Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 23 Ocak Pazar, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 23 Ocak Pazar, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2022 Pazar Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Uzun bir süredir hayatınızda yenilikler yapmayı planlıyordunuz. Bugün kendi kabuğunuza çekilirken, ruhunuzun fark edeceği güzelliklere şükür edeceksiniz. Acılarınızın çoğunu atlatmak için çok az zaman kaldı, azıcık sabır. Sevdiğiniz kişi ile kıymet vereceğiniz anılar bırakmak ve karşılıklı konuşmalar için oldukça önemli bir gün. Bu planınızı hayata geçirmek için bugün önemli fırsatlar yakalama imkanınız olacak. Almanız gereken kararlarda biraz risk almanız önemli, Risk almadan hiçbir iş başarıya ulaşamaz bunu unutmamalısınız. Hafta başında yaptığınız planlar gün içerisinde yapacağınız bir telefon görüşmesi ile tamamen değişebilir. Bu durum sizi biraz üzse de sonradan çok keyifli vakit geçireceksiniz. Aldığınız kararların sonuçları kötü olunca hep kendinizi suçluyorsunuz. Dış etkenleri de düşünmeli ondan sonra kararınızı vermelisiniz. Sağlığınıza bu aralar daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. İnsanlara mesafeli olun. 

23 Ocak 2022 Pazar Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bugün kimsenin çokta hoşlanmadığı bir ruh haline bürüneceksiniz. Bugün hafta içinde fark ettiğiniz ve sizi üzen kişilerle ilgili aniden karşılaşma ve haberleşmeler oluşabilir. Aile büyüklerinize ve eşinize odaklanarak onlardan gelen desteklerle ilerlemelisiniz. Hak edişlerinizin tadını çıkarırken, sizi üzenlere kibirli davranışlarda bulunmamak enerjinizi dengeleyecektir. Yalanları, samimiyetsiz tavırları, sizi aldatmaya çalışan insanları hemen anlayacak ve onların yüzüne bu durumu adeta çarpacaksınız. İnsanlar sizin bugünkü halinizden pek hoşlanmasa da bu durum sizin çok hoşunuza gidecektir.Çünkü kimin size daha yakın ya da daha uzak olduğunu kolaylıkla anlamış olacaksınız. Kimseye yaptıklarını söylemekten çekinmeyin ve direkt yüzüne vurun. Aşk hayatınızda bu durumdan dolayı kesinlikle bir olumsuzluk yaşamayacaksınız. Partnerinizin size her koşulda doğru söylediğini göreceksiniz. İlişkiniz bugünden sonra daha da güzel bir hale gelecektir. 

23 Ocak 2022 Pazar ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Sizin için diğer günlerden daha farklı bir gün başlayacak bugün. İş hayatınızdan gelen hem destek hem de görünmeyenin arkasındaki çekemeyen kişilerden alacağınız haberler moralinizi bozabilir. Onların söyledikleri değil, sizin icra ettikleriniz çok önemli. Para konusunda güzelliklerin geleceği bir gün. Yeni projeleri sunmak için günü değerlendirebilirsiniz. Kendinizi çok mutlu ve huzurlu hissedeceğinizi söyleyebiliriz. Günün ilk saatlerinden itibaren mutluluk ve huzur tamamen içinizi kaplayacak. Öğle saatlerine doğru sizin bu ruh halinizi kıskanan kişiler olumsuz olayların yaşanmasına neden olabilir. Yaşadığınız sorun ne olursa olsun güne olan motivasyonunuzu asla düşürmeyin. Aşk hayatınızda her şey olumlu gidiyor. Moralinizin bozuk olduğu zamanlarda partnerinizi arayabilir ve ondan güç alabilirsiniz. Fakat sinirinizi ona yansıtmamanız bu aşamada çok önemli. Aksi takdirde tartışma yaşamanıza neden olabilir. Maddi konulara dikkat. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img