Burçlar Nuray Sayari 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Haftalık Burç Yorumları – Nuray Sayarı

KOÇ BURCU 25 TEMMUZ 2021 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her işte bir hayır vardır bunu hiçbir zaman unutmayın. Bazen insanın karşısına ne çıkacağı belli olmaz bu yüzden kaderinizi belirlemek sizin elinizde değil, sizin elinizde olan şeylerle meşgul olmayı deneyin. Sakin ve kararlı bir şekilde kendinizi dengelemeyi deneyin ve herşeyin yolunda olduğunun farkına varacaksınız. Kalabalık bir ortamda yalnızmış gibi ortalıkta takılabilirsiniz fakat yanlış yapıyorsunuz çünkü sizde o kalabalıktan biri olabilirsiniz. 

BOĞA BURCU 25 TEMMUZ 2021 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizle yaşadığınız bir kaç problem var ve bu problemleri üstünüzden atmaya bakıyorsunuz. Sıkıntılı bir döneme adım atabilirsiniz siz yinede dimdik ayakta duracaksınız şimdiye kadar çevrenizdekilerin yaşattırdıkları sizi epeyce daraltmış durumda yinede müthiş sabrınız ile kendinizi ortaya koyuyorsunuz. Harcamalarınızda biraz daha alacağınız şeylere dikkat etmelisiniz ki çok ama çok istediğiniz şeyleri alabilmek için pes etmeyin.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın koruyucu enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sahip olduğunuz geleneksel aile düzenini koruyarak, ortak ticari bir paylaşımın harekete geçmesine karar verebilirsiniz. Salı günü hem Güneş hem de Ay’ın Aslan burcundaki buluşması evde sevdiklerinizle bir araya gelmenize ve uzun zamandır hasret kaldığınız dost sohbetleriyle neşelenmenize destek olur. Buram buram aşk kokan eski bir beraberliğin tekrar canlanması gündeme gelebilir. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür ile Neptün arasındaki dengeli etkileşim spiritüel konulara olan ilginizi artıracaktır. Hafta sonu bir anda meydana gelen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 25 TEMMUZ 2021 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanızda kurup kurup durduğunuz bazı şeyler var artık bu kurduğunuz şeyleri geçmenin vakti geldi çünkü o kurduğunuz şeylerden insanların üzerine aşırı şekildee yükleniyoraunuz. Bazı yaşadığınız sıkıntılar var ve bu sıkıntıları artık birileriyle paylaşıp kendinizi rahatlatmak istiyorsunuz. Bu ara harcamalarınza biraz daha dikkat ediyorsunuz ileride bunun kolaylığını siz de göreceksiniz. Hayat bazen istediğimiz gibi gitmeyebilir fakat istediğiniz gibi getirmek için bazı şeylere kendinizi yormanız gerekebilir yani hayat sizden çaba istiyor. Gereksiz tavırlardan kendinizi olabildiğince itin çünkü sizin geleceğinizide etkileyebilir, insanlara karşı daha nazik olmayı deneyin. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir ay için iki kere Yeni Ay’a ev sahipliği yapan haritanızdaki ikinci ev konularıyla bu dönemde yakından haşır neşir olursunuz. Öz değer ve yeteneklerinize sahip çıkmaya sizin için önem taşır. Aileyle yeni bir iş kurmak ya da ortak yürütülen işlerden ayrılarak bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı gününde sonra Aslan burcuna geçen Güneş’in de desteğiyle gelecek yönelik hedeflerinize doğru cesaretle ilerlemek isteseniz de Güneş2in kısıtlayan gezegen Satürn ile yapacağı sert kontak bazı aksiliklerle karşılaşmanıza ve bir takım sorunları çözmek durumunda kalmanıza neden olur. Hafta sonunda hem Terazi’de yolculuğunu sürdüren Ay, hem de yöneticisi burcunuzdaki Venüs’ün Neptün le yaşadığı gerginlik özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına neden olacaktır.