Burçlar Nuray Sayari 23 Kasım Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Nuray Sayarı ve Hande KNuray Sayarı ve Hande Kazanova burç yorumları videolarını sitemizden izleyebilirsiniz

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 23 KASIM 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burçları rekabete her zaman hazır! Bu hafta koç burçları için olabildiğince hırs dolu bir hafta. Bunun için yapılması gereken ise sakin kalmak. Çünkü her zaman hırslı olmak işe yaramaz. Sizin için aile hayatında da birtakım gelişmeler olabilir. Aile hayatında yaşanacak sağlık sorunları karşısında iyileşmeler, kutlama yapmanızı sağlayabilir. O yüzden bu hafta önemli şeyleri kutlama konusunda girişken olabilirsiniz. Hem keyif alacağınız hem de direkt olarak sizin için en güzel zamanların geçeceği bir süreç olabilir. Değerlendirip, en iyi şekilde kendinizi ifade etme konusunda yarım kalmadan dilediğiniz gibi haftayı geçirebilirsiniz. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-30 KASIM 2021

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Bu hafta hızlı giden olayları biraz yavaşlatarak Eylül’den beri katettiğiniz yollara geri dönüp bakmalısınız. Hiçbir şey ilerlemiyor gibi görünse de aslında ne çok olay yaşadığınızı bu şekilde fark edebilirsiniz. Hayatın mevcut ritmine ayak uydurmalı, özellikle ilişkilerinize acı bir fatura çıkartarak, isyankar tavırlar takınmamalısınız. Özgüveninizi beslediğiniz sürece maddi kayıplar yaşama endişesinden uzaklaşıp, inançlarınızla gelecekte her şeyin daha olumlu şekilde ilerleyeceğine güvenebilirsiniz. Perşembe günü yurtdışından gelen bir haber moralinizin bozulmasına neden olabilir. Cuma günü ise maddi kazanımlarınızda sizi gerçekten şaşırtacak sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta başından itibaren ilişkiler alanında adeta bitmek bilmeyen bir dans partisine davet ediliyorsunuz. Güneş ile birlikte pek çok gezegenin Terazi burcundaki yolculuğu, sizi sosyal hayatın içine mıknatıs gibi çekerken, hem özel hem kariyer hayatınıza renkli bir hareket taşıyacak. Hoş, zarif, kaliteli ve kültür düzeyi yüksek sosyal gruplarla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişinin beklentilerine bu hafta kulak vermeli, uyumlu ve dengeli bir şekilde ilişkinizi sürdürmelisiniz. Hafta ortasında yönetim kadrolarıyla sıkıcı bir toplantı yapmak zorunda kalsanız da hafta sonundaki Yeni ay size yeni iş imkan ve tekliflerinin kapısını aralayacak.

BOĞA BURCU 23 KASIM 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burçlarının sorunsuz bir şekilde kendisini ifade ettiği bir hafta. Aile ya da iş yerinde tartışmalar olabilir. Ancak sakin bir şeklide ifade etme imkanı bulacaksınız. Boğa burcu haftalık burç yorumu genel etkiler sebebi ile önerilen sizin parasal durumlara girmemeniz. Herhangi bir şekilde borç verme ya da alma gibi durumlardan uzak durmanız durumunda, çok daha avantajlı bir şekilde hizmet alma şansınızın sizlere sunulacak olduğunu göreceksiniz. Değerlendirin ve siz de bu hafta daha sakin kalarak, hayatınız için önemli kararlar vermeyin. Ertelemeye çalışın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-30 KASIM 2021

Zerafet, adalet, hoşgörü ve karşısındakine değer verme gibi temalar gündelik hayatınızda ön plana çıkar. İkili ilişkilerinizde tutkuya yer açacağınız, duygularınızın sesine daha çok önem verdiğiniz günlerden geçiyorsunuz. İhtiraslı, aşka sahip çıkan ilişkilere merhaba diyip, ruh ikizinizi bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu duygu yüklü dönemi olumlu yönde kullanmalı, macerayla, kıskançlığın iç içe geçtiği tezat durum karşısında, güçlü kişiliğinizin sesine kulak vermelisiniz. Diğer yandan ortaklıkla ilgili maddi paylaşımlarınızda kendinizi bir çıkmazda gibi hissedip, yanılgılarınızdan dolayı üzüntü duyabilirsiniz. Herkesin hata yapabileceğini unutmadan kendinizi gereksiz yere cezalandırmayın. Pazar günü iletişim gezegeni Merkür ile bilginin kahramanı Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim felsefi konularda daha da derinleşmenizi ve hayat bakışınızı daha zenginleştirmenizi sağlar. Özellikle mesai arkadaşlarınızla aranızdaki sıcak diyaloğun kıymetini bilmeli ve hiçbir tartışmaya girmemelisiniz. Bazı Boğalar yeni bir aşkı iş ortamında bulabilirler. Herkesin isteklerine kulak vermek için dikkat kesilebilirsiniz. Sağlık alanında kendinize özen göstermeli, kişisel bakımınıza vakit ayırmalısınız. Hafta ortasında hukuki bir meseleyle ya da resmi ilişkilerde olumsuz cevaplarla karşılaşabilirsiniz. Fakat kısa sürede sorunlar halledileceği için boşuna kendinize dert etmeyin. Hafta sonunda Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay sayesinde yeni bir mekana taşınabilir ya da ev ya da iş yerinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 23 KASIM 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Burçlar arasında kararsızlığı ile bilinen ikizler burcu bu hafta mutlu olmaya kararlı. Hayatınızda yaşanacak olan olumlu gelişmeleri görmezden gelmeyin. Siz mutlu olmak istediğinizde zaten tıpkı bu hafta da olacağı gibi arkadaşlarınız ve aileniz de sizi destekleyecek. Hem bunları göz önünde bulundurun hem de daha sakin bir hafta olması için kendinize çeki düzen verin. Keyif alacağınız bir hafta olmasını sağlayacak olan pek çok seçenek var.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 22-30 KASIM 2021

Bu hafta zihninizi dinlendirmek için meditasyon, yoga, spor gibi etkinliklere vakit ayırmalı, sosyal ilişkilerinizi biraz kızağa çekmelisiniz. Zaman zaman kendimizle baş başa kalmak hepimize iyi gelir. Zira okyanusun sunduğu sınırsız bolluk enerjisiyle ruhunuzu yıkayıp öz benliğinizin içinde saklı kalan yüksek benliğinizin sesine kulak verebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenmek isteyenlere de bu hafta sayısız fırsatlar sunar. Perşembe günü partnerinizin hayatı paylaşmaya dair şifalandırıcı sözleri ruhunuza iyi gelir. Birden çok işi aynı anda yönetmemeye özen gösterip, sonbahardan kışa geçişi ruhunuzu yenilemek için kullanmalısınız. Haftaya güzelliğine ve tavırlarına aşık olduğunuz biriyle tanışarak adım atıyorsunuz. Hafta içinde renkli sosyal hayatınız sayesinde pek çok insanla tanışabilir bunların içinden birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Sizin için önemli olan ilişkideki uyum ve ahenk yaşamınıza canlılık katacaktır. Sanatsal faaliyetlere katılmak, yeni şeyler tasarlamak ve yeteneklerinizi ortaya koymak için hareketli günlerin içinden geçeceksiniz. Hafta ortasında maddi konularla ilgili ufak pürüzlerle karşılaşsanız da, yurt dışı ve uluslararası yeni bir projeye imza atabilirsiniz. Ani seyahatler gündeme gelebilir.