Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 25 Ocak Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 25 Ocak Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz, Hande Kazanova ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 25 Ocak günü burç yorumlarımız

25 Ocak 2022 Salı Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Kendinizde hissetmiş olduğunuz bir takım gerginlikler nedeniyle çevrenizdeki kişilere karşı yaklaşımlarınız değişiklik gösterebilir. Bugün işinizi gücünüzü daha dikkatli gözden geçirmenizde fayda var. Milletin işini çok fazla üstlenmeye çalıştığınız anda kafa karışıklığı başlayabilir. Tutarlı hareketler sergilemeye özen gösterin. Gün içerisinde yapacağınız işlerde kendinizden emin olmadığınız sürece bir işe girişmek size yarar sağlamayacağını unutmamalısınız. Uzun zamandır planlamış olduğunuz bazı aktiviteler için bugün uygun olacağını düşünseniz de bu aktiviteleri daha ileri bir zamana taşımak ideal bir seçim olacaktır. Sağlık konusunda tedbiri elden bırakmamanız büyük önem taşıyacaktır. Son zamanlarda yedikleriniz bünyenize yeteri derecede direnç kazandıramamışsa yakın zamanda üşütme, grip gibi rahatsızlıklar sizinle birlikte olabilir.

KOÇ HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Aslan, Yay
İyi: Boğa, İkizler, Kova, Balık
Kötü: Yengeç, Terazi, Oğlak
Ne iyi ne kötü: Başak, Akrep

25 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Sosyal çevresine fazlasıyla düşkün olan boğa burçları bu aralar gündemde olan hastalıklar nedeniyle kendine tedbir amaçlı bu çevresinden uzaklaşabilir.İyi bir tutum, özellikle çalışma ve ilerleme konusunda sizi uzun bir yol kat ettirebilir.

İyi bir iş çevrenizdeki insanlar tarafından takdir görecektir. Çoğunluk zamanınızı evinizde geçirmek isteyebilir ve evde kendinizi oyalayacak bazı işlerle uğraşabilirsiniz. Sanal ortam ve sosyal medyada zaman geçirmeyi her ne kadar doğru bulmayacak olsanız da gününüzün büyük bir çoğunluğu bu şekilde geçecektir. Arkadaş çevrenizle olan iletişiminizi telefon aracılığıyla gerçekleştirmek uygun olacaktır. Aşk hayatınızda ise hareketlenmelerin olabileceği bir döneme adım atmışken bu dönem bir süreliğine askıya alınabilir. Maddi konularda sıkıntılar yakın zamanda kapınızı çalacaktır.

BOĞA HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Başak, Oğlak
İyi: İkizler, Yengeç, Balık, Koç
Kötü: Kova, Aslan, Akrep
Ne iyi ne kötü: Terazi, Yay

25 Ocak 2022 Salı ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Kendinize yatırım için bazı düşünceleriniz olabilir. Sözlerinizi dikkatli seçin yoksa konuşmasıyla yumuşak çekiciliği olan biri açığınızı yakalayıp sizi zor durumda bırakabilir. İki yüzlü tiplere dikkat! Ancak hangi alanda kendinizi geliştireceğiniz konusunda pek fazla bir yorumunuz olmayabilir. Kendinizde var olan eksikleri giderebilecek bir güce sahipken biraz kibirli davranışlarınız söz konusu olduğu için yanlışlarınızı pek görmek istemeyebilirsiniz.

Alacağınız bazı kararlar radikal bir şekilde olabilir. Bu yüzden derin düşünerek hareket etmenizde fayda var. Bir anda gerçekleşecek olan gelişmelerde kendinizin hangi konumda olduğunuzu analiz etmeniz gerekecektir. Özellikle iş hayatınızda bu durum çok daha fazla ön planda olacaktır. Maddi açıdan kendinizde hissedeceğiniz rahatlamalar psikolojik olarak ta hafiflemenize yardımcı olacaktır.

İKİZLER HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Terazi, Kova
İyi: Yengeç, Aslan, Koç, Boğa
Kötü: Başak, Yay
Ne iyi ne kötü: Akrep, Oğlak, Balık

25 Ocak 2022 Salı Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Son zamanlarda gerçekleşen olaylar karşısında normalinden fazla duygusal olabilir, olaylara bakış açınız her zamankinden daha farklı bir biçimde olabilir. Bugün, her şeyin yolunda olduğunu ve herkesin elinizden kıymetlendiğini düşünebilirsiniz ama buna değecek insanlar mı bunu tekrar düşünün.

Duygularınızı dışarı yansıtmamanız konusunda kendinizi biraz daha geliştirmeniz sizin için önem taşıyor. Çünkü sizi üzmek isteyen kişi veya kişilere kendiniz hakkında zafiyet bırakmış olacaksınız. Aşk hayatınızda yüzünüzün gülmesine neden olacak haberler yakın zamanda kulağınıza gelecektir. İlgi duyduğunuz kişiden alacağınız hediyeler veya duyacağınız güzel sözler kalbinizin hızlanmasına neden olacaktır. Sosyal çevrenizdeki kişilerden uzaklaşma isteğinizle yakın arkadaşlıklarınızı da koparabileceğinizi unutmamalısınız. Düşünmek için bulduğunuz her fırsatı kendinizi geliştirmek için harcamanızda fayda olacaktır.

YENGEÇ HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Akrep, Balık
İyi: Aslan, Başak, Boğa, İkizler
Kötü: Koç, Terazi, Oğlak
Ne iyi ne kötü: Yay, Kova

25 Ocak 2022 Salı Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Son zamanlarda merhamet duygunuzda azalmalar söz konusu olabilir. Değişmemeye ve herkese gerekli gereksiz meydan okumaya devam edersen bugünlerde seni ezmeye çok insan meyleder. O nedenle sakin kalın! Kişi veya kişilerin üstünüzde bırakmış olduğu etki sizi buna itecektir.

Ancak özünüzde böyle bir insan olmadığınızı hatırlamalısınız. İşinizde hızlı hareket etmeye çalışabiliriniz. Lakin bu acelecilik sizi mutlak bir yanlışa sürükleyebileceğini unutmamalısınız. Eğitim hayatınızda son zamanlarda yaşamış olduğunuz aksaklıklar sizi düşünceye itecek olsa da telafisini bir şekilde kendiniz bulabileceksiniz. Kendinizi oyalayacak bazı hobiler edinebilir, sosyal medya ile çok sıkı bir ilişki içerisine girebilirsiniz. Sağlık konusundaki tedbirleriniz iyi bir tutum olmuş olsa da hastalık seviyesine gelecek titizliğiniz biraz aşırıya kaçabilir.

ASLAN HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Yay, Koç
İyi: Başak, Terazi, İkizler, Yengeç
Kötü: Akrep, Kova, Boğa
Ne iyi ne kötü: Koç, İkizler

25 Ocak 2022 Salı Başak Burcu Yorumu –

Geçmişinizde bırakmış olduğunuz hatıralar ve yaşamış olduğunuz olaylar gün içerisinde sık sık aklınıza yansıyabilir. Evinizi ve özel hayatınızı finansal olarak etkileyebilecek arkanızdan iş çevirenleri bugün bir bir görebilirsiniz. Varlıklarınızı, aklınızı koruyun. Geçmişinize takılı kalıyor oluşunuz günlük hayatınızdaki işlerinize engel olabilir.

Sağlık konusunda almış olduğunuz tedbirler sizin için her ne kadar yeterli olacak şekilde gözükse de biraz daha sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. Bugün alacağınız bazı kararlar yakın geleceğinizdeki gelişmeleri de etkileyebilir. Düzene koymaya çalıştığınız işleriniz sanki size inat edermişçesine daha kötüye gidiyor gibi gelebilir. Ancak endişe etmeyin. Yakın zamanda beklediğiniz iyi haberler ve iyi gelişmeler sizinle birlikte olacak.

BAŞAK HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Boğa, Oğlak
İyi: İkizler, Yengeç, Balık, Koç
Kötü: Kova, Aslan, Akrep
Ne iyi ne kötü: Terazi, Yay

25 Ocak 2022 Salı Terazi Burcu Yorumu –

Kendinize zaman ayırmak adına fazlasıyla müsait bir gün geçirebilirsiniz. İlerlemek istiyorsanız, yeteneklerinizi ortaya koyarken daha zarif olmaya gayret edin. Bugün bir anda görgüsüz damgası yemeniz olası. Özellikle aile ferleriyle birlikte uzun zamandı yapamadığınız aktiviteler için iyi bir fırsat olacaktır.

Aşk hayatınızda bir takım hareketlenmeler yaşıyor olacak olsanız da bir süre daha yalnız kalmayı, kendi içinizden geçenleri yapmayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda geçmişten beri fazla önemi olmadığını düşündüğünüz ancak birikmiş olan işlerinizi hafifletmeyi düşünebilirsiniz. Maddi konularda sıkışıklıklar baş gösterebilir. Maddiyatınıza diğer günlerinize nazaran daha fazla önem göstermelisiniz. Yakın arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilir, görüşemediğiniz kişilerle telefon aracılığıyla hasret giderebilirsiniz.

TERAZİ HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Boğa, Başak
İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay
Kötü: Koç, Yengeç, Terazi
Ne iyi ne kötü: İkizler, Aslan

25 Ocak 2022 Salı Akrep Burcu Yorumu –

Son zamanlarda hayatınız git gide rutine sarmış olabilir. Harekete geçmeyi veya şu anda içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmeyi düşünmek için harika bir zaman. Bol bol alternatif düşünün. Bu dönem içerisinde neler yapacağınız konusunda fikirleriniz olsa da faaliyete geçirmek bakımından biraz üşengeçlik söz konusu olabilir.

Üstünüzdeki hantallığı yenemediğiniz takdirde harekete geçmeniz bir hayli zor olacaktır. Yakınlaşan borçlar ve fatura ödemeleri sizi derin düşüncelere sürükleyecek olsa da maliyenizi iyi ayarlamanız, biraz daha tasarrufa yönelmeniz halinde problemi kolayca atlatabileceğinizi bilmenizde fayda var. Yeni aktiviteler ve yeni hobiler edinmek için arayışa girebilirsiniz. Edineceğiniz hobileriniz sizi geliştirmesiyle birlikte zamanınızı da iyi değerlendirmek için güzel fırsat olacaktır. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızdan bu aralar uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Yarına mutlu haberlerle kalkmanız muhtemel.

AKREP HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Balık, Yengeç
İyi: Yay, Oğlak, Başak, Terazi
Kötü: Kova, Boğa, Aslan
Ne iyi ne kötü: Koç, İkizler

25 Ocak 2022 Salı Yay Burcu Yorumu –

Bu aralar sizin için olduğundan daha fazla gergin ve stresli bir dönem olabilir. Bugün ilişkilerinizde doğru bir yol bulmak için birkaç seçeneğiniz olacak. Aranızın bozuk olduğu kişiler için yapılması gerekenleri ihmal etmeyin. Etrafınızda duran nesne veya kişilerin yaymış olduğu negatif enerjiyi bünyenize katmaya çok müsait olabilirsiniz. Bu yüzden olabildiğince size iyi gelecek şeylerle ilgilenmeniz daha iyi olacaktır.

Gününü yoğun bir şekilde yaşayan yay burcu iseniz gecelerinizi kendinize dinlenmek için ayırmak iyi bir tercih olacaktır. Maddi açıdan sıkıntıya düşebilirsiniz. Lakin yakın çevrenizdeki dostlarınız bu durumda sizi desteklemek için var olacaktır. Böylece size kimin daha yakın olduğunu daha net bir şekilde görebileceksiniz. Kendinizi hazır hissetmediğiniz herhangi bir konuda bile atılımlarda bulunmamalısınız.

YAY HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Koç ve Aslan
İyi: Oğlak, Kova, Terazi, Akrep
Kötü: Balık, İkizler, Başak
Ne iyi ne kötü: Boğa, Yengeç

25 Ocak 2022 Salı Oğlak Burcu Yorumu –

Son günlerde çevrenizdeki kişilerden almış olduğunuz yoğun ilgi sizde bir bayatlama hissi yaratabilir. İnsanları çekiciliğiniz ve bilginizle büyülemenin şimdi tam zamanı. Elinizden geleni hemen yapmanızda çok ciddi fayda var bugün. Bu his dolayısıyla da bu kişilerden uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü çevrenizdeki kişilerle ilgilenmek yerine kendinize ait olan bir takım sorumluluklarınıza yönelmek sizin için daha cazip gelecektir.

Hayatınızda yerine oturmamış bazı parçaları düzene sokmak hedefleriniz arasında. Ancak sosyal çevrenize de biraz önem vermeniz hiçte fena olmayacaktır. İş hayatınızda ise kendinizi ön planda gösterebilmek için yapacağınız çalışmalarınız başarısızlığa uğrayacak olsa da pes etmemeyi öğreneceğinizden şüpheniz olmamalı. Bu aralar daha fazla düşünerek hareket etmek sizin yararınıza olacak.

OĞLAK HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Boğa, Başak
İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay
Kötü: Koç, Yengeç, Terazi
Ne iyi ne kötü: İkizler, Aslan

25 Ocak 2022 Salı Kova Burcu Yorumu –

Hayallerinizde oluşturmuş olduğunuz planlarınızı faaliyete alabilmek için uygun bir güne adım atacaksınız. Stresli durumlarla başa çıkma yeteneğiniz, beklemediğiniz bir fırsatı önünüze getirebilir. İnsanları idare edebildiğiniz sürece başarı sizinle. Gününüzün sıkıcı olduğunu düşünmekten uzak bir gün geçirecek olmanız başarı oranınızı daha da arttıracaktır.

Etrafınızdaki insanlardan alacağınız moral ve motivasyon sayesinde özgüveninizdeki artışı hissedeceksinizdir. Maddi ve çalışma konularında şansınızın size güleceği gün geçirebilirsiniz. Uzaktan bakmış olduğunuz bazı konuların aslında size yakın olduğunu fark ettiğinizde ilgili durum için geç kalınmışlık hissi oluşabilir. Ancak her nereden başlanılırsa başlansın sizin için kar olacak. Aşk hayatınız açısından bir birlikteliğiniz söz konusu ise partnerinizin yapacağı bazı uyarılar söz konusu olabilir. Bunları dikkate almak iyi bir tercih olabilir.

KOVA HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: İkizler,Terazi
İyi: Yay, Oğlak, Balık, Koç
Kötü: Boğa, Aslan, Akrep
Ne iyi ne kötü: Yengeç, Başak

25 Ocak 2022 Salı Balık Burcu Yorumu –

Maddi sıkıntıların gündemde olabileceği bir güne adım atıyor olabilirsiniz. Yeteneğinizi veya zamanınızı zorlamaya çalıştığınız bir konu varsa bilen birinin görüşlerine kulak verin. Bugün bu anlamda yardım almak için uygun. Zor zamanı düşünerek  kenara koymuş olduğunuz birikimler var ise ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkarmak için tam zamanı.

İş hayatınızda geleceğinizi iyi yerlere taşıyabilecek fırsatlar gündeme gelebilir. Bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde beklentinizin üstünde yol kat edebilirsiniz. Aile içerisinde yaşamış olduğunuz bazı tatsızlıklar var ise bunları orta noktayı koruyarak çözüme kavuşturabilmeniz mümkün. Kendi adınıza karar verme konusunda güvensizlik problemi yaşıyor olsanız da bunun üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız. 

BALIK HANGİ BURÇLARLA ANLAŞIR?
Arası çok iyi: Yengeç, Akrep
İyi: Oğlak, Kova, Koç, Boğa
Kötü: İkizler, Başak, yay
Ne iyi ne kötü: Aslan, Terazi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img