Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 27 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 27 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 27 Ağustos 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Eğitim ve yükseköğretim gibi konularda yeni başlangıçlar yapılabilir, inandığınız doğrultuda çalışabilirsiniz. Güler yüzünüzü hiçbir zaman yüzünüzden eksik etmeyin çünkü size gülmek o kadar çok yakışıyor ki siz gülmeyince somutunca etrafınızdaki insanlar da bu durumdan rahatsız oluyor İnsanlar bunu dile getiremiyor fakat sizin bunu anlaya bilmeniz lazım tabii ki de insan zordan gülemez ama çevrenizdekilere belli etmemeniz gerekiyor zaten bunu başarırsanız demekki gerçekten olmuşsunuzdur. Eski dostlarınızı eski arkadaşlarınızı arayın nasıllar muş diye bir sorun hala tır sorun bu kötü bir şey değil onlar hep sizi arıyor siz hiç aramıyorsunuz bu da çok yanlış bir tutum gururu bir kenara bırakıp aramaya bakın.


KOVA BURCU 27 Ağustos GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni bilgi ve deneyimlerin kapısı aralanabilir, öğrenmeye açık ve istekli olduğunuz konular karşınıza çıkabilir.Sizi zaman zaman tanıyamayacak insanlar var çünkü hala hareketlerinizi siz bile bazen anlayamıyorsunuz ben ne yapıyorum diye kendinize soruyorsunuz ama cevap alamıyorsunuz çünkü bu ara gerçekten bunalımdasınız siz kendinizi toparlamaya çalıştıkça tam tersine dağıtıyorsunuz en iyisi aile büyüklerinizden yardım almanız. Enerjiniz oldukça yüksek bu enerjinizi boşa harcamayın çünkü bu enerjiyi tekrar tekrar elde edemiyorsunuz. Partnerinizle çok iyi anlışıyorsunuz bir tek partnerinizin size iyi geldiğini düşünüyor o yüzden hep onunla birlikte vakit geçirmeye özen gösteriyorsunuz. Geleceğinize dair aldığınız kararlar sizin hayatınızı baya bir etkileyecek ama iyi anlamda bir etkileme olacak o yüzden yolunuza bakmaya devam edin.

BALIK BURCU 27 Ağustos GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İlişkilerinizde ritmini daha ileri bir seviyeye taşımak için istek duyabilirsiniz.Zamanınızı çaldığını düşündüğünüz insanları hayatınızdan uzak tutun zaten böyle insanlar size iyi gelmiyor bunu sizde söylüyorsunuz. Sizin kıymetinizi bilmeyen arkadaşlarımız var bu arkadaşlarımız da iyi bir ders vermenin vakti geldi çünkü yıllardır hep aynı şeyleri tekrarlıyorlar sizde hep usanmadan sustunuz artık susmayın sizde konuşun siz de gülerek onlara laf sokun. Olaylara farklı bir bakış açısı edineceksiniz ve olaylara bu şekilde yaklaşacaksınız bu bakış acısını sevecek çünkü olayların bir çözüme kavuştuğunu fark edeceksiniz. Partnerinize ayırdığınız zamanı aile büyüklerinize de ayırmayı ihmal etmeyin.h

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img