Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 23 Aralık Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 23 Aralık Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 23 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizin için çok yoğun bir gün değil. O yüzden dinlenmek için ideal bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz bir gün olabilir. Online konuşmalar yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeye başlayacaksınız. Özellikle kilo sorunu olan Koç burçları, bu dönemde diyete başlamak için harekete geçebilir. İşle ilgili yükselişe geçeceğiniz bir gündesiniz. Dikkat çekip parlayacaksınız. Yetki sahibi kişilerle olan ilişkilerinizde başarıya ulaşacaksınız. Özel hayatınızla ilgili keyifli günler geçirebilirsiniz. Kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz ama güvenin. Pazartesi ve Salı gününden daha iyi bir gün geçireceksiniz. Aksilikler olsa bile bu hayrınıza dönecek merak etmeyin. Şans sizden yana olacak iyi değerlendirin. 

BOĞA BURCU 23 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ağır bir gün geçireceksiniz. Bu yüzden etliye sütlüye karışmadan gününüzü bitirin. Normalde yaptığınız gibi sabırlı olabilirsiniz. Taşı çatlatan sabrınızı kullanmanız için mükemmel bir gün. Zor işlere de kolay işlere de girmeyin. Yeni adımlar atmayın. Koç ve İkizler burcu olan kişilerden destek alabilirsiniz. Bireysel olarak atacağınız adımlar için geri planda kalmanız uygun olacaktır. Burcunuzda bulunan gezegenlerin etkisi sizi tembellik eğilimine getirebilir. Bu yüzden aile ilişkilerinizde de aceleci kararlar vermemeniz gereken bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kişiler için kurulan ilişkilerde güvensizlikler olabilir. Siz bugünü evde oturarak, film izleyerek ya da dua ederek geçirin risk almaktan kaçının.

Sevdiğin insanlarla birlikte olacaksınız.  Keyifli zamanlar geçireceksiniz. Yakın çevrenizde ki keyif dolu zamanlar, sizlerin yaşamlarını da olumlu şekilde etkileyecektir. Özellikle bu dönemde  duygusal olarak çöküş içerisinde olan kişilerin kendilerini toparlamaya çalışacağını söyleyebiliriz. Enerjinizin bugün tavan yaptığı gündesiniz. Hatta aynaya geçip kendinizi baktığınızda bile her zamankinden kendinizi daha da güzel görmeye başlayacaksınız. Bugün aynı zamanda sizin için cömerliğinde konuştuğu bir gün olacak.  Dostlarınıza bir şeyler ısmarlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 23 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın en şanslı günündesiniz. Güzel haberlerin gelmesi sizin için zor olmayacak. Şans gerçekten de sizden yana. Çünkü aile ilişkilerinden iş ilişkilerine kadar her konuda şansınız açık olacak. Uzaklardan beklediğiniz ve umudunu kestiğiniz haberler varsa sürpriz gelişmelerle bu haberleri alabilirsiniz. Evinizden çalışıyorsanız ve yaratıcılık gerektiren bir iş yapıyorsanız mutlaka başarıya ulaşabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde gerginliklerden uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Eşinizle tartışmaktan kaçının ve polemiklerden uzak durun, kırıcı olabilirsiniz. Bugün işle ilgili atacağınız tüm adımlar ize destek verecektir. 

İkizler burcunun bugün kendisini mutlu hissettiği dönemlerden birisi. Kendisini mutlu hissedecek ve beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalacaksınız. Beklenmeyen yaşanan bu olay sayesinde sizlerde mutlu olacaksınız. Çocuklarınıza aynı zamanda güzel vakitler geçirmeye başlamış olacaksınız. Aileniz ve çocuklarınızla yapılacak olan güzel aktiviteler güzel zaman geçirmenizi sağlayacak. Ayrıca akşama doğru da işinizle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu aralar biraz işle ilgili yoğun dönem içerisinde olmaya başlayacaksınız. İşle ilgili olarak da huzursuz olmanıza neden olacak durumlar yaşanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img