Burçlar Nuray Sayari 23 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

20 – 26 Temmuz Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

KOÇ BURCU 23 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle daha değerli vakit geçirmek isteyenler olacak, bu yüzden onları geri çevirmeyin, onlar sizi nasıl seviyorsa sizde öyle sevin işte sıcaklığı hissettiğiniz o insanlar var ya o insanları bu devirde çok zor bulursunuz. Harcamalarınızda bu arada çok dikkat etmenizde fayda var çünkü ileride istediğiniz her şeyi alamayabilirsiniz, bazen yokluğu da düşünmek gerekir, varlık içinde büyümek bir şey değiştirmez, varlık içinde büyüyüp yokluğu da yaşayabilirsiniz buda size yoksulluğu öğretir. Sizlerin daha güzel yerlerde olacağınıza inanıyoruz daha iyi büyük işler yapacaksınız pes etmeden yola devam etmelisiniz.

BOĞA BURCU 23 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı arkadaşlarınız size sakinliği ve olgunluğu öğretebilir fakat siz kendiniz olun çünkü kimsenin aklına ihtiyacınız yok bunuda kibar bir dille uyarın. Bazı yaşadığınız küçük olaylarda gereksiz yere olayları büyütebilirsiniz, bunu aşmanın en iyi yolu kendinize biraz daha olgun görüp olaylara geniş açıdan baka bilmeyi öğrenmelisiniz. Derdiniz veya sıkıntınız olduğunda ailenizle  paylaşmayı tercih etmelisiniz çünkü en iyi dostunuz ailenizdir bunu sakın unutmayın. Aydan aya sağlık kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın. Harcamalarınıza gereksiz yere değil daha gerekli yerlere harcamaya özen gösterin çünkü ileride size lazım olabilir. 

BOĞA BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın koruyucu enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sahip olduğunuz geleneksel aile düzenini koruyarak, ortak ticari bir paylaşımın harekete geçmesine karar verebilirsiniz. Salı günü hem Güneş hem de Ay’ın Aslan burcundaki buluşması evde sevdiklerinizle bir araya gelmenize ve uzun zamandır hasret kaldığınız dost sohbetleriyle neşelenmenize destek olur. Buram buram aşk kokan eski bir beraberliğin tekrar canlanması gündeme gelebilir. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür ile Neptün arasındaki dengeli etkileşim spiritüel konulara olan ilginizi artıracaktır. Hafta sonu bir anda meydana gelen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 23 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gereksiz yere tavır almayın eğer alacağınız bir tavır var ise önce ne yapıp yapmadığına bir bakın, tartın ve ondan sonra tavır alın. Alacağınız bazı İş teklifleri var bu iş tekliflerinde çok güzel akıcı bir konuşma yapmalısınız ki insanlar sizi neden alacağına karar vermeli. Unutmayın ki hiç kimsenin sıkıntısız bir günü yoktur tabii ki her seferinde hep sıkıntılı bir gün geçireceğimiz anlamına da gelmiyor fakat diyeceğim şu ki, sıkıntı çektiğiniz kadar mutlulukta göreceksiniz, refaha kavuşacaksınız, sadece sabredin. Bir arkadaşınızın size karşı desteğini görebilirsiniz ve zor zamanında sizde ona yardım edebilirsiniz, asla ve asla sizi yarı yolda bırakmayacaktır buna emin olun. 

İKİZLER BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir ay için iki kere Yeni Ay’a ev sahipliği yapan haritanızdaki ikinci ev konularıyla bu dönemde yakından haşır neşir olursunuz. Öz değer ve yeteneklerinize sahip çıkmaya sizin için önem taşır. Aileyle yeni bir iş kurmak ya da ortak yürütülen işlerden ayrılarak bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı gününde sonra Aslan burcuna geçen Güneş’in de desteğiyle gelecek yönelik hedeflerinize doğru cesaretle ilerlemek isteseniz de Güneş2in kısıtlayan gezegen Satürn ile yapacağı sert kontak bazı aksiliklerle karşılaşmanıza ve bir takım sorunları çözmek durumunda kalmanıza neden olur. Hafta sonunda hem Terazi’de yolculuğunu sürdüren Ay, hem de yöneticisi burcunuzdaki Venüs’ün Neptün le yaşadığı gerginlik özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına neden olacaktır.