Burçlar Nuray Sayari 27 Eylül Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 27 Eylül Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 27 EYLÜL PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınızda sizin karşınıza büyük fırsatlar ve şanslar çıkacak.. Bu şansları değerlendirebilmek sizin elinizde. Kendinizi geliştirmeye önem verebilir, 

kendinizle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Jüpiter sayesinde geçtiğimiz yıl risk alarak verdiğiniz kararları bu haftadan itibaren gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda karşınıza çıkan engelleri de büyük ölçüde atlatacaksın. 

Bu haftadan itibaren özellikle bulunduğunuz konumdan farklı iş kollarına atılabilirsiniz. Fakat bu süreçte yanınızda olan kişileri dikkatli seçmeniz gerekiyor. Doğru zamanda verdiğiniz doğru kararlar sayesinde hem kariyer hem de maddi anlamda büyük bir gelecek sizi bekliyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Haziran’dan beri ilişkilerle baş etmeye çalışmaktan yorgun düşmüş olabilirsiniz. Hatta hayattan ne istediğinizi de sorgulamak sürecindesiniz. 

Bu dönemde karşınızdakilerle kurduğunuz adrenalini yüksek ilişkiler, sizi strese sokmuş ve üzerinizde gerginlik yaratmış olabilir. İçinizden yeni bir hayata başlamak coşkusuyla yanıp tutuşurken, bağlı olduğunuz sorumluluklardan sıyrılamamak neşenizi kaçırmanıza neden olur. 

Artık 2 Ekim’de burcunuzda meydana gelen dolunay ile birlikte tüm bu his ve duygularla yüzleşip hayatın değişen ritmine ayak uydurmak için harekete geçeceksiniz. Bu etkiyle istifa etmek, yeni bir ilişkiye adım atmak, aile içindeki bağlılıklara son vermek gibi konula gündeme gelebilir. 

Cuma günü Başak burcuna geçen uyumlu ilişkiler gezegeni Venüs sayesinde yeni bir evcil hayvan alabilir, sağlığınıza daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.

Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. 

Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU 27 EYLÜL PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda daha serbest duygular ve özgür iradeniz ile hareket etmeye başladınız. Bu yüzden bulunduğunuz ortamda fark edilme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Fakat bunu en doğru şekilde kullanmalısınız.

 Özellikle kariyer ve aşk hayatınızı etkileyecek olan bu duygu geçişinden faydalanmak tamamen sizin elinizde. Verdiğiniz doğru kararların sonucunda hem kariyer hem de aşk hayatınızda yenilikler ile karşılaşmanız mümkündür. Aynı zamanda ileriki haftalarda maceracı yönünüz ortaya çıkacaktır. 

Bu zamanlarda tatil yaparak büyük keyif alabilirsiniz. Fakat tatil dönüşünde organize ve düzenli bir şekilde hayatınıza devam etmeniz önem arz etmektedir.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 

Haftanın ilk günü rutin hayatınızın monotonluğundan sıkılabilirsiniz. Bu ruh haliyle özellikle kardeş ve yakın akrabalarınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Unutmayın ki hayat akışını değiştiren süreçlerden geçiyorsunuz. 

Bu nedenle aceleci kararlar almamalı zorluklar karşısında hemen pes etmemelisiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs ile geri hareketine Koç burcunda devam eden Mars arasında Salı günü meydana gelecek olan canlı etkileşim sayesinde, uzun zamandır cesaret edemediğimiz özel yaşantınızdaki değişimlere somut adımlar atabilir, diğer yandan kurumsal hayattaki kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. 

Cuma gününün ilk saatlerinde meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle mesai ortamınızda hızlı bitişler ve yeni başlangıçlar birbirini kovalayabilir. Diğer yandan aynı gün Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte, hafta sonu Ay’ı misafir ederken, aşk hayatınızda 28 Ekim’e kadar öz güveninizi artıracak, hem duygusal hem zihinsel yönden sizi tamamlayacak bir partnerin varlığına ihtiyaç duyarsınız. 

Evren sesinizi duyacak ve sizinle uyumlu bir kişiyi karşınıza çıkaracaktır. Bu anlamda mucizelere inanmalı ve gerçekleşmesi için sosyal ilişkilerinizi dinamik tutmalısınız. 

Boğa burcu toprak grubuna hitap eden bir burçtur. Boğa burcuna mensup olan kişiler hayat karşısında ne istediğini bilen, kontrolü olmayı seven bir yapıdadır. Hayata bakış açılarında net olmayı sevdikleri gibi çevrelerine karşı da net tavırlar sergilerler.

 Boğa burcunun bir başka bir başka önemli özelliği de zenginlik burcu olarak nitelendirilmesidir. Boğa burcu yönetici gezegen olan Venüs’e sahiptir. Bu da herhangi bir olay karşısında yönetici ve lider olmak istemelerine neden oluyor. Boğa burçları için dostluk ve arkadaşlık kavramları oldukça önemlidir. 

Ancak bazı durumlarda aşırı baskıcı olmalarından dolayı karşı tarafı sıkma gibi durumlar ile karşı karşıya kalabiliyorlar.

İKİZLER BURCU 27 EYLÜL PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgi ve aşk ilişkilerinizin ön plana çıktığı zamanlar geldi. Artık yüreğinizin sesini dinleyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde vereceğiniz duygusal kararları ne olursa olsun sizi mutluluğa götürecektir.

 Bu süreç içerisinde yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Fakat duygusal yönünüzün esiri olmamanız gerekiyor. Belki de önümüzdeki günlerde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Bütün bir hafta boyunca gündeminizi meşgul edecek konular ile boğuşabilirsiniz. Bu yüzden hayatınızı plana sokmanız gerekmektedir. Özellikle sosyal yaşantınızdan geri kalmamanız için gününüzü planlamanız önem arz etmektedir. 

Kariyer ve maddi konularınız önümüzdeki birkaç gün durgun seyredecek. Fakat aşk konusunda sizi yeni maceralar beklemektedir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU 

Bu hafta ilişkiler konusunda kafanız bir hayli karışık. İki kişi, iki yönetici, iki iş teklifi gibi ikilemler ortasında kalıp, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle geçmişte kapattığınız defterler tekrar önünüze açılabilir. Dinginliğinizi korumalı, ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere yönelmelisiniz. 

Cuma günü Koç burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle gelecek planlarınızı daha görünür hale getirebilir, bitirmek istediğiniz sosyal ilişkilerden aniden uzaklaşabilirsiniz. Bu dönemde dernek, bayi, kuruluş gibi toplumsal oluşumların etkinliklerinden uzak durmalı ya da aktif görev almaktan kaçınmalısınız. 

Dolunay ile beraber Başak burcuna ilerleyecek olan Venüs’ün etkisiyle, uzun zamandan beri vakit ayıramadığınız evde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, hatta dekorasyon değişikliği için harekete geçebilirsiniz. Toprakla uğraşmak isteyenler bu hafta sonunda aktif doğayla buluşma programı organize edebilirler. 

Sonbaharın sunduğu cömert güzelliklerden sonuna kadar faydalanacağınız göl ya da akarsu kenarında vakit geçirmek size ve sevdiklerinize iyi gelecektir.

İkizler burcu hava grubunda bulunan bir burçtur. İkizler burcunun en önemli özelliği keskin bir zekaya sahip oldukları gibi pozitif yapıları ile kendilerini belli etmeleridir. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. 

Merkür sayesinde ikizler burcu canlılık ve zeka kavramlarını ön plana çıkarıyor. İkizler burcu tüm bu özelliklerin yanı sıra herhangi bir olay ya da konu karşısında şöhret elde etmeyi seven bir burçtur. Zekalarının yeteneklerine oldukça fazla güvendikleri için zekaları ile ön plana çıkmayı tercih ederler.