Burçlar Nuray Sayari 25 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

KOÇ BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızın biraz daha ön planda olacağı bir gün sizinle birlikte olabilir. Ancak kendi içinizdeki duygusallığınızı dışarıdaki insanlar pek anlamamış olabilirler. Bunun yanında ekstra olarak iletişim konularında da anlaşmazlıkların yaşanılabileceği bir gün geçirebilirsiniz. Bildiğiniz konular haricinde yaşanılabilecek bazı gelişmelerle karşılaştığınızda olaya vereceğiniz reaksiyonu saklayamayabilirsiniz. Ufak tefek yaşayabileceğiniz bu sıkıntılara rağmen kendinize karşı duymuş olduğunuz güven ile vereceğiniz kararlarda başkasına danışma ihtiyacı duymayacaksınızdır. Aşk hayatınızda ise sizinle birlikte olan partnerinizle aranızdaki düşünce farklılıklarını görebilir ve bu farklılıkların üstüne gitmek isteyebilirsiniz. Üstüne gitmekten ziyade doğal gelişmelerin yaşanması daha makul olacaktır.


BOĞA BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizi dışarıdaki insanlara karşı ifade edebilme konusunda başarının sizin yanında olacağı gün sizi bekliyor olacak. Geçmiş zamanlarınızda da kendinizi tanımlayamadığınız her konuyu rahatlıkla dile getirebileceksinizdir. Sakinliğinizin sınırını zorlayabilecek olaylarla karşılaşabilecek olsanız da sakinliğinizden kolay kolay ödün vermeyeceksiniz. Zaten gerilim yaşatacak her türlü olaydan uzak kalmanız gerektiğini unutmamalısınız. Yakın çevrenizdeki kişilerle birlikte yapacağınız planlar size olduğundan daha iyi gelecek, farklılık yaratacaktır. Yüzünüze yakışan gülümsemenizi eksik etmemek sizin elinizde. Bugün sadece mutluluğunuzun peşinden koşun. İşte bunu yaptığınız sürece kendinize vermeniz gereken değeri de fark edeceksinizdir.

İKİZLER BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Zamanın akışına bırakmış olduğunuz her konuyu yavaş yavaş kendi omuzlarınızın üstüne geri almanız gerekebilir. İçinizde birikmişlikler var ise şimdi bunları bir kenara bırakma zamanı. Geçirmiş olduğunuz bu sıkıntılı dönem yanlış kararlar almanıza sebebiyet verebilir. Hayatınızda kendinize karşı olan sorumlulukları bir kez daha hatırlamanız gerekebilir. Kendinizi daha iyi hissedebilmek adına elinizde var olan işler veya normalde yapmış olduğunuz aktivitelerinizden ziyade daha farklı bir eğilim gösterebilirsiniz. Hatırlama konusunda yaşayacağınız bazı sorunlar iş yerinizde de peşinizi bırakmayabilir. Maddi meselelerde ise elinizde var olan bir takım birikimler size güvence sağlayacağı için ufak çaplı ticari atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.