Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 25 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 25 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 25 Mayıs 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Size uymayan fakat eğleneceğiniz bir çılgınlık yapabilirsiniz. Bu aralar çok göze batıyorsunuz ve oldukça güzel görünüyorsunuz. Hayata dair bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sizin hayatınızı bayağı bir etkileyecek. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak fakat bunu istemeyeceksiniz. Sizi sıkan bazı durumlar bazı olaylar olacak, bunlardan uzak kalmaya bakacaksınız. Canınızı sıkkın gördüm bugün, sanki böyle biri sizinle uğraşıyor ve bunu kimseye belli etmiyorsunuz gibi. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak fakat bazı sürtüşmeler de olabilir. Tavırlarınıza dikkat etmekte fayda var. Sakin kalışınız herkesi etkiliyor fakat bilmeliler ki bu sakin tavrın altında neler yatıyor neler. Eğer sevgiliniz var ise birlikte güzel vakit geçireceksiniz, eğer yok ise tanışacağınız biriyle hoş sohbetler görünüyor.

BOĞA BURCU 25 Mayıs 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hoş, sıcak sohbetler edeceğiniz bir gün. Eski dostlarınızla buluşma planları yapabilirsiniz. İş hayatınıza bağlı olarak bazı gelişmeler olacak fakat bu gelişmelerde seçim yapma şansınız olabilir doğru seçimler yaparsanız sizin yararınıza olacak. Tanıdık birinden ufak yardımlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazen yükselebiliyor bazen de alçalabiliyorsunuz. Fakat unutmayın ki her inişin bir yükselişi de vardır. Şanslı bir gündesiniz. Kader yüzümüze gülecek, istediğiniz veya arzu ettiğiniz ne var ise her şeyin olacağı bir gün. Ev yaşantınızdan işinize bağlı olduğunuzdan bazı aksamalar olabilir üzülmeyin ki yakın zamanda güzel projeler gelecek ve elinize bir miktar para geçecek, evinize dönük olacaksınız.

İKİZLER BURCU 25 Mayıs 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar kendinize dikkat edin. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda bazen haksız duruma düşebilirsiniz. Bu yüzden yazacaklarınızı veya konuşacaklarınızı iki kez düşünerek konuşun veya yazın. Huzurlu bir tablo görüyorum. Elinizde çayınız deniz manzaralı bir yer veya yeşillik olan bir yer mutlusunuz, keyfiniz yerinizde olacak. Kafanızı yorduğunuz bazı olaylarda daha düşünceli oluyorsunuz buda sizi oldukça içinize kapıyor. Aileni sizinle birlikte vakit geçirmeye bayılıyor bazen sevdiklerinden dolayı sizinle alay edebilirler fakat aldırmayın gülün geçin. Aşka hayatınızda oldukça önem göreceğiniz bir gün. Aşkla bakan gözler aşkla, çıkan sözler olacak. İş hayatınızda yeni gelişmeler olabilir, yeni adımlar yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img