Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Haftalık Burç Yorumları – Nuray Sayarı

KOÇ BURCU 26 TEMMUZ 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı bakış açınız bu ara değişmiş İleriki zamanlarda daha da değişecek bu yüzden siz tek bir şeye bağlı kalmayın. Harcamalarınızda daha fazla dikkat etmeye özen gösterin çünkü her istediğinizi alamayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara fazla güvenmeyin çünkü her insan sizin gibi değil biri size yanlış yaparsa çok üzülürsünüz bu yüzden önceden tedbirinizi alın. Sıkıntılı bir zamandan geçebilirsiniz fakat kafanızı pek yormayın çünkü bütün sıkıntılarınız akıp gidecek sadece sabredin ve bu yolda pes etmeyin. 

BOĞA BURCU 26 TEMMUZ 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabrınızı deneyecek insanlar var siz onlara ağız vermeyin zaten sabırlı bir insansınız kimse sizinle yarışa giremez. Bu aralar bütçenizde bir azalma var benden size tavsiye bütçenize ek yapabilmek için harcamalarınızda biraz kısıtlamanız gerekiyor alacağınız bir çikolata var ise onun yerine evde kendiniz tatlı yapın günler boyu yiyebilirsiniz. Bazı şeyler üstüste gelebilir bunlar sizi sınayabilir fakat siz kendinizi bildikten sonra kendinizin gücüne güvendikten sonra her şeyin üstesinden gelebilirsiniz bunu sakın unutmayın. Aşk hayatınız oldukça hızlı gidiyor birbirinize daha da aşık oluyorsunuz birbirinize bağlanıyorsunuz bu çok iyi bir şey inşallah evlenirsiniz ailelerinizde her ikinizi çok seviyor. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın koruyucu enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sahip olduğunuz geleneksel aile düzenini koruyarak, ortak ticari bir paylaşımın harekete geçmesine karar verebilirsiniz. Salı günü hem Güneş hem de Ay’ın Aslan burcundaki buluşması evde sevdiklerinizle bir araya gelmenize ve uzun zamandır hasret kaldığınız dost sohbetleriyle neşelenmenize destek olur. Buram buram aşk kokan eski bir beraberliğin tekrar canlanması gündeme gelebilir. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür ile Neptün arasındaki dengeli etkileşim spiritüel konulara olan ilginizi artıracaktır. Hafta sonu bir anda meydana gelen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 26 TEMMUZ 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanıza taktığınız bir şey var onu bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz sanki hiçbir şey yapamayacakmış gibi hissediyorsunuz, iş teklifleri alacaksınız seçim sizin olacak Ve bu çok güzel bir şey kararlarınızın arkasında duran yeni bir hayat kurma heyecanıyla kendinizi kaybetmeyin. Hayat enerjimizi sömüren tüm insanları hayatınızdan çıkarın rahat bir yaşam sunuyorum kendinize çünkü göreceksiniz ki her şeyin daha güzel olduğunu ve bazı insanları hayatınızda tutmamanız gerektiğini de öğreneceksiniz. Aşka yatınza bakacak olursak aşk hayatınızda en işleriniz çıkışlarınız var partnerinizle bazen kavga ediyorsunuz bazen o kadar birbirinize bağlısınız ki, çok seviyorsunuz ama çok sinirlisiniz ve bu sinirinizi yatıştırmak için bitki çayları kullanabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir ay için iki kere Yeni Ay’a ev sahipliği yapan haritanızdaki ikinci ev konularıyla bu dönemde yakından haşır neşir olursunuz. Öz değer ve yeteneklerinize sahip çıkmaya sizin için önem taşır. Aileyle yeni bir iş kurmak ya da ortak yürütülen işlerden ayrılarak bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı gününde sonra Aslan burcuna geçen Güneş’in de desteğiyle gelecek yönelik hedeflerinize doğru cesaretle ilerlemek isteseniz de Güneş2in kısıtlayan gezegen Satürn ile yapacağı sert kontak bazı aksiliklerle karşılaşmanıza ve bir takım sorunları çözmek durumunda kalmanıza neden olur. Hafta sonunda hem Terazi’de yolculuğunu sürdüren Ay, hem de yöneticisi burcunuzdaki Venüs’ün Neptün le yaşadığı gerginlik özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına neden olacaktır.