Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 25 Ağustos 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 25 Ağustos 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 25 AĞUSTOS 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sıkıntılarınızı herkese açmak zorunda değilsiniz zaten bu gibi şeylerin özel kalması her zaman daha makuldür. Sizinle zaman zaman dertlerini paylaşmaya çalışan insanları elinizin tersiyle itmemeye özen gösterin çünkü sizi yakın ve samimi  bulmuşlar ki sizinle paylaşıyorlar. Ailenizle daha samimi ve daha içten olmaya çalışın her şeyin daha da değiştiğini sizde fark edeceksiniz. Eğitim hayatınıza ara vermek zorunda kalabilirsiniz fakat ara verdiğinizde yine de bir şeylerin peşinde koşturmaya çalışın işte o zaman sizin için daha iyi olacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 25 AĞUSTOS 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her şey sizin üzerinize geliyor muş gibi hissedebilirsiniz fakat durum hiç de böyle değil siz sadece kendinizi fazla sıkıyorsunuz bunu yaptığınız taktirde de hayatınızı kısıtlamış oluyorsunuz. Artık başkalarının yaşantılarına karışmak yerine kendi yaşantınızda bakmalısınız çevrenizde bu yüzden çok insan kaybedebilirsiniz daha fazla dikkatli olun. Biriktirmiş olduğunuz belirli miktar bir bütçeniz vardır ve bu bütçeyi aşmış hale geldiniz biraz kendinize çeki düzen vermelisiniz. Partnerinizle bazı alışkanlıklarınızı ara verip kendinize daha güzel hobiler ve alışkanlıklar edinebilirsiniz. Farklı bir bakış açısına sahip olursanız hayata daha pozitif yaklaşmayı ve bakmayı öğrenebilirsiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 25 AĞUSTOS 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var bolca su için aksi taktirde sağlık sorunları çekebilirsiniz. Sıkıntılı bir süreç olacak baş Ağrılarınız gitgide artabilir bu yüzden kafaya takmamayı öğrenmeli ve daha sakin yaklaşmayı bilmelisiniz. Sizi anlamaya çalışan insanlara zaman tanıyın ve bu zamanı iyi değerlendirin. Gülmeyi unutmuş gibi hissediyorsunuz fakat bazen o kadar içten gülmeleriniz oluyor ki bunun siz bile farkına varamıyorsunuz artık kendinize de zaman ayırıp kendinizi de anlamaya çalışın. Partnerinizle bazen anlaşmazlıklarnız olabiliyor siz veya o size saygısızca yaklaşa biliyor bunları aşmanız için şimdi tam zamanı oturup konuşmanız gerekiyor yoksa hiçbir şekilde anlaşamayancaksınız ve aranızda bir kopukluk olacak. 

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img