Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 27 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 27 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod


KOÇ BURCU 27 KASIM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aşk hayatınız bugün adeta sizin gündeminiz haline gelecek. Değişen kararlar ve yeni alınacak kararlar konusunda iyi düşünerek hareket etmeniz gerektiği mesajını veriyor. Kardeşleriniz ve onlarla bağlantılı hikayeleriniz, girişimleriniz, projeleriniz, eğitimleriniz, kendinizi geliştirmek adına attığınız adımlarda tamamlanmalar ve netleşen gelişmelerle daha iyi yol almanızın önü açılıyor. Yaşadığınız ilişkiden o kadar mutluluk duyuyorsunuz ki bu durumu herkes öğrensin herkes bilsin istiyorsunuz. Haliyle dışarıdan enerji dolu bir insan olarak görünüyorsunuz. Sizin bu mutluluğunuzu kıskanan ve kıskanan birileri olabilir. Çevrenizi çok iyi gözlemleseniz iyi olur zarar gelecek kişilerden uzak durmanız sizin için oldukça önemli. Çok iyi niyetli bir insansınız ve herkese öyle yaklaşıyorsunuz. İyi niyetinizi kullanmak isteyen insanlar olabilir onlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Maddi olarak ise çok savurgan davranıyorsunuz. Yatırım yapmak sizin için en iyisi olacaktır. 


BOĞA BURCU 27 KASIM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aşk hayatınız uzun süredir olduğu gibi yine bugün de dolu dizgin devam ediyor diyebiliriz. Maddi ve manevi kazanımlarınız ve güven alanlarınızla ilgili önünüzü daha net görebileceğiniz bir aydınlanma dönemi olduğunu söyleyebiliriz. 29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Partnerinizle yaşadığınız ilişkiden çok memnunsunuz ve onu daha önce tanımadığınız için kendinizi çok şanssız olarak nitelendiriyorsunuz. Her şey bu kadar iyi giderken maalesef canınızı sıkan bir şey var. O da partnerinize yeterince vakit ayırmamanız. Bunun sebebi ise işlerinizde yaşadığınız yoğunluk. O kadar yoğun çalışıyorsunuz ki adeta başınızı kaşımaya vaktiniz yok. Partneriniz bu duruma karşı oldukça anlayışlı yaklaşıyor. Bu da içinizi az da olsa rahatlatıyor. Maddi olarak daha dikkatli harcama yapmalısınız. 


İKİZLER BURCU 27 KASIM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


29 Kasım’da sizin burcunuzda gerçekleşecek ay tutulmasıyla, kendinizi yansıtma biçiminiz, hayata bakış açınız ve dış görümümüzle ilgili artık kadersel bir sürece ilk adımı atıyorsunuz. Aşk hayatınız uzun süredir çok durgun şekilde devam ediyor. Bu durum sizi oldukça rahatsız etse de kendinizi tamamen kapattığınızın maalesef ki farkında değilsiniz. Önünüze kim çıkarsa çıksın muhakkak bir bahane buluyorsunuz ve onu istemediğinizi söylüyorsunuz. Sosyal çevrenizde ise herkes aşk hayatınız konusunda olumlu haberler almak için adeta sabırsızlanıyor fakat siz hala aynısınız. Biraz kendinizi dışarı açın ve insanlara karşı önyargınızı kaldırın. Çalışma hayatınızda ise çok iyi projeleriniz var fakat maddi yetersizliklerden dolayı bu projeleri hayata geçiremiyorsunuz. Maddi kaynak bulmak için harekete geçmenizde fayda var. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img