınan hatalı kararları, yıl bitmeden tekrar üzerinden geçerek düzeltme şansı yakalayabilirsiniz.  

KOÇ BURCU 2020 OCAK AYI YORUMU
Sevgili Koç’lar, hayalini kurduğunuz birçok fırsatla karşılaşacağınız ve bol sürpriz alacağınız bir ay olacak. Özellikle ayın 18’inden sonra sevdiğiniz kişiler tarafından çok mutlu edileceksiniz. Ayın 25’inden sonra ise duygularınızı bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Ufak tefek kayıplar yaşayabilir, hafif incinebilirsiniz. Ama şunu söylemeliyim ki kısa süreli bu acı. Bu ay aldığınız değişim kararıyla da yakınlarınızı şaşırtmaya hazır olun. Bu ayın sonlarında çevreniz tarafından rahat bırakılırsanız daha iyi olacak, tahammülünüz bitip ufak tefek tartışmalar yaşanabilir çünkü. Agresif çıkışlarınızdan vazgeçip sakin kalmanız sizin için iyi olur. Hoşça kalın.

BOĞA BURCU YORUMLARI


BOĞA BURCU 28 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün her zaman olduğu gibi sınır tanımaz ruh haliniz ile her istediğinizi yapacak ve yine kural tanımayacaksınız. Belli başlı kurallara uymayı sevmiyorsunuz ve kuralsızlık sizin daha çok işinize geliyor. Bu duruma çevrenizdeki kişileri de katmak isteyebilirsiniz. Sizin için eğlenceli bir gün olacak. Çalışma hayatınızda ise şu anda yaptığınız ve yaratıcılığınız sayesinde herkesin beğeneceği bir proje üzerinde çalışıyorsunuz. Çalıştığınız bu proje hakkında daha detaylı düşünmeye özen göstermelisiniz. Sorunlara bu şekilde önlem alacaksınız. Çok yakında sizi resmi bir görüşme bekliyor. Bu görüşmede rahat hareketler sergilemeyiniz. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

28 Aralık-3 Ocak haftası Boğa burcunu neler bekliyor? Yılı yakın akrabalar ve kardeş ilişkilerinizde yaşadığınız bir tamamlanma süreci ile sonlandırmaya hazır olun. Miras, gelir paylaşımları, aile içi ortak yatırımlar için son kararlar alınır yeni yıla bu güçlü şartlarla girersiniz. Kardeşinizle yapacağınız ortak işlerin olgunlaşması için parlak fikirlerinize çok ihtiyaç duyulacaktır. Yaşam alanınızda değişim süreci yine bu dönemde karşınıza çıkabilir. Su gören yatırım yapmak için uygun zamanlarda olduğunuzu unutmayın. Yılın olumsuz sürprizi vergi ve kredi konusunda canınızı sıksa da zaman içinde çözüm bulacağınızı düşünerek gönlünüzü ferah tutun. Bazı ortaklıklarda sonlanmalar gündeminizde. Boyun fıtığı gibi sağlık sorunlarından kaçınmak için egzersiz yapmalı, özgüveninizi güçlendirmelisiniz.

BOĞA BURCU 2021 OCAK AYI YORUMU
Sevgili Boğa’lar, daha çekici ve göz alıcı, insanları ikna etme kabiliyetinin yüksek olduğu ve bu sebepten dolayı her şeyi yaptırdığınız bir aya hazır olmalısınız. Günlerdir kafanıza taktığınız sizi yıpratan düşünceleri geride bırakıp, önünüze bakacaksınız. Bu ayda dengesizlikleriniz hat safhada. Yakınlarınızı da bu konu da çok yoracağa benziyorsunuz. Ben şimdiden uyarayım da ona göre davranın. Ocak 15’den sonra sizi karlı bir yatırım bekliyor. Bu ay yeni tanışmalara sıcak bakmamanız gerekiyor, ince eleyip sık dokuyun benden size tavsiye. Etrafınızda sürekli sorun çıkaran insanlar var ve siz bu durumdan bıkmış haldesiniz. O kişilerle de arkadaşlığınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Hoşça kalın.

İKİZLER BURCU YORUMLARI


İKİZLER BURCU 28 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda bazı kurallarınız var ve partnerinizin bu kurallara uymasını istiyorsunuz. Ancak bu şekilde bir ilişki yönetebileceğinize inanıyorsunuz. Fakat partneriniz bu kurallara uymak istemiyor olabilir hatta bu kurallar ona çok saçma geliyor olabilir. Onunla oturup bu konuda detaylı şekilde konuşmalısınız. Ona karşı biraz daha esnek davranmanız ilişkinizi kurtarabilir. İş hayatınızda birisi ile ortak olmayı düşünebilirsiniz doğru karar verdiğinizi söyleyebilir çünkü çok büyük bir kazanç elde edeceksiniz. Hatta işinizi büyütmeniz bile söz konusu olabilir. İyi değerlendirmelisiniz. Ailenizle bugün biraz zaman geçirmek isteyebilirsiniz, onları çok ihmal ettiniz. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

28 Aralık-3 Ocak haftası İkizler burcunu neler bekliyor? Öz değerinizi besleyen, maddi güvencenizi güçlendiren bir dolunay haftasıyla yılı bitiriyorsunuz. Ortak projeler ya da yatırımlarda bir sonlanma aşamasındasınız. Yılın son günü sizi hayal kırıklığına uğratacak kişilerle yüzleşebilir, herkesin kendiniz gibi olmadığını bir kez daha anlayarak yeni yıla adım atarsınız. Zihninizi meşgul edecek ikilemler ortasında kalacağınız ilişkilerde önce sakinleşmeli, sonra kendi çıkarlarınızı kimseyi incitmeden korumalısınız. Yurtdışı ilişkilerinizde umduğunuzu bulamadığınız gelişmeler gündeme gelebilir. Ön yargı yapmadan Ocak ayındaki gelişmeleri soğukkanlılığınızı kaybetmeden takip etmeli, ondan sonra bu konuyla ilgili yeni kararlar almalısınız. Yeni yıla sıcak aile ortamında sevginizi paylaşarak girmek, sizi en çok mutlu eden konu olacaktır.

İKİZLER BURCU 2021 OCAK AYI YORUMU
Sevgili İkizler, zaman zaman kırıp dökeceğiniz ve ardından pişmanlık duyup uysallaşacağınız bir aya girmiş bulunmaktasınız. Ruh haliniz bugünlerde çok değişken. Ne istediğinizi ve nasıl yaşamak istediğiniz konusunda çok kararsızsınız. Sizden ricam bu ay ani kararlar almamanız, yoksa çok zararlı çıkacak gibisiniz. Bu ay birtakım arkadaşlıklar edinebilir ve mutlu olabilirsiniz. Evde pineklemekten çok sıkıldınız, farkındayım. Ocak 15 den sonra aşk hayatınız cıvıl cıvıl olabilir, güzel seyreden ilişkiniz çevrenizdekileri kıskançlık krizine sokabilir. Bu durumda sizin hoşunuza gideceğe benziyor. Uzun zamandır haber beklediğiniz bir konuda ay sonunda haber gelebilir. Sevinçten havalara uçacak gibisiniz. Benden söylemesi. Hoşça kalın.Sayfa arası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img