Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 27 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 27 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 26 Eylül Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 27 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç ve yükselen koç burcu olanlar haftaya Ay’ı misafir ediyorlar. Hem iş hayatından hem de ev hayatında çok önemli olan bir hafta geçirecek olan koç burcu yaşamınızın esas yapı taşlarının içinde somut olayların olduğu bir dönem içindesiniz. Son 6 aydır devam eden aile, ev ve evlilik ile alakalı tüm konuların yanı sıra sorunların çözümleneceği bir haftaya gireceksiniz. Perşembe iletişim günü olan Merkür yengeç burcuna gidecek ve bununla birlikte bütün ilginizi ev ortamına yönlendireceksiniz. Ayrıca hafta sonu Güneş tutulmasının meydana gelmesiyle yeni bir yaşam düzenizin olacak. Geçmişten gelen tüm konuları tamamlamak zorundasınız. Duygusal yönünüz bu hafta ön planda olacaktır. 

HAFTALIK KOÇ BURCU YORUMU

Bu hafta ikili ilişkilerinizdeki hareketli tempoya odaklanmanız gerekecek. Bir ay boyunca Terazi burcuna yerleşecek olan Güneş, partnerinizle aranızda ciddi kararlar almanıza ön ayak olabilir. Uzun soluklu bir iş ya da özel ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalarla ilgili hızlı kararlar almak isteseniz de yönetici gezegeniniz Mars’ın burcunuzdaki geri hareketi, olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini engelleyebilir. Ayrıca gizli düşmanlarınızın size yönelik olumsuz tavırlarına karşı önlem almak zorunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yön değişimini tetikleyen toplantılar ve teklifler önünüze çıksa da şartları her açıdan değerlendirmeyi unutmamalısınız. Pazar günü Akrep burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle, spiritüel, metafizik ve okült konulara karşı ilgi ve merakınız artacaktır.

BOĞA BURCU 27 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk yarısında boğa burcu üzerinde seyahat den Ay size Güneş tutulması öncesinden öz güven aşılayacaktır. Sağduyuya dayalı olan ikili ilişkilere sıcak baksanız da hayatı paylaşmak için kendinize uyun birini bulmak için bir zorlanmanız gerekmektedir. Bu neden ile hafta sonu meydana gelecek olan Yengeç burcu üzerinde olan Güneş tutulması öncesi duygusal ilişkilerden çok akraba ve kardeş ilişkilerine daha fazla önem vermelisiniz. Uzun zamandır olan ailevi sorunlarınıza son noktayı koyacak bir olay yaşayacaksınız. 

HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMU

Hareketli bir haftaya adım atıyorsunuz. Gündelik yaşamınızda rutin akışınızı değiştirecek yeni kişilerle tanışabilir hatta içlerinden birine aşık olabilirsiniz. Bir ay boyunca mesai arkadaşlarınızla yürüttüğünüz ortak projelerde aktif rol üstlenebilir, birkaç kişinin sorumluluğunu yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün önce Plüton, ardından savaşçı arketip Mars ile kuracağı gergin etkileşim, hukuki konular ve yurt dışı ilişkilerinizde somut gelişmeler yaşamanıza neden olur. Bir iş nedeniyle yurt dışına gitmek ya da orada yeni bir yaşam kurmak için resmi başvurularınızı başlatabilirsiniz. Eylem gezegeni Mars’ın geri hareketi nedeniyle elinizde olmayan şartlardan dolayı gecikmeler yaşasanız da artık yeni bir hayatın en önemli satır aralarını çizmeye başlarsınız. Pazar günü Akrep burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle uzun bir süre ikili ilişkilerinizde içinizde sakladığınız konuları masaya yatırmak istersiniz. 

İKİZLER BURCU 27 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son bir aydır yoğun geçen hayatlarını ikizler ve yükselen ikizler burcu 20 Haziran da Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile daha sakin bir akışa bırakacaklar. Fiziksel bakımdan formda olmanızdan dolayı ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. İçinizde yer alan enerjiyi işinizle alakalı olan eski hayallerinizin gerçek olması için kullanın. Kendinize olan güveniniz ile başkalarının da etkilenmesini sağlayarak ihtiyacınız olan tüm destekleri çok daha kolay bir şekilde elde edebileceksiniz. Başarılı bir süreç sizi bekliyor. Ancak duygularınız ile olduğu kadar mantığınızla hareket etmeye çalışmalısınız. 

HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMU

Sizin yaşam temanız olan iletişimin önemli olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Terazi’deki Merkür, Güneş ile aynı yolda yürürken, sosyal hayatınızda pek çok yeni insan tanıyıp, birbirinden farklı organizasyonlara davet edilmenize destek verecek. Bu dönemde her türlü grup çalışmasında başarılı ve aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Samimi arkadaşlarınızdan biriyle bu hafta iş ortaklığı yapmaya karar verebilir ortak bir maddi kazanç için el ele tutuşabilirsiniz. Yeni atılımlar için acele etmemeli, dikkatli bir şekilde ön araştırmasını yapmalısınız. Salı ve çarşamba günü Yay burcunda seyahat eden Ay, partnerinizin sizden ekstra ilgi talep etmesini işaret edecektir. Uzaklardaki birinden haber almak ya da yeni ufuklara açılan bir projeye aday gösterilmek sizi bu dönemde heyecanlandırır. Hafta sonu Akrep burcuna geçecek olan yönetici gezegeniniz Merkür, geri hareketi nedeniyle oldukça uzun sürecek buradaki yolculuğu sırasında, rutin hayatınızda ufak krizlerle baş etmenizi gündeme getirir.

YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img