Burçlar Nuray Sayari 23 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

  Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü burç yorumları

  Günlük Burç Yorumları 23 Mayıs 2020 Cumartesi (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

  İşte 23 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları…

  KOÇ BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İllüstüratör: Jaclyn Caris

  Bugün çalıma hayatınızla ilgili konularda bazı kararlar almanız gerekebilir. Aldığınız bu kararlar sonucunda çalışma arkadaşlarınız ile toplantı yapma yoluna gidebilir ve onlarla aranızda olan iletişimi daha da güçlendirmek istiyor olabilirsiniz. Onlarla anlaşma sağlamak istiyorsanız kararlarınızın arkasında durmalı ve kararlarınız neyi gerektiriyorsa onları yapmalısınız. Yaşadığınız sorunların üzerine gitmiyor ve hemen üzerini kapatmanın bir yolunu buluyorsunuz. Fakat gizlediğiniz bu sorunlar koca, dev bir sorun yığını halinde önünüze çıkabilir dikkatli olmalısınız. Yeni bir seyahat planlıyorsanız bugün gün ayırtmak ve plan yapmak için uygun bir gün olabilir.

  BOĞA BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İllüstüratör: Jaclyn Caris

  Bugün kendinizi biraz daralmış hissedebilirsiniz. Ev hayatınız ile iş hayatınız arasındaki dengeyi bir türlü sağlayamayabilir ve bu nedenden dolayı kendinizi strese sokabilirsiniz. Unutmayın bu dengeyi kurmak yalnızca sizin elinizde. Çevrenizde dolaşan pek çok dedikodu var siz de bunun farkındasınız. Onlara kulak asmamayı öğrenmeniz gerek. Söylediğiniz bir kelime çok sevdiğiniz birinin kırılmasına hatta çok üzülmesine neden olabilir bu nedenle daha dikkatli kelimeler seçmeli ve olaylara o şekilde yorum yapmalısınız. Konuşacağınız kişileri de iyi seçmelisiniz. Çalışma hayatınızda ise ne istediğinize bir türlü karar veremiyorsunuz ve sürekli bir arayış içerisindesiniz. Sizi çok iyi tanıyan birinden yardım almanız size yardımcı olacaktır.

  İKİZLER BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İllüstüratör: Jaclyn Caris

  Bugün sizin için bir şanslı birgün olabilir. Uzun zamandır yapmayı planladığınız girişimler hakkında başarılı adımlar atabilirsiniz. Bu başarılar sizi çok mutlu edecektir. Kendinizi bu alanda yeterli görüyorsanız ve kendinize güveniyorsanız bu saatten sonra işlerin nasıl yoluna girdiğini göreceksiniz. Eğer özgüveniniz yoksa işler tamamen bozulacaktır. Yaptığınız işlerde çok abartılı çözümler üretmeye özen gösterin. Yapamadığınız, bilginiz olmayan işlerde başarısız olduğunuzda bahane üretmek yerine daha çok çalışın. Ve önünüze gelen fırsatları iyice inceledikten sonra kararınız verin. Aşk hayatınızda partnerinize karşı daha dikkatli davranın. Onu bazen kırabiliyorsunuz.