Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 26 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 26 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 26 Eylül Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda altından kalkamayacağınızı düşündüğünüz sorumluluklar altına girmiş olabilirsiniz. Bu sorumlulukları iş arkadaşlarınızdan birisi ile paylaşmak isteyebilirsiniz fakat bu davranışınız pek de doğru olmayacaktır. Sizin işinizi sizden başka iyi yapan olmayacaktır. Gerekirse biraz daha süre istemeli ve işlerinizi kendi kendinize bitirmeye çalışmalısınız. Kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz. Bunun nedeni ise neredeyse hiç hareket etmemeniz. Bundan sonra kendinize enerji toplamaya bakmalısınız. Hareketsiz yaşam sağlığınızı da olumsuz etkileyecek. Bugünden itibaren daha hareketli bir yaşama adım atmalısınız. Maddi konularda oldukça savurgan davranıyorsunuz aman dikkatli olun.

HAFTALIK KOÇ BURCU YORUMU

Bu hafta ikili ilişkilerinizdeki hareketli tempoya odaklanmanız gerekecek. Bir ay boyunca Terazi burcuna yerleşecek olan Güneş, partnerinizle aranızda ciddi kararlar almanıza ön ayak olabilir. Uzun soluklu bir iş ya da özel ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalarla ilgili hızlı kararlar almak isteseniz de yönetici gezegeniniz Mars’ın burcunuzdaki geri hareketi, olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini engelleyebilir. Ayrıca gizli düşmanlarınızın size yönelik olumsuz tavırlarına karşı önlem almak zorunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yön değişimini tetikleyen toplantılar ve teklifler önünüze çıksa da şartları her açıdan değerlendirmeyi unutmamalısınız. Pazar günü Akrep burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle, spiritüel, metafizik ve okült konulara karşı ilgi ve merakınız artacaktır.

BOĞA BURCU 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dengesiz davranışlarınız çevrenizdeki kişilerin de oldukça dikkatini çekiyor. Herkese karşı ani çıkışlarda bulunuyorsunuz. Her ne kadar tecrübelerinizden yararlanarak bunu yaptığınızı düşünseniz de insanlar sizin bu davranışlarınıza anlam veremeyebilir. Daha sakin olmalısınız. Ya da en azından kiminle probleminiz varsa onunla bu çıkışları yaşamalısınız. Bazı sorunlarınızı içinize attığınızı düşünüyorsunuz fakat o durum pek öyle değil. İnsanlar sizin yüz ifadelerinizden hemen neler olduğunu anlayabiliyorlar. Mimiklerinize dikkat etmelisiniz. Sağlığınız konusunda oldukça dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Sorunlarınızı görmezden gelmeyin ve hemen bir uzmana başvurun.

HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMU

Hareketli bir haftaya adım atıyorsunuz. Gündelik yaşamınızda rutin akışınızı değiştirecek yeni kişilerle tanışabilir hatta içlerinden birine aşık olabilirsiniz. Bir ay boyunca mesai arkadaşlarınızla yürüttüğünüz ortak projelerde aktif rol üstlenebilir, birkaç kişinin sorumluluğunu yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün önce Plüton, ardından savaşçı arketip Mars ile kuracağı gergin etkileşim, hukuki konular ve yurt dışı ilişkilerinizde somut gelişmeler yaşamanıza neden olur. Bir iş nedeniyle yurt dışına gitmek ya da orada yeni bir yaşam kurmak için resmi başvurularınızı başlatabilirsiniz. Eylem gezegeni Mars’ın geri hareketi nedeniyle elinizde olmayan şartlardan dolayı gecikmeler yaşasanız da artık yeni bir hayatın en önemli satır aralarını çizmeye başlarsınız. Pazar günü Akrep burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle uzun bir süre ikili ilişkilerinizde içinizde sakladığınız konuları masaya yatırmak istersiniz. 

İKİZLER BURCU 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçiniz o kadar enerji dolu ki her şeye anlık karar veriyor ve her şeyi anlık yaşıyorsunuz. Üstelik bir duygu durumundan diğer duygu durumuna geçerken de hiç zorluk çekmiyorsunuz. Bu durum bazen iyiyken bazen size zorluk çıkarabiliyor. Aşk hayatınızda ise partnerinize karşı çok ağır konuşuyorsunuz. O size karşı her kelimesini seçerek kullanıyor fakat sizden aynı dönüşü alamıyor. Bu durum ilişkinizi zamanla yıpratacak ve ayrılığınıza sebep olacaktır. İlişkinizi kurtarmak için daha özenli davranmalısınız. Çalışma hayatınızda çok fazla çalışıyorsunuz. Bu da sizin yorgun düşmenize neden oluyor.

HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMU

Sizin yaşam temanız olan iletişimin önemli olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Terazi’deki Merkür, Güneş ile aynı yolda yürürken, sosyal hayatınızda pek çok yeni insan tanıyıp, birbirinden farklı organizasyonlara davet edilmenize destek verecek. Bu dönemde her türlü grup çalışmasında başarılı ve aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Samimi arkadaşlarınızdan biriyle bu hafta iş ortaklığı yapmaya karar verebilir ortak bir maddi kazanç için el ele tutuşabilirsiniz. Yeni atılımlar için acele etmemeli, dikkatli bir şekilde ön araştırmasını yapmalısınız. Salı ve çarşamba günü Yay burcunda seyahat eden Ay, partnerinizin sizden ekstra ilgi talep etmesini işaret edecektir. Uzaklardaki birinden haber almak ya da yeni ufuklara açılan bir projeye aday gösterilmek sizi bu dönemde heyecanlandırır. Hafta sonu Akrep burcuna geçecek olan yönetici gezegeniniz Merkür, geri hareketi nedeniyle oldukça uzun sürecek buradaki yolculuğu sırasında, rutin hayatınızda ufak krizlerle baş etmenizi gündeme getirir.

YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img