Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 23 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 23 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınızda oldukça mutlu ve huzurlu bir gün sizleri bekliyor. Partneriniz sizin isteklerinize çok önem veriyor hatta bir dediğinizi iki etmiyor. Partnerinizin size karşı olan bu ilgisi çevrenizdeki insanlar tarafından kıskançlık yaratıyor olabilir, dikkatli olmalısınız. Şu sıralar çok önemli bir görüşmeniz olabilir siz bu görüşme için hazırlık yapmalısınız fakat henüz hiçbir hazırlık yapmamışsınız. Çok geç değil şimdiden çalışmalar yapabilirsiniz. Bu aralar maddi olarak biraz fazla harcama yapsanızda sizi çok fazla etkilemeyecek çünkü biraz birikiminiz var ve size çok yardımcı olacak. Her şey istediğiniz gibi.AKREP BURCU 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişte yaşadığınız her şeyi bugün tekrar tekrar düşünüyor ve tekrar tekrar üzülüyorsunuz. Geçmişi hatırlamak ve o gün olanlara üzülmek size hiçbir şey katmayacaktır. Ancak bugün ne yaşadığınıza bakar ve bir şeyleri düzeltemeye çalışırsanız hayatınız daha iyi bir hal alacaktır. Bir an önce günümüze dönün ve anın tadını yaşamayı öğrenin. O zamanın koşulları ile şimdiki koşullarınız aynı olmayabilir bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Maddi olarak çok büyük sıkıntılar yaşasanız da ailenizin de yardımıyla tüm borçlarınızı ödeyecek ve tamamen kurtulacaksınız. Daha fazla borç yapmamaya çalışmalısınız. 


YAY BURCU 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda şu sırlar partnerinize bir şeyleri kabul ettirmeyi amaçlıyor olabilirsiniz. Eğer başarılı olmak istiyorsanız duygusal bir şekilde yaklaşmalı ve ona duygusal olarak neler hissettiğinizi söylemelisiniz. Bu durum kesinlikle işe yaracaktır ve istediğinizi elde edeceksiniz. Yeni kişiler ile tanışacaksınız ve bu kişilerle yaptığınız görüşmeler sayesinde bambaşka yerlere geleceksiniz. Özellikle yay burcunun ilk on gününde doğan kişiler bu dönemde çok büyük ilerlemeler kaydedecekler. Hazırlıklı olmalısınız. Olaylara eskisi gibi bakmadığınızı fark edebilirsiniz. Size bu günlerde biraz olgunluk gelebilir. Her şeye karşı daha yapıcı olmaya çalışacaksınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img