Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum,

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 26 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zaman zaman yaşadığınız bazı sıkıntılarınızdan üzerinden geleceksiniz ama her şeyi sırayla yapmaya özen gösterin kendinizi boşa yıpratmayın. Sabrınızı deneyecek olan insanlar var bu yüzden daha sabırlı olmaya dikkat edin sabırlı olduğunuz taktirde kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak. Ailenizle birbirinize olan bağınız gitgide artacak ve İletişiminizinde güzelleştiğini fark edeceksiniz. Geleceğinize dair güzel planlarınız var ve yaptığınız kendinize koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedefleriniz doğrultusunda ilerlediğiniz taktirde her şeyin daha düzenli şekilde olduğunu fark edeceksiniz. 


Yönetici gezegeniniz Mars’ın frene bastığı bir günle haftaya başlıyorsunuz. Merak etmeyin, çok hızlı giderken biraz yavaşlayıp, arkanızda bıraktıklarınızı kontrol edip, gözden geçirmek size iyi gelir. Salı gününden sonra iş hayatınızda başarı le sonuçlanacak ani projeleri devreye alıp, yoğun bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız yeni kişiler ve gruplar sayesinde gerek özel, gerek iş hayatınızda hızlı bir hareketlenme başlayabilir. Özellikle perşembe günü ruhsal yönünüzü de öne çıkaran iletişim gücünüz, size hiç benzemeyen ama kişiliğinden çok etkileneceğiniz birini hayatınıza sokar. Her gün farklı heyecanlarla yüklü bu haftanın bilançosuna göz gezdirmek için, pazar günü yalnız kalarak, kişisel olarak hayattan beklentilerinizin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Bu liste sayesinde, detaylardaki mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 26 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sakince Yaklaşan tavırlarınız sizi daha iyimser ve daha sakin yapacak bunu zaten bayadır istiyordunuz. Size değer veren insanlarla birlikte olun vermeyen insanları hiç kafanıza bile takmayın sizde onlara değer vermeyin de ortada hiçbir şey kalmasın. Hayatın güzelliğini farkına vardığınızda her şeyin daha iyi olduğunu anlayacaksınız fakat iş işten geçmeden bunun kıymetini bilirseniz sizin için daha iyi olacak. Eğitim öğretim hayatımıza devam edebilmek için elinize geçecek olan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor ve bu fırsatları değerlendirdiğiniz taktirde kendinize olan güveniniz de artmış olacak.


Başak burcundaki Güneş’in etkisiyle uzun zamandan beri ektiğiniz tohumların artık meyvelerini koparmaya hazır olun. Haftanın ilk yarısında güneşli bir havada aniden gökyüzünü kaplayan bulutların doğaya yağmuru taşıması gibi siz de, sanki kafanızda çakan bir şimşek etkisiyle, bugüne kadar hep ötelediğiniz içinizde kalan bir konuyu hayata geçirebilirsiniz. Sanki üzerinizdeki yüklerden sıyrılıp, bambaşka bir diyarda yeni bir düzen kurma arzusu eyleme geçer. Bu değişimden korkmadan artık somut adımlar atmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz. Avucunuzda sımsıkı tuttuklarınızı hafta ortasında rüzgarlı bir havada özgürce bırakarak kendinizi de özgürleştirin. Perşembe ve cuma günü Yengeç’teki yönetici gezegeniniz Venüs’ün çevresiyle kurduğu sıcak ilişkiler ruhunuza ve kalbinize dokunur. Sanat ve spiritüel konularla ilgilenmek için şahane bir hafta sonu programı organize edebilirsiniz.   

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 26 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Korktuğunuz bazı şeyler var bu korktuğunuz şeylerin başımıza gelmemesi için önceden tedbirlerimizi almanız gerekiyor kendinize olan güveninizi dışarıda yansıtmanız sizin için daha iyi olacaktır kimse sizin yanınıza yaklaşamaz. Herkese güvenmeyin çünkü bu zamanda herkese güvenilmez bunu zaten anlamışsındırzdır bu yüzden kendinizi biraz geri çekin. Sabırlı ve sakin yaklaşımlarınız günden güne daha da iyiye gidiyor bu sizin için daha iyi olacak buna emin olun sakin olduğunuz taktirde insanlar tarafından daha çok davetler olacak ve sizinle daha çok vakit geçirmeye başlayacaklar. Ailenize olan güveniniz ve saygınız şu an daha iyi durumda ve aileniz de sizi daha iyi anlıyor onları kırmadığınız taktirde sizin için hayat daha güzel olacak.


İletişim kahramanı olarak bu hafta öne çıkacağınız günlerden geçeceksiniz. Yönetici gezegeninizin tahtına oturduğu Başak burcundaki yolculuk sizin pratik zekanıza güç katarak gün için birden fazla iş konuya çözüm oluşturmanıza destek olacak. Önemli sunumlar yapabilir ev hayatınızda yeni bir düzene geçebilir ya da gayrimenkul yatırımlarına odaklanabilirsiniz. Ani gündeme gelen iş sözleşmeleri gelecekte size bereket taşıyacaktır. Hafta ortasında Yay burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle, zekasına değer verdiğiniz birisiyle macera dolu, birkaç gün geçirebilir ya da yurt dışıyla ilgili cesur kararlar alabilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün hayaller kahramanı Neptün ile kuracağı zorlu etkileşim, hayata dair aldığınız hızlı kararların doğruluğunu size sorgulatır. Bu yüzden biraz durup yavaşlamayı deneyip, yaşamın doğal akış dengesini gözlemlemelisiniz. Unutmayın ki tomurcuktaki bir çiçek bile zamanı gelmeden açamaz.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img