Burçlar Nuray Sayari 25 Kasım Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 25 KASIM 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dinleyici koltuğunda son sözü en son söylemelisiniz. Venüs-Uranüs karşıt açısının kesinleşmesi hayatınızda iki çakmak taşının çarpışması gibi aydınlanmaya olanak sağlayacaktır Bugün sizin için oldukça zorlayıcı geçebilir. Hiç beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz, bu sorunları çözeceksiniz fakat çözerken her zamankinden daha fazla zorlanacaksınız. Alında sorunun çözümü çok kolay olabilir. Bu nedenle de soruna daha geniş açıdan bakmalı ve farklı yöntemler denemelisiniz. Bunu yaparken motivasyonunuzun düşmesine de izin vermemelisiniz. Bunun diğer bir tarafına bakacak olursak yaşadığınız sorunun sizi ne kadar etkilediğini gözlemlemelisiniz. Eğer çok etkilediğini düşünüyorsanız her şeyi bırakmalı ve bir tarafa geçip her şeyin hallolmasını izlemek olacaktır. Sıkıntılarınızdan ve stresinizden kurtulmanın en iyi yolu budur. Aksi takdirde size olumsuz yönde getirisi çok olacaktır.

BOĞA BURCU 25 KASIM 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür-Plüton arasında kesinleşecek açı ile ikili ilişkilerinizde toplum önünde konuşurken yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için daha sade yalın bir dil kullanabilirsiniz.Bugün sizin için oldukça enerji dolu bir gün olacak. İçinizde öyle bir enerji var ki her şeyi bırakıp dünyayı keşfe bile çıkabilirsiniz. Bu enerjiniz çevrenizdekilere de olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Enerjinize ayak uydurmalı ve iş yerinizden bir kaç gün izin alarak seyahate çıkmalısınız. Bu enerji dolu halinizi tekrar bulma şansınız pek de olmayabilir. O yüzden hiçbir şeyi ertelemeyin ya da geciktirmeyin. Enerjinizi dibine kadar kullanın gidebileceğiniz her yere gidin. Orada belkide sizi yeni fırsatlar bekliyor olabilir. İnsanlarla tanışın ve yeni arkadaşlıklar kurun bundan da asa çekinmeyin.

İKİZLER BURCU 25 KASIM 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gündelik koşuşturmalarınızdaki aksaklıklar artık geride kalacaktır. Uranüs ve Venüs aralarında karşıtlık açısı sizlerin hayatında gizli saklı kalan her şeyi önünüze sermeye hazırlanıyor olabilir. Hazırlıklı olun çünkü hayat size ciddi bir sınavdan geçirmek için zaman kolluyor olabilir. Kendinize ve yapabildiklerinize güveniyor olmanız bu aşamada çok önemlidir. Çevrenizdeki söylenenleri çok fazla önemsiyorsunuz ve hareketlerinizi ona göre şekillendiriyorsunuz. Fakat artık bu aşamada kimin ne söylediğine bakmamalı ve kendiniz ne istiyorsanız onu yapmalısınız. Her ne olursa olsun dik bir şekilde ayakta durmalı ve her şeyin üstesinden gelebileceğinizi çevrenizdekilere gösteremelisiniz. Hiçbir şey düzelmeyecek gibi düşünseniz de önünüze çok güzel fırsatlar çıkabilir ve bunları gerekli yerde değerlendirirseniz size çok güzel sonuçlar doğurabilir.

YENGEÇ BURCU 25 KASIM 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür-Plüton arasında kesinleşecek açı ile ikili ilişkilerinizde oldukça derin düşüncelere dalarak duygu ve disiplin arasında kalabilirsiniz. Haftanın son gününde düz hareketine başlayacak olan Neptün gezegeni yaşam felsefenizi oluştururken kararsız kaldığınız her noktada önünüzü aydınlatabilir. Bugün bir takım ailevi problemler ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Onlara gününüzün büyük bir çoğunluğunu ayırmanız gerekebilir. Öğle saatlerine doğru duygusal olarak kendinizi sınırlandırdığınızı düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde güvende olmak hissediyor olabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişi ile görüşmek isteyebilir ve onunla fikir alışverişi yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuşmada alttan almanız sizin açınızdan daha olumlu olacaktır. Sorumlu olduğunuz bazı konular bulunmakta. Bu konuları bir an önce bitirmek için bir plan hazırlayabilirsiniz. Düşüncelerinizde artık bireysel olmak istiyorsunuz. Bu düşüncenizden uzaklaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü tek başınıza karar vermek pek doğru olmayabilir.

ASLAN BURCU 25 KASIM 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde yaptığınız davranışlar sizi birtakım tatsız durumlara sokmuş olabilir. Fakat bu sefer alışık olduğunu sorun çözme yöntemleriniz de işe yaramayacaktır. Bu yüzden her şeyi zamana bırakmanız gerekmektedir. Zaman her şeyin ilacı olduğu gibi sizin de ilacınız olacaktır. Aradığınız çıkış yolunu bulmak kolay olmayacaktır fakat bildiğiniz yöntemlerden farklı olarak hareket edebilirsiniz. Bu sayede bir ihtimal de olsa farklı çıkış yolları bulabilirsiniz. Yine de her şeyin düzelmesi için sıkıntıları zamana bırakarak sizin için en uygun olanını yapmış olacaksınız. Sıkıntılarınızdan birkaç gün içinde kurtulacaksınız.

BAŞAK BURCU 25 KASIM 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde esnek bir hayat yaşıyorsunuz. Size Bu sayede her şey kendiliğinden yolunda gidiyor. Hem de sizin hiçbir müdahaleniz olmadan. Bu yüzden de sizin kendinizi yormanız ve herhangi bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Bu sayede rahat bir dönem yaşayacaksınız. Özellikle disiplin konusunda kuralları biraz gevşetebilirsiniz. Bir süre daha böyle devam edecek olan bu dönemde hayallerinizi ve çok istediğiniz tüm emellerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu dönemde çok fazla gevşememeniz gerekiyor. Çünkü bu süreç her zaman bu şekilde devam etmeyecek. Kendinizi hayatın zorluklarına hazırlamalısınız.