Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 24 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 24 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

20 – 26 Temmuz Haftalık Burç Yorumları – Nuray Sayarı

KOÇ BURCU 24 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alışkanlıklarınızı bu ara daha farklı hobilerinize dönüştürmelisiniz çünkü artık bir süre sonra sizde bu duruma alışabilirsiniz ve kendinizi geliştirmek adına iyi şeyler olmayabilir. Sıkıntılarınızın kaybolacağını düşünüyorsunuz fakat biraz sabredin, geriye baktığınızda hiçbir sıkıntınızın olmadığını göreceksiniz. Hayat enerjinizi almış birini görüyorum, fakat üzülmeyin çünkü hayat enerjiniz sizde saklı, bu yüzden sizden almalarına mani olabilirsiniz. 

BOĞA BURCU 24 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle iletişime geçmek isteyen bir kişi var sizinle daha yakından konuşmak istiyor çünkü bazı beklentileri var. Bu arada geleceğinize daha fazla yatırım yaptığınızı görüyorum, bu sizin için iyi bir şey çünkü unutmayın ki geleceğiniz her şeyden daha önemli, bunun bilincinde olup kendinizi geliştirmek de apayrı güzel. Arkadaşlarınıza ayıracağınız zamanı birazda kendinize ayırırsanız kendinizi daha iyi tanıyabilir ve bazı yanlışlarınızı görebilirsiniz. Alışveriş harcamalarınızda biraz daha kendinizi kısıtlamanız gerekiyor aksi taktirde önünüze ilerde engeller çıkabilir ve bu engelleri aşamazsanız kendinize kıza bilirsiniz.

BOĞA BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın koruyucu enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sahip olduğunuz geleneksel aile düzenini koruyarak, ortak ticari bir paylaşımın harekete geçmesine karar verebilirsiniz. Salı günü hem Güneş hem de Ay’ın Aslan burcundaki buluşması evde sevdiklerinizle bir araya gelmenize ve uzun zamandır hasret kaldığınız dost sohbetleriyle neşelenmenize destek olur. Buram buram aşk kokan eski bir beraberliğin tekrar canlanması gündeme gelebilir. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür ile Neptün arasındaki dengeli etkileşim spiritüel konulara olan ilginizi artıracaktır. Hafta sonu bir anda meydana gelen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 24 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı olayları fazla büyütüyorsunuz bence kendinize çeki düzen vermenin tam zamanı, bunu nasıl yapacaksınız kişiliğinize veya davranışlarınıza dair bazı kitaplar alabilir bunları okuyabilirsiniz, kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Sabredin çünkü her şey sabredince güzel olur, bu yüzden alacağınız kararlarda daha sabırlı daha net olun şans yüzünüze gülecek. Bayadır kendinize ve çevrenizdekilere kızdığınız bir nokta var fakat bunu düzeltmek kendi elinizde şimdiye kadar üzdüğünüz insanların gönlünü alabilirsiniz, özellikle bu partneriniz için geçerli tabii ki tek suçlu sizsiniz demiyoruz, fakat bazı konulardan da sizin alttan almanız daha doğru her şeyi partnerinize yığmayın, hediyelerle gönlünü almaya çalışmayın, daha doğal şeyler yapmayı tercih edin çünkü sizi siz olduğunuz için seviyor. 

İKİZLER BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir ay için iki kere Yeni Ay’a ev sahipliği yapan haritanızdaki ikinci ev konularıyla bu dönemde yakından haşır neşir olursunuz. Öz değer ve yeteneklerinize sahip çıkmaya sizin için önem taşır. Aileyle yeni bir iş kurmak ya da ortak yürütülen işlerden ayrılarak bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı gününde sonra Aslan burcuna geçen Güneş’in de desteğiyle gelecek yönelik hedeflerinize doğru cesaretle ilerlemek isteseniz de Güneş2in kısıtlayan gezegen Satürn ile yapacağı sert kontak bazı aksiliklerle karşılaşmanıza ve bir takım sorunları çözmek durumunda kalmanıza neden olur. Hafta sonunda hem Terazi’de yolculuğunu sürdüren Ay, hem de yöneticisi burcunuzdaki Venüs’ün Neptün le yaşadığı gerginlik özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına neden olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img