Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ

Koç burcu haftanın başında ilişkilerinizden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kalıcı olmayan ilişkilerinizde çatırdamalar ve ayrılıklar yaşanabilir. Negatif tutumunuzdan dolayı kolay kavga çıkarabilir veya karşı taraftan bu etkiyi alabilirsiniz. İş hayatınızda ise olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Karşınıza yeni fırsatlar çıktığında bu fırsatları kaçırmamak için tutmakta zorlanacağınız sözler vermemelisiniz. Bu konuda biraz daha rasyonel davranmalısınız. Hafta sonunda güneşin sizin burcunuzdan geçmesinden dolayı enerjiniz yükselecektir. Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacağınız yeni bir sürece giriyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak ve yetenekleriniz ortaya çıkacak. 

BOĞA

Arkadaşlarınız ile yaptığınız işlerde haftanın başında sorunlar çıkabilir. Bu hafta önemli yatırımlar yapmaktan mutlaka kaçınmalısınız. Çok çabuk toparlanan yapınız, sizi birçok alanda rahatlatacaktır.

Boğa burçları aşk hayatlarında olumlu anlamda gelişmeler yaşayacaklar. Evli olan boğa burçları çocukları ile alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirler. Bundan dolayı hayatı daha güzel algılayacak ve sorunlarınızı daha kolay bir şekilde atlatacaksınız. Hafta içinde beklediğiniz destekleri aldığınıza şahitlik edeceksiniz. Hafta sonunda arkadaşlarınıza karşı daha fedakar bir tutum içine girebilirsiniz. Fakat fazla fedakardavranmanız uzun vadede bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bundan dolayı kullanılmamaya dikkat etmelisiniz. 

İKİZLER

İkizler burcu ve yükselen ikizler toplumsal konularda veya ikili ilişkilerde sorun yaşayabilirler. Bu aralar kendinizi yalnız hissedebilir ve etrafınız tarafından desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz. Özellikle toplum önünde tartışma yaşamamaktan ve anlaşmalardan uzak durmalısınız. Aile içinde de iletişiminiz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. 

Anlamakta ve anlaşılmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı anlaşmaya dayalı konularda önemli kararlar almamalısınız. Hafta sonunda gözünüzde çok fazla büyüttüğünüz kişilerle ilgili gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Bundan dolayı büyük sıkıntı ve problemler yaşamanız mümkün. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img