Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 24 Aralık Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 24 ARALIK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşı göğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında biraz bocalayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan bütün kontroller üzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılan bazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çok gereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle. Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızla yüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz.

Kariyer hayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundan dolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli siz yolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazı beklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeyde tutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

KOVA BURCU 24 ARALIK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda yaşayacağınız bazı güzelliklerden keyif çıkarabilirsiniz ve buda size çok iyi gelecek. İş veya okul hayatınızda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Kimi zaman insanlar sizin agresif oluşunuzdan şikayet ediyor fakat siz bunu aldırmıyorsunuz. Ancak aldırsanız iyi olacaktır . Günden güne çevreniz eksiliyor. Sizden daha iyi yerlere gelmiş kişilerle iş konusunda ufak tartışmalar olacak, siz onlardan yardım isterken onlar size yardım etmeyecekler.

İş hayatınızda haksızlığa uğradığınız zamanlarda siz yine dimdik ayaktaydınız ve yine her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazı değişiklikler yapacaksınız ve bu değişikliğin ardından yeni biriyle tanışacaksınız ve bu kişi size çok iyi gelecek. Maddi anlamda sıkıntılarınız bir nevi de olsa geçecek gibi görünüyor.

BALIK BURCU 24 ARALIK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı düşüncelerinizin değişeceği bugünde çevrenizde bu durumdan rahatsız olan insanlar bu duruma çok sevinecek. Kendinizi insanlara karşı soyutluyorsunuz, asosyal olmayı tercih ediyorsunuz. Her konuda haklıymış gibi tavırlar sergileyeceksiniz ve bu tavırlarınızı kınayanlar olacak tavırlarınıza biraz daha dikkat edin. Sevgilinizle konuştuğunuz bir konuda ona ayak uydurmaya çalışacaksınız fakat bu sizin için biraz zor olacak.

Ufakta olsa çok güzel yetenekleriniz var fakat bu yeteneklerinizi göstermekte çaba sarf edin aksi halde olduğunuz yerde sayıklayacaksınız. Başarılı olacağınız iş hayatınızda, ilerisi için sizi güzel zamanlar bekliyor. Duygusallığınızda oldukça inatçı olacaksınız ve bu ilişkinizi etkileyecek derecede biraz daha inadınızı kırmayı deneyin sevgilinizle aranızda olan buzlar da eriyecektir.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.