Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 24 Eylül 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 24 Eylül 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 24 Eylül 2020 Perşembe Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burçları ve yükseleni koç olanlar bu hafta kariyerinizle ilgili konuların ön plana çıktığı bir hafta yaşayacaksınız. Özellikle geleceğiniz için mücadele etmeniz gereken bir döneme girebilirsiniz. Kendinize koyacağınız hedefler doğrultusunda birçok şeyle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda normalden daha üretken bir dönemdesiniz. Bundan dolayı işiniz ve diğer konular arasında kalmak sizi yorabilir. Kendinizin ve yakınlarınızın sağlığına dikkat etmelisiniz. Bu dönem birtakım rahatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşünebilir ve bu konularla uğraşabilirsiniz. Duygusal ilişkinizde de incinme yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Hafta sonunu kendinize zaman ayırmak için değerlendirebilirsiniz. 

HAFTALIK KOÇ BURCU YORUMU

Bu hafta ikili ilişkilerinizdeki hareketli tempoya odaklanmanız gerekecek. Bir ay boyunca Terazi burcuna yerleşecek olan Güneş, partnerinizle aranızda ciddi kararlar almanıza ön ayak olabilir. Uzun soluklu bir iş ya da özel ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalarla ilgili hızlı kararlar almak isteseniz de yönetici gezegeniniz Mars’ın burcunuzdaki geri hareketi, olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini engelleyebilir. Ayrıca gizli düşmanlarınızın size yönelik olumsuz tavırlarına karşı önlem almak zorunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yön değişimini tetikleyen toplantılar ve teklifler önünüze çıksa da şartları her açıdan değerlendirmeyi unutmamalısınız. Pazar günü Akrep burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle, spiritüel, metafizik ve okült konulara karşı ilgi ve merakınız artacaktır.

BOĞA BURCU 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burçları için bu hafta eğitim ve yolculuklarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Uzun zamandır eğitim almak istediğiniz bir konuyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte işlerinizle ilgili seyahat etmek durumunda kalabilir, hukuksal konularda birtakım sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta içinde aşk hayatınızla ilgili endişelenebileceğiniz olaylarla karşı karşıya kalabilir, kafanıza soru işaretleri takılabilir. Partnerinizin özgür tavırları aklınızda soru işaretleri uyandırmasına neden olabilir. Özellikle bu dönemde aşırı hassas olmanız olayların üzerine daha çok eğilmenize neden olabilir. Partneriniz sizden daha çok ilgi bekleyecektir. Hafta sonunu belirlediğiniz hedef konusunda ilerlemekle geçirebilirsiniz. 

HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMU

Hareketli bir haftaya adım atıyorsunuz. Gündelik yaşamınızda rutin akışınızı değiştirecek yeni kişilerle tanışabilir hatta içlerinden birine aşık olabilirsiniz. Bir ay boyunca mesai arkadaşlarınızla yürüttüğünüz ortak projelerde aktif rol üstlenebilir, birkaç kişinin sorumluluğunu yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün önce Plüton, ardından savaşçı arketip Mars ile kuracağı gergin etkileşim, hukuki konular ve yurt dışı ilişkilerinizde somut gelişmeler yaşamanıza neden olur. Bir iş nedeniyle yurt dışına gitmek ya da orada yeni bir yaşam kurmak için resmi başvurularınızı başlatabilirsiniz. Eylem gezegeni Mars’ın geri hareketi nedeniyle elinizde olmayan şartlardan dolayı gecikmeler yaşasanız da artık yeni bir hayatın en önemli satır aralarını çizmeye başlarsınız. Pazar günü Akrep burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle uzun bir süre ikili ilişkilerinizde içinizde sakladığınız konuları masaya yatırmak istersiniz. 

İKİZLER BURCU 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burçları için ortak kazançlar ve miras gibi konular ön plana çıkabilir. Bu dönem maddi konular gün yüzüne çıkabilir ve bu konularla ilgili işlemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle sizin veya partneriniz için miras konuları gündeme gelebilir. Bununla birlikte bu hafta içi evinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak dekorasyon ve değişiklik gibi konularda aktif olabileceğiniz bir hafta yaşıyorsunuz. Cuma gününe doğru aile içinde gerilimler yaşanabilir özellikle annenizle birebir tartışmalar yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli bir ilişki içinde olan ikizler burçları, geleceğinizi planlamak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte yeni tanıştığınız biriyle ilgili kararınızı vermekte zorlanabilirsiniz. 

HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMU

Sizin yaşam temanız olan iletişimin önemli olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Terazi’deki Merkür, Güneş ile aynı yolda yürürken, sosyal hayatınızda pek çok yeni insan tanıyıp, birbirinden farklı organizasyonlara davet edilmenize destek verecek. Bu dönemde her türlü grup çalışmasında başarılı ve aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Samimi arkadaşlarınızdan biriyle bu hafta iş ortaklığı yapmaya karar verebilir ortak bir maddi kazanç için el ele tutuşabilirsiniz. Yeni atılımlar için acele etmemeli, dikkatli bir şekilde ön araştırmasını yapmalısınız. Salı ve çarşamba günü Yay burcunda seyahat eden Ay, partnerinizin sizden ekstra ilgi talep etmesini işaret edecektir. Uzaklardaki birinden haber almak ya da yeni ufuklara açılan bir projeye aday gösterilmek sizi bu dönemde heyecanlandırır. Hafta sonu Akrep burcuna geçecek olan yönetici gezegeniniz Merkür, geri hareketi nedeniyle oldukça uzun sürecek buradaki yolculuğu sırasında, rutin hayatınızda ufak krizlerle baş etmenizi gündeme getirir.

YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img