Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 24 Aralık Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 24 Aralık Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
28

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 24 ARALIK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sert yapınızın altında aslında çok kırılgan bir yapınız var fakat bunu kimse fark edemiyor. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz buda size çok iyi gelebilir. Hayata karşı ufak mücadelelere başlayabilirsiniz. Geçmişteki eski konular gündeme gelebilir ve sevgilinizle aranızda bazı ufak tartışmalar olabilir. Sıkça bu konuları gündeme getirmemeye özen gösterin.

Sevgilinizi arkadaş olarak görüyorsunuz oda sizi öyle görüyor fakat karşılıklı duygu içerisindesiniz ve bu arkadaşlık, getirdiği samimiyetten dolayı aşka dönüşebilir hayırlısı diyelim sizin için. Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat etmeli daha iyi kazanımlar için daha iyi işler ve projeler almalısınız. İş hayatınızda olumlu gelişmeler oluyor fakat siz sonradan farkına varıyor biraz geç kalıyorsunuz. Bugün, çevrenizle ilgili kuruntulu yapınızı ortaya çıkaracak düşünceler içinde olacaksınız.. Özellikle çalışma hayatınızdaki kişilere , daha istikrarlı davranmalısınız. Doğuştan lider bir yapınız var. Buyurgan tavırlarınız yüzünden, çoğu kez yanlış anlaşılıyorsunuz. Yeteneklerinizi sizin kadar ustaca sergileyen çok az kişi bulunur unutmayın.

BOĞA BURCU 24 ARALIK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz çünkü hayatınızda bazı önemli gelişmeler oluyor. Bunların farkına varabilmek bile sizin için büyük bir şey. Özenle yapılması gereken bazı işleriniz var fakat yorgunluğunuzdan dolayı bu işlerinizi aksatıyorsunuz. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Okul hayatınızda canınızı sıkan olaylar var. Öfkenize yenik düşmemeye bakın çünkü öfkeniz sizi hiç ummadığınız yerlere sürükleyebilir dikkat edin. İkili konuşmalarda kendinizi daha iyi anlatacağınız için çok daha iyi hissedebilirsiniz bir nevi de olsa rahatlamış olacaksınız.

İKİZLER BURCU 24 ARALIK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle aranızda çekişmeler olacak. Sizden istediği biz kelimesini kafanıza daha iyi oturtmak ve bunun artık farkında olmanızı sağlamak. Şans sizden yana olacak fakat iyi değerlendirirseniz iyi yerlere geleceksiniz. Ailevi problemler sıkça karşınıza çıkabilir, bu aralar fakat sakin olup alttan almaya özen gösterirseniz hiçbir sıkıntı yaratmayacak.

Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz, bir de kenara para açarsanız sizin için çok daha iyi olacak. Arkadaşlarınızla anlaşmalarınızda sıkıntı yok fakat bazen sizi üzüyorlar çünkü sizin verdiğiniz değeri bazen siz alamıyorsunuz, bundan dolayı da üzüntüleriniz artıyor. Bu aralar kendiniz dinlemekte fayda var çünkü buna ihtiyacınız da var. Kardeşiniz var ise o kardeşinizle bazen iyi bazen kötü anlaşabilirsiniz bu tamamen kardeşinizden kaynaklı olacak.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here