Burçlar Nuray Sayari 26 Şubat 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Burçlar Nuray Sayari 26 Şubat 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji
25 Şubat 2021 - 21:38

KOÇ BURCU 26 ŞUBAT 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize olan güveninizin biraz aşağı seviyelerde olması nedeniyle yapabileceğiniz işlere kalkışmayı bile cesaret edemiyor olabilirsiniz. Buna cesaret etmeniz bile başarı olduğunu unutmayın. Kendinizi korkularınızla kısıtladığınız takdirde alanı daralttığınızın farkına varın. Sizinle bazı konuları konuşmak için uygun fırsatı arayan bazı arkadaşlarınız olabilir. Bu yüzden arkadaşlarınızla irtibat aralığını uzatmayın. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında soğuk kanlı davranacaksınız. Uzun zamandır yapmış olduğunuz tatil planlarınızı bir süre daha ertelemeniz gerekebilir. Üstünüzde kara bulutların gezdiğini düşünebileceğiniz bir gün gibi gözükse de içinizi ısıtacak kişiler bugün etrafınızda olacaktır. 

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.


Bu haber 14772 defa okunmuştur.