Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 25 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 25 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum,

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 25 AĞUSTOS 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi seven insanları kesinlikle bırakmamaya özen gösterin size çok değer veriyorlar. İşleriniz istediğiniz doğrultuda ilerliyor çünkü hedeflerinize varacağınızı biliyorsunuz büyük elle tutulur şeyler başaracağınızı biliyorsunuz. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlerken önünüze engel çıkabilir fakat siz bu engelleri aşacağınıza emin olun. Yaptığınız işi yarıda bırakabilirsiniz çabuk pes eden birisiniz fakat bir işin ucundan tutacaksınız asla bırakmayacaksınız size güveniyoruz. Arkadaş çevrenizde yaşadığınız bazı sorunlar bencillikten dolayı olabilir siz yinede kafanıza takmamaya bakın çünkü her koyun kendi bacağından asılır bunuda unutmayın. 


Yönetici gezegeniniz Mars’ın frene bastığı bir günle haftaya başlıyorsunuz. Merak etmeyin, çok hızlı giderken biraz yavaşlayıp, arkanızda bıraktıklarınızı kontrol edip, gözden geçirmek size iyi gelir. Salı gününden sonra iş hayatınızda başarı le sonuçlanacak ani projeleri devreye alıp, yoğun bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız yeni kişiler ve gruplar sayesinde gerek özel, gerek iş hayatınızda hızlı bir hareketlenme başlayabilir. Özellikle perşembe günü ruhsal yönünüzü de öne çıkaran iletişim gücünüz, size hiç benzemeyen ama kişiliğinden çok etkileneceğiniz birini hayatınıza sokar. Her gün farklı heyecanlarla yüklü bu haftanın bilançosuna göz gezdirmek için, pazar günü yalnız kalarak, kişisel olarak hayattan beklentilerinizin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Bu liste sayesinde, detaylardaki mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 25 AĞUSTOS 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Havada uçuşan yaprağı bile anlamsızca izleyecek kadar boşlukta olduğunuzun farkına varacaksınız. Bilgi alışverişi yapmak adına bilirkişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Bu kişilerden almış olduğunuz bilgiler ile kendinizi geliştirmek adına önemli bir handikap sağlayabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki iletişimde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginliklerin sebebi eskide yaşanmış olduğunuz bazı olumsuz durumların gündeme gelmesinden kaynaklanabilir. Ailenizin her ne olursa olsun sizi can parçanız olduğunu kesinlikle unutmayarak sakin tavrınızı korumalısınız. 


Başak burcundaki Güneş’in etkisiyle uzun zamandan beri ektiğiniz tohumların artık meyvelerini koparmaya hazır olun. Haftanın ilk yarısında güneşli bir havada aniden gökyüzünü kaplayan bulutların doğaya yağmuru taşıması gibi siz de, sanki kafanızda çakan bir şimşek etkisiyle, bugüne kadar hep ötelediğiniz içinizde kalan bir konuyu hayata geçirebilirsiniz. Sanki üzerinizdeki yüklerden sıyrılıp, bambaşka bir diyarda yeni bir düzen kurma arzusu eyleme geçer. Bu değişimden korkmadan artık somut adımlar atmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz. Avucunuzda sımsıkı tuttuklarınızı hafta ortasında rüzgarlı bir havada özgürce bırakarak kendinizi de özgürleştirin. Perşembe ve cuma günü Yengeç’teki yönetici gezegeniniz Venüs’ün çevresiyle kurduğu sıcak ilişkiler ruhunuza ve kalbinize dokunur. Sanat ve spiritüel konularla ilgilenmek için şahane bir hafta sonu programı organize edebilirsiniz.   

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 25 AĞUSTOS 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boşvermişlik yakanıza yapışmış, üstünüzden kalkmıyor. Elde etmiş olduğunuz kazançları daha verimli gün etmek adına vereceğiniz kararların mantık çerçevesi içerisinde olması gerektiğini kesinlikle unutmayın. Fiziksel görünümünüzü ufak çaplı da olsa kafayı takmış durumdasınız. Bunun gibi küçük detaylarla uğraşmak yerine üstünüzdeki hantallığı atmak için çaba göstermelisiniz. Aşk hayatınızda bir partneriniz var ise sizin daha iyi yerlere gelebilmeniz adına çabalayan kişi olduğunun farkına varın. Harcamalarınızdaki düzensizlik yakın zamanda zor ve kıt günlerin habercisi olabilir. Aile büyüklerinizin hal ve hatırını sormak için uygun bir gündesiniz.


İletişim kahramanı olarak bu hafta öne çıkacağınız günlerden geçeceksiniz. Yönetici gezegeninizin tahtına oturduğu Başak burcundaki yolculuk sizin pratik zekanıza güç katarak gün için birden fazla iş konuya çözüm oluşturmanıza destek olacak. Önemli sunumlar yapabilir ev hayatınızda yeni bir düzene geçebilir ya da gayrimenkul yatırımlarına odaklanabilirsiniz. Ani gündeme gelen iş sözleşmeleri gelecekte size bereket taşıyacaktır. Hafta ortasında Yay burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle, zekasına değer verdiğiniz birisiyle macera dolu, birkaç gün geçirebilir ya da yurt dışıyla ilgili cesur kararlar alabilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün hayaller kahramanı Neptün ile kuracağı zorlu etkileşim, hayata dair aldığınız hızlı kararların doğruluğunu size sorgulatır. Bu yüzden biraz durup yavaşlamayı deneyip, yaşamın doğal akış dengesini gözlemlemelisiniz. Unutmayın ki tomurcuktaki bir çiçek bile zamanı gelmeden açamaz.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img