Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 24 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 24 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları ekim Ayı Burç Yorumları, Aylık Burç Yorumları Kısa kod

Burçların Genel Özellikleri

Eğer burçlarının kişinin özelliklerini nasıl etkilediğini her zaman merak ediyorsanız, burada hepsine aşina olmanızı sağlamak için burçların genel özelliklerini tanımlayacağım. Öyleyse sayısız alanı keşfetmeye başlayalım, 12 zodyak burcunun özelliklerini öğrenmeye başlamak size farklı bir bakış açısı sağlayacak. Burçlarla ilgili bilgiler, bu işaretlerin deneyimini, doğasını, faydalarını ve zorluklarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca astrolojik araştırmalar ve onlar hakkında derinlemesine anlayış için de faydalı olacaktır.

Astroloji hakkında düşünmek, insanı inanma ya da inanmama ikileminde bırakır. Hiç kimsenin geleceğinizi yüzde yüz kesin olarak tahmin edemeyeceği açıktır. Burçların amacının sadece tahminlerde bulunmak olmadığını anlamak çok önemlidir. Astrolojinin amacı kişinin kendi kişiliğini anlamasına yardımcı olmaktır. Kendi özelliklerimizi, burçlar vasıtasıyla gücümüzü ve zayıf yönlerimizi ve bunları kendi iyiliğimiz ve çevremizdeki insanların iyiliği için nasıl kullanabileceğimizi anlamamıza yardımcı olacaktır.

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan) 24 EKİM 2020 CUMARTESİ BURÇ YORUMU

Bu burç tarihleri arasında doğan bireylerin yönetici gezegenleri mars olduğundan aktif burçtur. Bu işaretin özellikleri kendiliğinden ama sabırsız olarak adlandırılır. Çok cesur, kişiliklerinde aktif ve risk almaya cesaretli olarak kabul edilirler. Enerjik ve girişimci doğası, onları ateş elementinin altındaki diğer burçlardan farklı kılar. Koç burcu doğaları gereği çok iyimserdir. Sabırsız, gururlu ve egoist olarak da bazı olumsuz özelliklere sahiptirler. Bu burca mensup bireyin her zaman coşkulu davranışları onları gerçek lider yapar. Her zaman farklı olduklarına inanırlar ve kalabalığın önünde dururlar. Liderlik becerileri onlarda erken yaşta görülebilir. Ancak bazen eylemlerinde bencil, şiddetli, doğası gereği kıskanç ve şiddet içerme eğilimindedirler.

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs) 24 EKİM 2020 CUMARTESİ BURÇ YORUMU

Boğa, sabit doğaları nedeniyle en istikrarlı burçtur. Yönetici gezegen Venüs’ün altında doğan bu bireyler inatçıdır. Boğa, doğası gereği çok pratik ve sanatsaldır. Çok istikrarlı ve güvenilirlerdir ve işlerine adanmışlardır. Onlar burçların sadık olanlarıdır. Arkadaşlıklarını ve ilişkilerini özen ve şefkatle beslemeyi ve sürdürmeyi severler. Mükemmel arkadaş olduklarını kanıtlayabilirler. Arkadaşlarını her zaman korurlar. Ayrıca diğer tarafta boğalar kararsız olabilir. Doğalarında sahip oldukları için bazen kendilerine zarar verirler. Boğa burcunun zayıf özellikleri, kendine düşkün ve materyalist doğalarıdır. Bazen çok tembeldirler.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran) 24 EKİM 2020 CUMARTESİ BURÇ YORUMU

Bu değişken bir burçtur. Her zaman neşeli, stratejilerinde düşünceli, yeni fırsatlar için heveslidir, diplomatik ve çok yönlüdür. Keskin zekaları ile iletişimde derinlere inerler. Neşeli bakışları onları harika sosyal varlıklar yapar ve içlerinde herhangi bir utangaçlık yoktur. Enerjiktirler ve yaşam, benlik ve çevredeki değişikliklere uyarlanabilirler. Hayal güçleri geniştir ve kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlamaktadır. Karşılaştıkları herkes üzerinde bir izlenim bırakmayı severler. Arkadaş çevreleri çok heyecan verici ve çeşitlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img