Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 23 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 23 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

KOÇ BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Klişeleşmiş aktiviteler ve muhabbetlerin bu aralar sizden uzak olması taraftarı olacağınız gün geçirebilirsiniz. Bazı işlerde birlikte yola çıkmış olduğunuz kişi veya kişilerle anlaşmazlıklar baş gösterebilir. Bunun sonucunda yalnız bir şekilde hareket etmek size daha cazip gelecektir. İş hayatınız alt üst sistemiyle işliyorsa üstleriniz tarafından bazı uyarılar alabilirsiniz. Bu uyarılar sizin gözünüzü korkutmasın. Daha iyi şeyler yapabilmeniz açısından düzeltmeye yönelik uyarılar olacaktır. Gününüzü iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kendi başınıza kalmak isteyip yalnızlığın keyfini yaşamak size iyi gelecektir. Mutlu olmanız için önünüze hiçbir engel yok. Mutluluğu hak ediyorsunuz.


BOĞA BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geleceğinize yönelik bazı düşünceleriniz her zaman bir kenarda sizi bekliyor. Bu düşünceleri yeniden gündeme almak isteyebilirsiniz. Yaşantınız içerisinde zamana bırakılmış bazı konulardaki aceleci tutumlarınız ilgili konunun olgunluğa oluşmasına engel olabilir. İkili ilişkilerde kendinize olan güveninizi geri kazanmanız için karşınızdaki kişiden yardım alabilirsiniz. Üstünüzde belli başlı baskılar hissetmeye başladığınız durumlarda kendinize yönelik faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu isteğiniz doğru bir tercih olacaktır. Düzene koymaya çalıştığınız işlerinizin yoluna oturması için ideal bir zaman dilimi sizi bekliyor olacak. Maddi konularda iki kere düşünerek hareket etmelisiniz. Yakın zamanda finansal sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Anlam veremediğiniz olaylar karşısında yorum yapabilme yeteneğinizi de kaybedebilirsiniz. Bu durum sosyalleşme konusundaki sıkıntılardan kaynaklanacağını fark etmelisiniz. İstekleriniz ve isteklerinizin karşılanması arasındaki orantısızlık her ne kadar canınızı sıkacak olsa da güçlü olmanız gerekecek. Aşk hayatınızda beklenti içerisinde olduğunuz durumlar yakın zamanda olumlu yönde sinyallerini vermeye başlayacaktır. Her geçen gün hem yaşantınızı hem de aşk hayatınızı olgunlaştırmak için iyi bir aracı. İletişime geçtiğiniz kişilerle yapacağınız muhabbetleri özenle seçerek yapmanız gerekebilir. Aksi takdirde ağzınızdan kaçıracağınız her sır size olumsuz dönüş sağlayabilir. Yakın gelecek için biraz sıkıntılar söz konusu olsa da gün içerisinde derin nefes alabileceğiniz anlar yakalayacaksınızdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img