Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 26 Haziran 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 26 Haziran 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

26 Haziran Pazar günü Koç günlük burç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu günlük burç yorumu ve burçlarını neler bekliyor, haberimizde detaylı olarak anlattık. Koç, Aslan ve başak burcunu aşk hayatında neler bekliyor? Başak, Kova ve Oplak burcu iş hayatı yorumu. İşte, 26 Haziran 2022 pazar günlük burç yorumları…

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için çok önemli aylardan bir tanesi Temmuz ayı. Çünkü bütün gezegenler Koç burcunda bu yeni aya bomba gibi bir giriş yapıyorsunuz. İstediklerinizi yapabileceksiniz. Hayat sizi hareketlendirecek. İş mi bulmak istiyorsanız işinizle ilgili konularda, hareketlerinizde kendinizi daha dinamik ve enerjik hissedeceksiniz, öğrenciyseniz derslerinize veya hayatınızla ilgili konulara daha rahat vakit ayırabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa çocuğunuzun koşturmalarına daha çok kolay vakit ayıracaksınız.

 Özel hayatınızla ilgili konularda bu ay girişim ayı olacak Temmuz ayı size yarayacak, özellikle 4 Temmuz’dan sonra Merkür’ün de Koç burcuna geçmesi ile beraber kafanızdaki planları, düşünceleri konuşmaları artık etrafınıza aktaracağınız, planlarınızı uygulamaya geçireceğiniz bir dönem başlayacak. Uzun zamandır oturuyorsanız ve gerçekten de ben artık çalışmalıyım diyorsanız, 12 Temmuz’daki yeni Ay sizi hızlı bir şekilde hareketlendirecek. Yeni ayla beraber kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Sizin tarafınızdan her şey çok güzel görünüyor olabilir ama diğer taraftan iş ile ilgili konular, kariyerinizde hayatınıza etki eden patronunuz ya da üstlerinizle olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve sorunlar artık görünür hale gelebilir. Bu dönemde egosal sürtüşmelere dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. 14 Temmuz’dan sonra plan yapabileceğiniz, önünüzü çok daha rahat göreceğiniz bir dönem başlıyor para kazançlarınız artacak. 3 hafta boyunca güzel şeylere olan ihtiyacınız, objeler, eşyalara olan ilginizin arttığı bir dönem. Ama diğer taraftan maddi yönden neler yapabileceğinizi de görmek isteyeceksiniz. 23 Temmuz’dan sonra çok para harcamaya başlayacaksınız eviniz yuvanız aileniz önemli olurken evinizin güvenliğini ihmal etmeyin. 23 Temmuz sonrası evinizde su ile ilgili birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir, su tesisatları patlayabilir, kaloriferlerle ve su tesisatları ile ilgili birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. 27 Temmuz akrep burcunda bir dolunay gerçekleşecek. İşte bu dolunayda parasal konular önemli olacak müşterek birikimleriniz ya da ödemeler, borçlarla ilgili olaylar hayatınızın gündemine yerleşecek güzel bir ay diliyorum.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönem daha çok kendi içinize kapalı olacaksınız. Kafanızda ve bilinçaltınızda düşündükleriniz gözünüzde büyüttükleriniz zaman zaman sizi önemli konularda alıkoyabilir. Büyük girişimler düşünüyorsanız, büyük adımlar düşünüyorsanız bu ay çok da destek alamayacaksınız. 4 Temmuz’dan sonra sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, 2 hafta boyunca olup olmadık yerlerde konuşmayın. Tam önümüzde bir olay olabilir ancak olayı başkalarına taşımayın, planlarınızdan kimseye bahsetmeyin dedikodunuz yapılabilir, bazı sırlar gün yüzüne çıkabilir ve hiç olduk olmadık durumlarda her şey sizin üzerinize kalabilir. İki hafta boyunca dikkatli olmanızda fayda var.

12 Temmuz’daki yeni ay tüm burçların aksine hiçbir şekilde sizin harekete geçmemeniz gereken bir yeni ay olacak. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak değerlendirin ve olabildiğince dinlenin, kendinize vakit ayırın. 14 Temmuz’dan sonra Venüs boğa burcuna geçiyor şimdi kendinizi güzelleştirmek uğruna harekete geçebilirsiniz. Görüntümüzü değiştirmek, daha da güzelleştirmek için adımlar atmak, alışveriş yapmak anlamında 14 Temmuz’dan sonrası gayet güzel görünüyor. 19 Temmuz’da Güneş ve Merkür sizin burcunuza geçer geçmez hayatınızda hızlanmalar göreceksiniz. Hayat sizi destekleyecek içiniz kıpır kıpır olacak hareketli bir döngü içine gireceksiniz. 27 Temmuz’da oluşacak akrep dolunayı özel hayatınızla ilgili çok hızlı kararları, duygusal birtakım adımları karşınıza getirebilir. Birinden hoşlanıyorsanız hiç beklemeyin harekete geçin. Taşınmak, ortaklı işlerde bulunmak, evliliğe adım atmak, anlamında 27 Temmuz’daki dolunay sizi destekliyor güzel bir ay diliyorum.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, sosyal ortamdaki arkadaşlarınızla katılabileceğiniz ortamlar aktiviteler davetler, organizasyonlar, çok hareketli bir dönem ancak birçok mekân kapalı. O zaman daha çok sosyal mecralarda kendinizi göstereceğiniz, arkadaşlarınızla belki telefonda belki de internet üzerinden bağlantıyı sağlayacağınız bir dönem olacak. Her halükârda çok hareketli bir ay geçireceksiniz.

Özellikle ayın ilk 3 haftası gerçekten yerinizde duramayacağınız etkiler devrede olacak. Merkür’ün de Koç burcuna geçmesi ile beraber 4 Temmuz’dan sonra sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken, kafanızdaki fikirleri arkadaşlarınızdan alacağınız birtakım fikirlerle onlardan alacağınız desteklerle hayata geçirmenin yolunu da bulacaksınız. İşten elde edeceğiniz gelirleriniz varsa, çalışıyorsanız aylık gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir ya da aklınıza gelen fikirler para artışlarınızı hızlandırabilir, fikirleriniz paraya dönebilir. 12 Temmuz yeni ayı sizi çevre değişimi için desteklerken, 14 Temmuz’da Venüs’ün boğa burcuna geçmesi ile beraber biraz ilişkilerden yana elinizi ayağınızı ortamlardan çekmek isteyeceksiniz.

Çevreniz çok hareketli olsa da kendi başınıza kalmak ve zaman zaman inzivaya çekilmek isteyeceksiniz. Venüs’ün boğa burcuna geçişi ile beraber 23 Temmuz itibariyle enerjinizi maddi konuları harcayacağımız bir dönem yine harcamalarınız daha çok eviniz, aileniz, yuvanız ya da güvenliğiniz ile ilgili konularda olabilir. Deniz kenarı bir yerlere gitmek istiyorsanız bunlarla ilgili hafta sonu 1-2 günlüğüne kaçamak yapmak düşünceniz olabilir. Bütün bu düşünceleriniz 23 Temmuz’dan sonra devreye girebilir 27 Temmuz’da bir akrep dolunayı var. Bu dolunay iş hizmet ve sağlık alanlarında gerçekleşecek. Sevgili ikizler yani işinizle ilgili önemli haberler sağlığınızla ilgili önemli konular bu dolunayda hayatımızda görünür olacak güzel bir ay diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version