Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 25 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 25 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod


KOÇ BURCU 25 Aralık 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda durumlar biraz karışık ve duygularınız sürekli değişime uğruyor. Partnerinizle konuşmak ona neler yaşadığınızı anlatmak istiyorsunuz fakat duygularınızdan emin olduktan sonra bunu yapmanız daha iyi olacaktır. İş hayatınızda oldukça aktif bir çalışma sürdürüyorsunuz ve bu çevrenizdekilerin oldukça fazla dikkatini çekiyor. Farkında olmadan diğer arkadaşlarınızın da işini yapıp bitiriyorsunuz. Bu durum iş arkadaşlarınız tarafından biraz sinir bozucu olabilir. Üstelik sizin için de çok yorucu olacaktır. Bu konuda biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal olarak kendinizi çokta iyi hissetmediğiniz dönemlerde karar almaktan kaçınmalısınız.

KOÇ BURCU 2020 OCAK AYI YORUMU
Sevgili Koç’lar, hayalini kurduğunuz birçok fırsatla karşılaşacağınız ve bol sürpriz alacağınız bir ay olacak. Özellikle ayın 18’inden sonra sevdiğiniz kişiler tarafından çok mutlu edileceksiniz. Ayın 25’inden sonra ise duygularınızı bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Ufak tefek kayıplar yaşayabilir, hafif incinebilirsiniz. Ama şunu söylemeliyim ki kısa süreli bu acı. Bu ay aldığınız değişim kararıyla da yakınlarınızı şaşırtmaya hazır olun. Bu ayın sonlarında çevreniz tarafından rahat bırakılırsanız daha iyi olacak, tahammülünüz bitip ufak tefek tartışmalar yaşanabilir çünkü. Agresif çıkışlarınızdan vazgeçip sakin kalmanız sizin için iyi olur. Hoşça kalın.


BOĞA BURCU 25 Aralık 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partneriniz ile aranız oldukça iyi ve her şey yolunda olduğu için sizde çok keyiflisiniz. İlişkiniz için kötü ve sıkıcı olan günler geride kaldı. Artık önünüzde daha güzel günler var. Uzun bir süre olumsuzlukta yaşamayacaksınız. İş hayatınızda yaptığınız çalışmalar oldukça ilgi görüyor ve çok beğeniliyor. Bu aynı zamanda yöneticilerinizin de dikkatini çekmekte. Çalışmalarınızın beğenilmesi ve takdir görmesi sonucunda bulunduğunuz mevkiden daha yüksek bir mevkiye getirilebilirsiniz. Fakat çok çalışıyorsunuz ve kendinize çok zaman ayıramıyorsunuz. Kendinize vakit ayırmalı ve aynı zamanda sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU 2021 OCAK AYI YORUMU
Sevgili Boğa’lar, daha çekici ve göz alıcı, insanları ikna etme kabiliyetinin yüksek olduğu ve bu sebepten dolayı her şeyi yaptırdığınız bir aya hazır olmalısınız. Günlerdir kafanıza taktığınız sizi yıpratan düşünceleri geride bırakıp, önünüze bakacaksınız. Bu ayda dengesizlikleriniz hat safhada. Yakınlarınızı da bu konu da çok yoracağa benziyorsunuz. Ben şimdiden uyarayım da ona göre davranın. Ocak 15’den sonra sizi karlı bir yatırım bekliyor. Bu ay yeni tanışmalara sıcak bakmamanız gerekiyor, ince eleyip sık dokuyun benden size tavsiye. Etrafınızda sürekli sorun çıkaran insanlar var ve siz bu durumdan bıkmış haldesiniz. O kişilerle de arkadaşlığınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Hoşça kalın.


İKİZLER BURCU 25 Aralık 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal olarak biraz düşüşte olan bir dönem yaşasanız da bugün duygularınız ve siz daha zinde olacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile yeni ortamlara girecek ve yepyeni şeyler keşfedeceksiniz. Bu deneyimler sizin aşkınızı daha da pekiştirecek. Birbirinize olan bağlılığınız daha da artacaktır. Bugün normalde yaptığınız işlerden daha farklı işler ile uğraşacaksınız. Uğraştığınız işler size büyük keyif verecek ve mutlu edecek. Aynı zamanda yeni şeyler de öğreneceksiniz. Maddi olarak ta oldukça rahat bir dönemdesiniz. Düşünmeden, hesap yapmadan harcama yapsanız da bu durum sizi maddi olarak çok fazla sıkıştırmayacaktır.

İKİZLER BURCU 2021 OCAK AYI YORUMU
Sevgili İkizler, zaman zaman kırıp dökeceğiniz ve ardından pişmanlık duyup uysallaşacağınız bir aya girmiş bulunmaktasınız. Ruh haliniz bugünlerde çok değişken. Ne istediğinizi ve nasıl yaşamak istediğiniz konusunda çok kararsızsınız. Sizden ricam bu ay ani kararlar almamanız, yoksa çok zararlı çıkacak gibisiniz. Bu ay birtakım arkadaşlıklar edinebilir ve mutlu olabilirsiniz. Evde pineklemekten çok sıkıldınız, farkındayım. Ocak 15 den sonra aşk hayatınız cıvıl cıvıl olabilir, güzel seyreden ilişkiniz çevrenizdekileri kıskançlık krizine sokabilir. Bu durumda sizin hoşunuza gideceğe benziyor. Uzun zamandır haber beklediğiniz bir konuda ay sonunda haber gelebilir. Sevinçten havalara uçacak gibisiniz. Benden söylemesi. Hoşça kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img