Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

Koç

Koç burçlarının aile hayatında bir dönemdir yaşadığı sorunlar olabilir. NE yazık ki bu hafta da sorunlar tetikleniyor. Aile hayatınızda mevcut olan kırıklar bir süre daha da devam edecek. Ne yazık ki kendinizi iyi hissetmek için bir partnere sarılabilirsiniz. Bu haftalarda karşınıza çıkacak olan partnerler için de kalıcı demek mümkün değil. İyisi mi sizin için önerilen mutlaka kendinizi iyi hissetmek için yıllardır yanınızda olan dostlarınıza sarılın. Derdinizi paylaşmak için en doğru hafta. Derdinizi anlatabileceğiniz bir yengeç burcu da varsa tamamdır! Sizin için iyi ve güzel haftaların gelmesine az kaldı. Şimdilik aile ortamını daha da kızıştırmamak için en azından sizin sakin kalmanızı öneriyoruz. Sonrasında her şey düzelecek. 

 

 

Boğa

Burçlar arasında keyif ile bilinen boğa burçlarına müjde! Bu hafta sizin keyif haftanız. Sınav, hastalık, eski sevgili ne varsa geride bıraktınız! Sizin için hem olumlu hem de keyifli günler yaşanacak. Tamamen tatil planları, eğlence planları gündemde. Bol bol dostlarınız ile zaman geçirmek üzere kendinizi hazırlayın. Bu hafta ekonomik olarak çok harcama yapabilirsiniz. Ancak ilerleyen günlerde sizde aynı zamanda gelen paralar olacağı da görülüyor. Bunun için direkt olarak boğa burçları keyifli bir döneme girmeye de hazır oluyor.

 

 

İkizler

İkizler burcunda sağlık durumu son derece iyiye gidiyor. Son dönemde yaşanan kronik hastalıklarınız olabilir. Ancak tüm bunları geride bırakacağınız bir hafta olacak. Sizin için iyi enerjiler oluşmuş ve bunun bir kısmı tamamen sizin iş hayatınıza da etki ediyor.  İş hayatında alacağınız başarıların habercisi olarak bunu görebilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir işe girmeye hazır mısınız? İş yerinde bir terfi olabilir. Bunu değerlendirin. Aile hayatı için yeni bir gelişme olabilir. Sizin daha çok otorite ile kavga durumlarınız olabilir. Tüm bunlar için önerilen biraz daha sakin kalmak. Kendinize haksızlık yapıldığını hissettiğiniz durumlarda biraz daha çekingen davranarak baba anne gibi otoriterler ile tartışmaktan kurtulabilirsiniz. 

Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji
[PAGE]
 

 

Yengeç

Eski sevgiliden haberler gelebilir. Ancak yengeç burçları için geri dönüş hiç mantıklı olmayacak. Yeniden eski sevgili ile barışan yengeç burçları için ayrılık yakın olabilir. Bunun beraberinde eski işlerden de teklifler gelebilir. Eski işine geri dönmek istemeyen yengeç burçlarının bu hafta bir kere daha düşünmesi gerektiğini söyleyebiliriz. İş hayatınız için olumlu gelişmeler kapınızı çalışıyor. Bağımsız hareket etmek, sakin karar vermek sizin mutlaka yapmanız gerekenler arasında olmalı. Buna dikkat etmeniz durumunda, siz de mutlu olacağınız bir haftaya giriş yaptığınızı derinden hissedeceksiniz.

 

Aslan

Aslan burçları için kalıcı bir süreç sonlandı! İş bulanlar buldu, iş kuranlar kurdu! Şimdi durağan bir dönem başladı. Bu dönemde her aslan burcu kendisi için ne yaparsa daha iyi olurun peşine düştü. Bir süre durağan günler olacak. Bu hafta hareketliliğin yaşandığı durum aşk hayatınız. Eski sevgilinin geri dönmesi söz konusu olabilir. Bu durumda ne yapacağınız tamamen size kalmış. Ancak barışan aslan burçları için ayrılığın yeniden olması ihtimali de göz önünde bulundurulmalı.

 

Başak

Okul, iş derken başak burçları kendilerini epey ihmal etti. Bu hafta gökyüzü onların kendilerine zaman ayırması için destekleniyor. Bu hafta belki de arkadaşlarınız dışarı çağırdığında bile gitmeyeceksiniz! Sebebi ise kendinize zaman ayırmak istemeniz. Bunun için evde bakım yapabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Sağlık açısından da desteklenmediğiniz bir hafta. Sakarlıklar olabilir. Bunun için mutlaka dikkatli şeklide hareket etmeniz öneriliyor.

 
[PAGE]

Terazi

Terazi burçlarında olması gereken, beklenen haberlerin geldiği bir hafta. Yurtdışı haberleri, çıkmasını istediğiniz vize ya da buna benzer durumlar varsa gelişmeler yaşanabilir. Yaşanmasa bile o gelişmelerin yaşanmasına az kaldı. Sizin tek yapmanız gereken içinizi ferah tutmak. Bunun için terazi burçlarının zamana bırakması gerekiyor. Artık düşünmekten vazgeçip, tamamen akışına bırakmanız gereken bir süreç. 

 

Akrep

Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişiler, bu hafta kendi yoluna bakacak. Akrep burcu haftalık yorum bu hafta sizin için çok yakın zannettiğiniz arkadaşlarınızdan dahi sıyrılma zamanı. Bir kenara çekilip düşünün. Acaba yanlış yaptığınız yer neresi! Aslında buna göre hareket etmeniz durumunda zorlanmadan, en iyi şekilde kendinizi de ifade edeceğiniz bir hafta olabilir. Ne olursa olsun sakin bir şekilde ne olmasını istediğinizi söyleyerek, ona göre çevrenizden gitmesi gereken insanlara yolu gösterin. Bu hafta maddi olarak da sıkıntıya düşmemek için harcamalara dikkat!

 

 

Yay

Yay burçlarının sağlık açısından yaşadığı her ne sorun varsa bu hafta son bulabilir. Geçici sağlık sorunları için aslında ne yapacağınızı en iyi siz biliyorsunuz. Moral motivasyon konusunda her şey önemli olduğundan, tamamen buna odaklanarak siz de sağlık için önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınız için bu sene sonu zirve olacak. Bu hafta ise sizin parterinize sürprizleriniz olabilir. Tamamen içinizdeki sevgiyi doyasıya göstermek istediğiniz bir hafta olabilir. Çekinmeyin ve partneriniz ile güzel zaman geçirin.

[PAGE]
 

Oğlak

Sizin için bu hafta biraz düşünme haftası. Genel olarak her şeyi kafanıza takıyorsunuz. Ancak bu hafta ne yapayım diye düşünmek yerine, neyi nasıl yapayım şeklinde bir düşünme süreci olacak. Kendinizi daha iyi hissetmek açısından mutlaka hayatınızla alakalı belirlenen kararları nasıl uygulayacağınıza yoğunlaşacaksınız. Bunu yaparken ailenizin fikrini de alın. Ailenizin de mutlaka bir düşüncesi olabilir. İnat etmek yerine sizden daha deneyimli olan kişilerin fikirlerini de almak fena olmaz. Sağlık konusunda ise dikkat etmeniz gereken haftalardayız. Diş ve diş eti problemleriniz için doktor ihtiyacı duyabilirsiniz, hazırlıklı olun.

 

 

Kova

Eğlencenin adresi olmaya hazır mısınız? Bu hafta sizin için eğlenceli günler olacak. Ailenize bir bebek haberi gelebilir. Alacağınız bir gayrimenkul için kutlama yapabilirsiniz. Genel olarak kutlayacak bir şey bulacak ve aileniz ile bunu doyasıya kutlama fırsatı elde etmiş olacaksınız. Sizin için sunulacak olan farklı fırsatlar da olabilir. Genel olarak iş hayatınız için keyifli zaman geçirebileceğiniz seçenekler de sizlere sunuluyor olacak. İş hayatınızda alacağınız bir terfi dışında bir anda daha iyi bir işe geçerek de keyifli bir döneme girebilirsiniz.

 

 

Balık

Balık burçları için bu hafta dur haftası. İş hayatında, aşk hayatında, aile hayatında lütfen dur! Karar verme ve sürekli düşünüp durma. Düşünerek ne adım atacağını bulman kolay olmayacak. Elbette düşünmelisin, ancak yorulduğun anda durup resme büyük tarafından bakmayı ihmal etme. Bu sayede çok daha geniş bir alandan görme fırsatı bulunduğun hayatın için ne yapacağını bulmak da kolay olacak. Balık burcu haftalık burç yorumu tamamen balık burçlarının kendisini iyi hissetmesi, yanlış karar vermemesi açısından durmayı öğütlüyor! Siz de durmayı başarırsanız, daha doğru adımlar atmayı başarırsınız.